Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Czarny Czwartek - film po bardzo fajnym zwiastunie mnie rozczarował, brak mu dynamiki dialogi w większości takie drętwe, choć kilka scen było genialnych;) Ocena: 5.5/10
Królestwo Niebieskie - film w pewnym momencie przypomniał mi mediavalla: total war, więc dodam to do dobrej gry aktorskiej i ciekawą fabułę, warty obejrzenia. Ocena: 9/10
Gwiezdne Wrota:Arka Prawdy - oczekiwałem więcej po filmie kończącym 10sezonowy serial, ale cóż amerykanie lubią rozczarowywać c bardziej niż polacy. Ocena: 4/10
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Ludzka Stonoga 2 - hm.. ciekawy pomysł na film ale bardzo dobra rola głównego bohatera, moim zdaniem film zasługuje na 4/10 - o wiele lepsza część niż pierwsza !!!
Jaki ten film jest poryty ,boszzzz

"Wszystko jest iluminacją" film świetny ,taki 'inny'
 

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Przyjaciel gangstera - niezła komedia, dawno się tak nie uśmiałam na filmie 10/10
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Woda dla słoni - opowieść o studencie weterynarii, który w wyniku dramatycznych wydarzeń nie kończy studiów, zostaje bez dachu nad głową i pewnego dnia przypadkiem trafia do cyrku. Tam dostaje pracę, nawiązuje przyjaźnie (m.in. ze słonicą) i się zakochuje...przepiękny film! Może nie zachwyca sama historia miłosna ale film jako całość...jako obraz jest niemal idealny. Przyjemnie się ogląda ze względu na klimat w jakim jest utrzymany film. POLECAM 8/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Pamiętnik Księżniczki 2: Królewskie zaręczyny - średnia kontynuacja, 5/10
Hostel 3 - poprzednie części były lepsze, 3/10
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet - 8/10
Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem - 7/10
Millennium: Zamek z piasku, który runął - 7/10
Dziewczyna z tatuażem - 8/10
Podobała mi się zarówno szwedzka trylogia dramatu kryminalnego Millenium, jak i amerykańska wersja pierwszej części, mimo, że są dosyć znaczące różnice. Polecam :)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Ghastly (2011) bardzo dobry koreański horror - 8,5/10
Pontypool (2008) naprawdę świetny film. Niekonwencjonalny pomysł w sposobie przedstawienia zombie - to trzeba zobaczyć - 10/10
Eden Lake (2008) kolejny dobry film. Trzyma w napieciu do samego końca - 8/10
 

Fryku

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
48
Punkty reakcji
4
Iron Lady - historycznie bajka, Meryl Streep jak zwykle (jestem jej fanem).
Shame - tylko dla dorosłych. Dużo nagród dostał. Nie mam jednolitego zdania.
The Artist - rzeczywiście dobry. Pierwszy współczesny niemy film, który mnie urzekł.
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Służące- film opisujący losy czarnoskórych służących z Mississipi. Białe kobiety w potworny sposób ukazują swoją wyższość nad "Kolorowymi". Naprawdę warto obejrzeć ten film! 10/10
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
"Arena" (2011) chałtura jak nic ,stracona godzina życia. To co się dzieje w tym filmie jest wręcz niedorzeczne. Jakby co to nie polecam.
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
"Korczak" - film Andrzeja Wajdy.
Historia ostatnich lat życia Janusza Korczaka polskiego pedagoga, publicysty, pisarza i lekarza - który wraz ze swoimi podpiecznymi trafił do komory gazowej.
Bardzo wzruszający i poruszający film.
 

Crunchers

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
"Sherlock Holmes: Gra cieni" - może momentami film był trochę przegięty (przecież Holmes bogiem nie jest, a momentami mogło się tak wydawać ;-) ) to świetnie się bawiłam oglądając go. A końcówka, ha! Genialny pomysł. Zdecydowanie zasługuje na 8/10 i polecenie go innym.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Remember me - momentami trochę nudnawy, ale ogółem niezły, a końcówka mnie zaskoczyła i całkiem rozwaliła, bo nie tego się spodziewałam.
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Pokuta- melodramat z 2007 roku. Opowiada historię młodej Briony, która będąc 11letnią dziewczynką, składa nieprawdziwe zeznanie w sprawie domniemanego gwałtu swojej ciotecznej siostry. Konsekwencje jej czynów mają tragiczny wpływ na dalsze życie jej rodzonej siostry, która jest związana z oskarżonym. Moim zdaniem film w pewnym momencie gubi swój czar i staje się zwyczajnie nudny. 7/10
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Dziewczyna z tatuażem - rozczarowałem się. Szwedzka wersja o niebo lepsza. Tutaj mamy wszystko pod widza z USA. Masa ekspozycji i niepotrzebnych dialogów, aby amerykański widz się nie pogubił. Niemiłosiernie wydłużona końcówka. Chaotyczny montaż. 6.5/10 :(
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Dziewczyna z tatuażem - rozczarowałem się. Szwedzka wersja o niebo lepsza. Tutaj mamy wszystko pod widza z USA. Masa ekspozycji i niepotrzebnych dialogów, aby amerykański widz się nie pogubił. Niemiłosiernie wydłużona końcówka. Chaotyczny montaż. 6.5/10 :(
Szwedzka wersja? Chodzi Ci o millenium?
A co do filmu zgadzam się ,za dużo "makdonaldyzacji'

Ostanio oglądałem filmy Cheech'a i Chonga : "up in smoke" oraz "nowy film cheech'a i chonga". Dobre ,lekkie no i może czasem lekko głupawe komedie w starym stylu z 70s. Jeśli ktoś lubi dobre komedie bez cienia dzisiejszej chałtury lub akurat jest zjarany to gorąco polecam. Bardzo klimatyczne filmy.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Kot w butach, puszysty kochanek, kotek niecnotek ;)

ogólnie w porrządku, troche to jajko tam nie pasowało :crazy: 6/10

Koteczek i te jego oooooooooooooczy :] 10/10 ^^
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Inni (2001) - naprawdę bardzo ciekawy thriller trzyma do końca i ta końcówka, naprawdę fantastyczna miło się zaskoczyłem :)
Ocena 7/10
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Kopia Mistrza - o relacji Beethovena i jego kopistki Anny Holtz. Film stary z 2006, ale wart obejrzenia i posłuchania 10/10
 
Do góry