Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Tamara,
Obrońcy życia,
Hotel Zła
^_^
maratony z przyjaciółką ;>
+ faza na horrory
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
I w końcu ja także Juno obejrzałam. Chyba oglądnę go jeszcze raz ^_^ Ale zbyt łatwo można było przewidzieć koniec :p
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Ja dałem się namówić na Max Payne ekranizacja bardzo popularnej gry :) No i myślałem że równie dobry będzie film, ale ten Mark Wahlberg to istny amator.

Cały film został zepsuty.

A taka ciekawa fabuła była, można było to dobrze wykorzystać, ale niestety bardzo żałowałem że ten filmik obejrzałem.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Potwierdzam, Siedem Dusz super film...

Ja również oglądałem wczoraj Dragonball Ewolucja i ten film zamienił Transportera III na dnie filmów jakie oglądałem. Nie znam się na komiksie (fani to już w ogóle się tną pewnie), ale oceniając to coś jako film, to dno totalne, słabinza, nędza z brydzą itp itd etc etc...nie polecam!
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ja dałem się namówić na Max Payne ekranizacja bardzo popularnej gry :) No i myślałem że równie dobry będzie film, ale ten Mark Wahlberg to istny amator.
Cały film został zepsuty.
A taka ciekawa fabuła była, można było to dobrze wykorzystać, ale niestety bardzo żałowałem że ten filmik obejrzałem.
Ja bym go nazwał bardzo przeciętnym, ale nie tragicznym.
Scenografia mi się podobała :)
Ale niestety zbyt dobrze gry nie odwzorowali...

Dziś oglądałem Plan doskonały http://plan.doskonaly.filmweb.pl/
Niegłupi film o napadzie na bank. Bez większych zarzutów...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
'Teoria chaosu'
calkiem pozytywny film i ciekawe zakonczenie
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja fragmentarycznie REC oglądałem. Mało które horrory robią na mnie jakieś wrażenie, a ten do nich nie należał. Po pierwsze odrzucał mnie wymuszony dramatyzm. Pod koniec, muszę oddać, była dobra scena z noktowizją.
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Brat ostatnio ściągnął dla poprawy humoru komedię pt. Yes Man z 2008r. , w którym gra Jim Carrey i powiem Wam, że nie najgorszy ;) , a co do Max Payne to rzeczywiście dali ciała, a trailer był taki obiecujący ... eh . Ostatnio jeszcze byłam z taką jedną dziewuszką na Popiełuszko.Wolność jest w nas i polecam go serdecznie :) i to było na tyle, więcej nie pamiętam przez te matury :D
 

szymekPL

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
WueLKaPe
Nocny pociag z miesem ale cienki bo oczywiscie to nie ludzie sa winni tylko jakies potworki smieszne
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Chłopiec w pasiastej piżamie.
O młodym niemieckim chłopcu w czasach WW2, który potajemnie zaprzyjaźnia się z więźniem obozu koncentracyjnego...
8-9/10. Krótki, ale dobrze zagrany i wywołuje odpowiednie emocje.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
"New york, New york" Martina Scorsesa.
Świetny klimat filmu, genialna muzyka, fabuła przeciętna. O ile na początku całkiem niezła to w ostatniej godzinie praktycznie nic się nie dzieje ( z wyłączenie kilku ostatnich minut).
Niemniej jednak polecam. 7,5 /10
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Number 23 z Jimem Carreyem - świetny, scenariusz dobrze ułożony, polecam...

Fanatyk - głupi film o tym jacy to antysemici są źli...
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
Ja dzisiaj oglądałam:
Pamiętnik na podstawie książki N. Sparksa.- Film ładny bo opowieść ładne, ale myślała ze będzie coś lepszego.... Książka bardziej mi się podobała :)
Gdzie serce Twoje Film fajny. Opowiada o dziewczynie, która zaszłą w ciąże i którą chłopak zostawił pod supermarketem w obcym mieście. Później ona nocowała w tym markecie aż w końcu zaczęła w nocy w nim rodzić. Miejscowi ludzie jej pomogli zamieszkała w miasteczku i zdobyła przyjaciół. Do końca nie wiedziałam o co chodzi bo mi tak strasznie spóźniały sie napisy, że szok. Co było na końcu to tylko po obrazie się domśliłam i na tyle co sobie z anglika przetłumaczyłam x)

A teraz idę oglądać Slumdoga :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
'Ojciec chrzestny'
filmu chyba przedstawiac nie trzeba. ogladalem go pierwszy raz. calkiem dobry, ale nie rewelacyjny.
 
Do góry