Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
I że cię nie opuszczę - 8/10
Grand Budapest Hotel - 8/10
47 roninów - 5/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Istnienie - 5/10
Sound City - dokument wyreżyserowany przez Dave'a Grohla o studiu muzycznym. 8/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Też wczoraj oglądałem nowego robocopa i jestem zawiedziony. Spodziewałem się czegoś lepszego. Byłem optymistycznie nastawiony po obejrzeniu remake'u superman'a ale przez połowę filmu się nudziłem, było na szczęście kilka ciekawych sytuacji więc oceniam 4/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ostatni dom po lewej - 5/10
500 dni miłości - 7/10
Sierpień w hrabstwie Osage - 8/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Legenda Herculesa - tak jak w przypadku faceta ze stali remake przypadł mi do gustu. Aktor odgrywający tytułową rolę idealnie wcielił się w Herculesa. 7/10
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Gressil napisał:
Też wczoraj oglądałem nowego robocopa i jestem zawiedziony. Spodziewałem się czegoś lepszego. Byłem optymistycznie nastawiony po obejrzeniu remake'u superman'a ale przez połowę filmu się nudziłem, było na szczęście kilka ciekawych sytuacji więc oceniam 4/10
Zgadzam się . Nowe filmy o bohaterach prezentują średni poziom . Najlepszy przykład to film o Batmanie . Stare filmy prezentują poziom. Najnowszy film jest średni . Warto go obejrzeć dla jego wroga . Głos wroga jest bardzo ciekawy a Batman jest nudny i słaby .
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
pan k napisał:
Też wczoraj oglądałem nowego robocopa i jestem zawiedziony. Spodziewałem się czegoś lepszego. Byłem optymistycznie nastawiony po obejrzeniu remake'u superman'a ale przez połowę filmu się nudziłem, było na szczęście kilka ciekawych sytuacji więc oceniam 4/10
Zgadzam się . Nowe filmy o bohaterach prezentują średni poziom . Najlepszy przykład to film o Batmanie . Stare filmy prezentują poziom. Najnowszy film jest średni . Warto go obejrzeć dla jego wroga . Głos wroga jest bardzo ciekawy a Batman jest nudny i słaby .
Zgadzam się. Stare filmy mają klasę.
Nowe są czasem mocno przesadzone w środkach wyrazu.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Odd Thomas - film w stylu szóstego zmysłu. Świetny. Polecam jak najbardziej 7/10.
Kapitan Ameryka - Zimowy Żołnierz - sam film może nie był taki zły, ale miałem nieprzyjemność oglądać go z dubingiem a ten zniszczył film tak bardzo jak tylko się dało. 2/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wyspa skazańców - 7/10
Last Vegas - 6/10
Dogville - 7/10
Zostań - 7/10
Dziękujemy za palenie - 4/10
Blue Jasmine - 7/10
 
Do góry