Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Nat

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ostatnio to widziałem Brothers (z Natalie Portman i „spider-manem”), ale ostatni film, który mi się naprawdę spodobał to Bękarty Wojny (co chyba oznacza, że przez 2 miesiące nie widziałem naprawdę fajnego filmu ;)).
 

ochotniq

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Kalisz
Ja byłem w styczniu w kinie Helios Apollo na dwóch filmach Scherlock Holmes i Avatar, oba mi się podobała, ale na Holmesie był znakomitu dźwięk
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Klopka - film z gatunku "jak daleko posunie się człowiek, gdy chodzi o życie drugiego człowieka". Film dobry ale mnie nie oczarował 6,5/10

Klass - mocny, oparty na faktach film o przemocy między dzieciakami i do czego w konsekwencji to prowadzi. Solidne kino. POLECAM!!! 9/10

Brothers - bardzo dobre kino, na szczególną uwagę zasługuje gra aktorska (no może poza spider-manem, bo momentami jest wręcz irytujący) 8,5/10

Up in the air - film o samotności z uroczym Georgem ;) Film do obejrzenia, ale czy to jest aż tak dobre by nominację do Oscara otrzymac?!? 6/10
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
"Wojna polsko-ruska" - uwielbiam twórczość Masłowskiej, film wyszedł świetnie. Najlepsza była Natasza :D
"Ciacho" - tutaj zgadzam się z tym, co ostatnio mówiła o tej komedii w radiowej audycji Pawlikowska - owszem, przypomina wypiek. Chała. Totalna.
 

Montaggamer

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
293
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
Warszawa
"Wojna polsko-ruska" - uwielbiam twórczość Masłowskiej, film wyszedł świetnie. Najlepsza była Natasza :D
"Ciacho" - tutaj zgadzam się z tym, co ostatnio mówiła o tej komedii w radiowej audycji Pawlikowska - owszem, przypomina wypiek. Chała. Totalna.

Na "Wojnie" byłe razem z kolegą i muszę przyznać, że był ciekawy z dwóch względów- metaforyczne przekazy o prostackich warstwach społecznych i ciekawy sposób na kręcenie scen oraz humor.

"Ciacha" nie znam, ale wierzę w opinię autorytetu na tym forum :]
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
The Box - całkiem całkiem, fajny pomysł i dylemat bohaterów. Ogólnie dobry film, może końcówka zbyt zamulała.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
"Ciacho"-po 10 minutach miałam ochotę wyjść z kina, ale skoro już zapłaciłam to wysiedziałam do końca licząc, że coś się polepszy...niestety było tylko gorzej :bag:
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Dom dusz" - film z Meryl Streep, dający dużo do myślenia opowiadający o wieloletnich losach bohaterów.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Kobiety - jak w tytule, film o kobietach dla kobiet ^_^ podobał mi się, polecam
 

Dawid666

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kilka słów o filmie CIACHO, polecam!!!!
http://pl.shvoong.com/movies/1972687-ciacho/

A i z filmów które lubię
gorąco POLECAM TEN FILM: http://pl.shvoong.com/movies/1972152-match-point/
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Mikołajek - zostałam wyciągnięta na seans, w dodatku za darmo, wiec czemu nie? film ŚWIETNY, myślę nawet że bardziej śmiali się opiekunowie niż same dzieciaki ;)

Frost/Nixon - Kawał dobrego kina ze świetną grą aktorską.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Wojna Polsko - Ruska - oglądałem, z tego co zauważyłem film nie dla każdego (opinie znajomych). Widać ciężko oswoić się z czymś, co nie jest przekazane w sposób prosty i ogólnie zrozumiały dla mas. Podoba mi się sposób, w jaki przedstawiono bohaterów i ich otoczenie. Nie jestem jakimś kinomanem, ale wg mnie dobry film, warto obejrzeć.

Kolejny film, który obejrzałem nie jest nowością wprost z ekranów kin. Niechcący się na niego natknąłem, do pewnego momentu oglądałem z nudów, później zrobiło się bardzo ciekawie. Chodzi tu o "Kropka nad i". Nie wybieram pozycji które mam zamiar obejrzeć, tytuły są przypadkowe - w przypadku tego filmu nie żałuję. Totalne zaskoczenie, myślisz że oglądasz kolejne romansidło a tu miła niespodzianka. Fabuły nie zdradzam, zainteresowani obejrzą.
 

joanna8000

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
łódzkie
A ja ostatnio dzisiaj oglądałam "czarny balonik" wzruszający i dający do myślenia. W życiu są różne emocje, niektóre mniej lub bardziej skryte i problemy. Gdy ogląda się film w skupieniu i samemu duzo mozna wywnioskowac. Wkrótce zabieram się za "Przerwane objęcia" Almodovara. Teraz mam ferie więc jest super. Aostatnio wspomniany "Obłęd" chyba muszę zassać. Ktoś porównał ten film do "Efektu motyla". Z tej serii to chyba najbardzie do gustu przypadła mi 3.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Bitwa o Czarnobyl" - film dokumentalny ukazujący przebieg wydarzeń po wybuchu.Polecam obejrzeć każdemu kto interesuję się ta tematyką.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Oho ! polecam również film powyżej :)

Wróg u bram




widziałam po raz drugi, świetny film wojenny
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Sekretne życie pszczół - taki sobie, przymierzałam się do tego filmu jakiś czas i spodziewałam się czegoś lepszego
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
"Kołysanka"- ostatnio nie miałam szczęścia do polskich filmów, a tu proszę-miłe rozczarowanie :D jak dla mnie świetna komedia, fajny pomysł (chociaż nie powiem, że oryginalny, bo filmów o wampirach ostatnio dużo powstało) i wykonanie, no i przede wszystkim nie znudził mnie i można było się pośmiać :D
 
Do góry