Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Frost-Nixon.
O wywiadzie z prezydentem Nixonem nt. afery Watergate.
Spodobało się, choć film nie jest lekki.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
"Obywatel Milk"- załuje wydanej kasy i czasu bo film to jakies wielkie nieporozumienie,film nasycony propagandą,a pocałunki i przytulanki gejów są naprawdę niesmaczne na dłuższą metę.

ps. myslę,że warto pisac przynajmniej jedno zdanie opinii o ostatnio obejrzanym filmie,bo bez urazy,ale nie do końca interesuje mnie co ostatnio oglądaliscie,a bardziej czy wam się cos podobało czy nie i dlaczego... :)
a o niektórych filmach <jak o powyzszym> nie warto zakładac nowego tematu
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
3 pierwsze odcinki drugiego sezonu serialu 'Herosi'. swietny serial :) polecam :)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
"Obywatel Milk"- załuje wydanej kasy i czasu bo film to jakies wielkie nieporozumienie,film nasycony propagandą,a pocałunki i przytulanki gejów są naprawdę niesmaczne na dłuższą metę.
Dobrze wiedzieć, bo miałem to w planach na najbliższe dni :O

ps. myslę,że warto pisac przynajmniej jedno zdanie opinii o ostatnio obejrzanym filmie,bo bez urazy,ale nie do końca interesuje mnie co ostatnio oglądaliscie,a bardziej czy wam się cos podobało czy nie i dlaczego... :)
a o niektórych filmach <jak o powyzszym> nie warto zakładac nowego tematu
Podzielam opinię.
W tej chwili mam wrażenie że ten dział służy jedynie nabijaniu postów...
____

Drugi film który dzisiaj obejrzałem- 'Revolver' (2005, reż. Guy Ritchie, aktorzy m.in. Jason Statham, Ray Liotta).
Sensacyjny, trochę motywów komediowych i rzekłbym... filozoficznych.
Spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie żałuję czasu mu poświęconego.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
'Fight club'.
Spodobał się :)
Zupełnie nie spodziewałem się takiego przebiegu fabuły.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
"Rozmowy nocą". Na początku mi się nie podobał, ale ogóle to nawet średni...
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ja nie oglądałam filmu:'Obłęd' Ale skoro jest fajny..to może obejżę. ;)
Ostatnio to ja same horrory oglądam.. 'Piła', 'Droga bez powrotu' i takie tam... :p
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Cashback (2006) - film zaczyna się od tego, że główny bohater skończył Swój 2 letni związek z dziewczyną. Teoretycznie zapowiada się na kolejne romansidło, które wiadomo jak się skończy.. I w pewnym sensie tak jest. Jednak film ma w sobie to coś. Jest i śmiesznie, i moralizatorsko, i ciekawie. Polecam ;)
 

majowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
W kinie - 'twilight', dzisiaj będzie 'kochaj i tańcz', a poza kinem to 'Przebudzenie' (film dla ludzi o mocnej psychice) tym bardziej jeśli macie go oglądać w pojedynkę ;P
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
"Nie kłam kochanie"
"Seks w wielkim mieście"
"Slamdog, milioner z ulicy"
"Felon"
 

--kameleon--

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wierzchucino
6305252572.01.LZZZZZZZ.jpg

48 GODZIN - 1982 r.
W rolach głównych Eddie Murphy i Nick Nolte.
Produkcja ta jest b. dobrą komedią sensacyjną.... Potrafi rozbawić do łez a do tego w filmie potęguje ciekawa akcja oraz interesująca fabuła...
Eddie Murphy zaczynał dopiero swoją karierę aktorską.... Za role w filmie otrzymał nominację do złotego globu w kategorii najbardziej obiecujący nowy aktor.
Mickey Rourke odrzucił propozycję zagrania Jacka Catesa.

Po 8 latach w 1990 r. nakręcono Sequel tej produkcji pod tytułem - Następne 48 godzin , którą również gorąco polecam...

Z więzienia ucieka groźny przestępca Albert Ganz....Podczas próby aresztowania ginie dwóch policjantów. Z akcji wychodzi cało tylko Jack Cates (Nick Nolte). Jack postanawia złapać Ganza, a do pomocy wyciąga z więzienia drobnego oszusta Reggie'go Hammonda (Eddie Murphy). Reggie ukradł kiedyś pieniądze Ganzowi i obawia się o swoje życie, dlatego pomaga w poszukiwaniu Ganza. Reggi i Jack maja 48 godzin na złapanie Ganza.

O filmie :
http://www.filmweb.pl/f3500/48+godzin,1982

zwiastun :
http://www.youtube.com/watch?v=2bTQcREbcyY
 
Do góry