Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
''Przerwana lekcja muzyki.. '' - Ameryka końca lat 60-tych, czasy kontestacji, rewolucji seksualnej i burzliwych przemian obyczajowych. Jeśli miałeś szczęście - jechałeś na Woodstock, jeśli miałeś pecha - jechałeś do Wietnamu. A jeśli nie wiedziałeś, czego chcesz - lądowałeś w domu wariatów...
Oglądałam go kilka razy i za każdym razem wyzwala we mnie te najbardziej refleksyjne emocje.. Polecam z całego serca :p
 

Gwynbleidd

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Udręczeni.
Mi się film podobał, choć różnie bywa z jego ocenami. Powiem jeszcze tylko, że żałosny (jak dla mnie) film Antychryst, który oglądałem tego samego dnia ma mniej więcej tę samą średnią ocen.
 

jasmina89

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wielkopolska
A ja wczoraj oglądałam "Godziny"dramat obyczajowy z Nicole Kidman, która otrzymała Oscara za ten film.
"the Hours" to historia trzech kobiet, żyjących w różnych epokach, z których jedna to Virginia Woolf, znana pisarka ogarnięta obsesją samobójczą. W filmie poruszany jest problem samotności, depresji i wyobcowania. Główne bohaterki łączy tęsknota za przeszłością oraz pozornie zwyczajne życie. Film ten zmusza do refleksji - po której stronie stoję: po stronie ,,typowych" czy po stronie ,,innych"? Czy moje godziny upływają tak samo jak godziny innych?
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Kac Vegas - Świetna komedia
Góra Czarownic - Dno
Złoty Środek - Jak na polski film nawet nawet
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Big Lebowski

Dobre kino. Główny bohater ,,Koleś" to osobnik w stylu hippisowskim. Wplątuje się w kryminalną intrygę, ale cały czas zdaje się średnio przejmować zamieszaniem. Fajny, klimatyczny soundtrack (The Gipsy Kings (z szybkim coverem ,,Hotel California") czy Bob Dylan).
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Cabin Fever- niskobudżetowy horror, przeciętniak.
Reservoir Dogs- sensacyjny, spodziewałem się czegoś lepszego.
Running Scared- sensacyjny, bardzo dobry.
The Prestige- dramat (?) o magikach, bardzo dobry.
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Teksykanska masakra piła mechaniczna - poczatek,film mocny, nie az takiej rzezi sie spodziewałam :D zeby ludzi ciąć piłą, albo ściągac im skore z głowy i na siebie nakładac.... no owszem mozna ale zeby to az pokazywac.... obrzydliwe, szczescie ze przy tym nie jadłam :D
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
wrogowie publiczni <--- czegoś innego oczekiwałam. mało rozbudowany wątek miłosny. no i zakończenie... nie w porę.
kac vegas <--- humor dość prymitywny, czyli... tak jak lubię. chyba przejdę się jeszcze raz.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Radio

Film pokazuje ze chorym ludzia nie nalezy wspolczuc tylko im pomagac, wspierac...
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Dragon ball Evolution _ Masakra. Pomysł może i dobry ale chyba za mały budżet jak na takie coś,
Szybko i Wściekle - Średni,
Dzień w którym zatrzymała się ziemia - nawet ciekawy.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Sweeney Todd: demoniczny golibroda z Fleet Street
ciekawa kreacja Johnnego Depp'a, fabuła nawet niezła, denerwowały mnie trochę kwestie śpiewane, ogólnie chyba warto zobaczyć :p
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Bruno - Cohen przeszedł samego siebie od głowy, przez plecy, aż do dupy.
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
wyznania zakupoholiczki - w sumie filmu o takiej tematyce nie widziałam nigdy, więc tutaj plus. ale jednak to zwykła komedia romantyczna taka jak wszystkie inne, niczym specjalnie nie byłam zaskoczona.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
księga diny <--- fajny film, tylko przysnęło mi się na końcówce, bo strasznie późno go puścili w telewizorni.
sarnie żniwo <--- klasyka !
 
Do góry