Jaki film ostatnio zobaczyliście?

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Fighting,
Transformers - Revenge of the Fallen,
Push,
Undisputed 1&2,
Dragonball Evolution,

wszystko co wyżej warte obejrzenia :D no może Dragonball nie aż tak, jest przeciętny :p
 

Ciekawska30

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ostatni film jaki wywarł na mnie wrażenie to Lektor--polecam serdecznie tym,których interesuje 2 wojna światowa.
W tym filmie zawarte jest wszystko--kawałek historii,namiętność,trudna miłość i życiowe wybory.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
"Felon" - spodziewałem się - oczywiście innego od wszystkich - bo jednak reżyserzy nie robią kopii i chcąc zwrócić uwagę na TEN akurat film o więzieniu trzeba się wysilić z fabułą - ale jednak oklepanego filmu. taki też był, ale nie do końca. Film opowiada o facecie który zatłukł włamywacza parę metrów od swojej posesji, w wyniku czego nie zostało to zakwalifikowane jako obrona konieczna. 13 czy 16 miesięcy się przedłuża, bo strach się bać zemsty więziennych cwaniaczków za kapowanie. Dość ważna persona wśród strażników z zemsty pastwi się nad więźniami... Dalej już mi się opowiadać akcji nie chce... W każdym bądź razie metamorfoza bohatera jest pokażą - niestety zapewne niechcący - w sposób niechlujny, niejakoby zaniedbano ten aspekt. A w tym tkwi siła przekazu, bo jest w tym zawarta konieczności przystosowania się do twardych warunkowo, żadnego zbędnego rozczulania się nad umysłem bohatera, dobre to. dodatkowo postać naczelnika, porządnego gościa który chce tępić zło, widoczne czarne na białym pokazuje jak można zbzikować goniąc za sprawiedliwością, cóż mnie osobiście jako zwolennika prawicowej dyktatury, a jednocześnie człowieka wrażliwego to przestraszyło nie na żarty. Film naprawdę dobry, polecam również "Ring of Death", postać naczelnika więzienia zagrana mistrzowsko...


"School of scoundrels" - świetna komedia pokazująca losy samotnego aczkolwiek nie głupiego parkingowego, zaczytującego się w poradnikach typu "jak być szczęśliwym". Zapisuje się on w końcu na nietypowy kurs, który przynosi b. dobre efekty, ale przez nie staje się niebezpieczny dla bohatera; prześliczny jest kulminacyjny punkt wątku o samotności bohatera, trwa 2 lub kilkanaście sekund (zależy od interpretacji), a według mnie jest bardzo ważny, w dodatku dosłownie otoczony masa elementów komicznych. Świetny film.
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
gran torino
Oglądałam już dość dawno, ale jak dla mnie świetne :)
Paranormal Activity - jak dla mnie przereklamowane... Hmm... jakoś tak nie dociera do człowieka, że to mogło stać się naprawdę
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Ostatnio poszłam do kina na "Odlot" :D i nawet się pośmiałam trochę ;) A poza tym to w ostatnim czasie obejrzałam "Wojnę polsko-ruską" i "Kac Vegas" (który mnie trochę rozczarował, liczyłam na coś lepszego). A już od jakiegoś czasu zbieram się, żeby obejrzeć "Wątpliwość" ale jakoś mi nie wychodzi ;) oglądał ktoś to może? :)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Wrogowie publiczni z Deppem. Wciągający i ładnie wykonany. Pan Depp wspaniale odegrał postać Dillingera. Prawdziwy, charyzmatyczny i uczuciowy, kiedy trzeba.
Ścieżka dźwiękowa bardzo mi się podobała. Czasem tylko dziwnie kręcono sceny (takie, w których akcja bardziej przyśpieszała).
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
Ja ogladalam dzis na kompie film pt. "Zęby" film dosc nietypowy... opowiada o nastolatce, ktora w pochwie ma tytulowe zeby i odcina nimi czlonki hehe, troche zalosny jak dla mnie :)
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Haha ,,Zęby'' wymiatają xD chciałabym to obejrzeć :D

Ja ostatnio widziałam ,,This is it''. Jestem wielką fanką Michaela Jacksona.
Irytuje mnie to, że ludzie zainteresowali się nim dopiero po śmierci. Ja: dużo, dużo wcześniej.
Szkoda, że nie doszło do tego koncertu. Żałuję podwójnie, zwłaszcza, że kupiłam bilet na pierwszy koncert w Londynie.. Oprawiłam go w ramce i wisi na ścianie.

Widowisko by to było niesamowite.. Smooth Criminal i Earth Song. Świetne wizualizacje i genialne układy taneczne.
Michael był w doskonałej formie.. trudno mi zrozumieć dlaczego zmarł..
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Personal Effects - do obejrzenia tego filmu skusiła mnie obsada - Michelle Pfeiffer i Ashton Kutcher. Jeśli ktoś lubi przegadane dramaty o ludzkich dramatach, walce z przeciwnościami losu i samym sobą, do tego niczego sobie Ashton i im starsza tym piękniejsza Michellle to naprawdę POLECAM!

Brzydka prawda - słodkie, lekkie, zabawne, dobrze zagrane kino.


 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Paranormal Activity mam mieszany stosunek do tego filmu z jednej strony kilka scen niezłych, klimatycznych w których czuć dreszcz strachu z drugiej strony mimo wszystko zdarzają sie przygłupie sceny. Jak chociażby upieranie sie głównego bohatera ze sam poradzi sobie z tym czymś. Mimo wszystko to jeden z lepszych horrorów jaki oglądałem od ponad 10 lat, bardziej jednak cenie Blair Witch Project.
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
Haha ,,Zęby'' wymiatają xD chciałabym to obejrzeć :D

Ja ostatnio widziałam ,,This is it''. Jestem wielką fanką Michaela Jacksona.
Irytuje mnie to, że ludzie zainteresowali się nim dopiero po śmierci. Ja: dużo, dużo wcześniej.
Szkoda, że nie doszło do tego koncertu. Żałuję podwójnie, zwłaszcza, że kupiłam bilet na pierwszy koncert w Londynie.. Oprawiłam go w ramce i wisi na ścianie.

Widowisko by to było niesamowite.. Smooth Criminal i Earth Song. Świetne wizualizacje i genialne układy taneczne.
Michael był w doskonałej formie.. trudno mi zrozumieć dlaczego zmarł..
noo hehe :p




a ja ostatnio ogladalam film WYSCIG SMIERCI - meski film no ale ;pp
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio obejrzałem ekranizację świetnej powieści, a mianowicie "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". Niestety, nie było to tak dobre jak książka...
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Dystrykt 9 - fajne efekty specjalne, dobry pomysł, ale z kazdą minutą coraz bardziej przypominało mi to bzdurę typu 'transformers'. Glowny bohater irytujący. Jak na P. Jacksona to średniawka.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Carandiru - świetny film oparty na autentycznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w jednym z najcięższych brazylijskich więzień Carandiru w Sao Paulo. Film opisuje codzienne życie społeczności więziennej do chwili kiedy to w 1992 roku policjanci, próbując zapobiec zamieszkom, zabijają 111 więźniów. Lubię filmy o takiej tematyce więc serdecznie polecam!

Kobiety pragną bardziej - film o relacjach damsko-męskich, trudnościach i radościach z nich wynikających. Takie se 6/10.
 

Linetka

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja widziałam 2012 - dramat, żałosne amerykańskie widowisko. Zdecydowanie nie polecam, zmarnowany temat. Jedyny plus to efekty specjalne.
 
Do góry