Jaki film ostatnio zobaczyliście?

C

Czart

Guest
Turysta
Savages: Ponad bezprawiem
Miami Vice
Życie Pi
Kalifornia
Głowa do góry
 
M

MacaN

Guest
Conan Barbarzyńca - jak dla mnie powinien być dłuższy o co najmniej godzinę, bo jest zrobiony na łapu- capu takie mam przeczucie -> 4/10
Forrest Gump ( tak, dopiero teraz ) -> 9/10
Hobbit, niezwykła podróż - lubię władcę pierścieni, a hobbit zrobił na mnie fajne wrażenie. -> 8/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Bejbi blues - głupota głównej bohaterki mnie powaliła. 7/10
Pociąg do Darjeeling - 7/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Bogowie ulicy - 8/10

I 2 krótkometrażówki:
Paperman - 6/10
PROXY: A Slender Man Story - 8/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
TPB AFK - film opisujący proces wytoczony twórcom strony The Pirate Bay. Ciekawie ukazani ludzie. Mi się podobał 7/10
 

hundertwasser

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio oglądałam właściwie z przymusu dwa filmy. Jeden to "Marzyciel" jakoś nie koniecznie do mnie przemówił, dziwny bardzo dziwny. A drugi to Blow up (powiększenie) ten dużo ciekawszy, skupia się bardziej na artyście, sposobie w jaki tworzy, itd. Ale i tak jako wielka fanka Tima Burtona 10/10 dla wszystkich jego filmów.
 
C

compton_style

Guest
W kinie byłem na Iron Man 3 i Star Trek: W ciemność. Oba fajne, epickie, lekko odmóżdżające, ale takie jest ich zadanie moim zdaniem. Dobry relaks.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Kroll - stary dobry film, genialne role Pazury i Lindy 9/10
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Polską, trochę zwariowaną komedię "To nie tak jak myślisz, kotku" - w której każdy z małżonków oszuje siebie wzajemnie, a w konsekwencji niespodziewanie wpadają na siebie w tym samym , oddalonym od miejsca zamieszkania miejscu i co z tego wynika. Moim zdaniem komedia okey jak i dobra gra aktorska.
 
Do góry