Jaki film ostatnio zobaczyliście?

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Hobbit-dla mnie to było coś co musiałam przetrwać,nie lubię takich filmów.Syn był zadowolony,jego ocena 9/10-myślałam,że po sprawie to poinformował mnie,że jeszcze 2 części mają być...no nie.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Battle Royale - grupa uczniów zostaje porwana i umieszczona na wyspie, gdzie mają 3 dni na zabijanie siebie nawzajem - aż zostanie jeden zwycięzca. Chyba stąd autorka Igrzysk śmierci wzięła pomysł ;) 7/10
Battle Royale II: Requiem - druga część to już jakaś porażka jest, wynudziłam się. 3/10
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Hobbit-dla mnie to było coś co musiałam przetrwać,nie lubię takich filmów.Syn był zadowolony,jego ocena 9/10-myślałam,że po sprawie to poinformował mnie,że jeszcze 2 części mają być...no nie.
Może dlatego, żę Hobbit w zamyśle miał być dla dzieci. Dla mnie to film niezły, ale jest jeden mankament. Jackson nie ustanawia wyraźnej granicy między prostą baśnią, a bardziej dojrzałym fantasy.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Django- 8/10, lubię filmy w których czarny zabija hurtowo białych... niestety brakowało mi tutaj klasycznego Tatantino

Kowboje i obcy- 5/10... oglądałem film tylko ze względu na Olivie Wilde i tylko dlatego tak wysoka ocena
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Colombiana - jak dla mnie słaby i momentami nielogiczny.
Lockout - też słaby, obejrzałam bo nie miałam nic innego. Nie polecam.
Nietykalni - a ten jak najbardziej polecam, jeśli ktoś jeszcze nie widział :) dobry film, ale dziwi mnie, że niektórzy traktują go jak niemal arcydzieło.
 

czarodziej178

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
Wyspa Tajemnic, szczerze polecam :) Wymaga uwagi i skupienia, przez co niezwylke wciąga. Jeśli mogę to jeszcze polcam Gran Torino. Film sam w sobie niczym nie zadziwia, jednak Clint robi swoje. :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Grabarz - mimo, że potencjał ten film posiada to po obejrzeniu go odczucia już nie są zbyt pozytywne. Mimo, że miał to być horror lub thriller to nie wyszło ani jedno ani drugi. Obejrzeć się da, ale rewelacji nie ma. 6/10
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
A ja w telewizji na Polsacie "Aniołki Charliego!: Zawrotna szybkość. I śmiem stwierdzić, że pierwsza wersja Aniołków bardziej mi się podobała.(obsada przede wszystkim). W tej jest zbyt dużo efektów specjalnych, zakrawających raczej na film s.f. I te aniołki nie wszystkie spełniają warunki bycia nimi. Chyba, że tylko ja odnoszę takie wrażenie.:) Pozdrawiam.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Hotel Transylwania - nawet niezła animacja, 7/10
 

mmajew

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ostatnio widziałem Django i Hobbita. Oba filmy są świetne. Myślałem, że zawiodę się czytając niepochlebne opinie na temat Hobbita, ale na szczęście film okazał się rewelacyjny. Już nie mogę się doczekać drugiej części przygód Bilba, Gandalfa i krasnoludów :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Insurgentes - biograficzny film o Stevenie Wilsonie. 8/10
Ptasiek - 8/10
Ciemność rusza do boju - nudny i przewidywalny... 2/10
 

aga86tusia

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Duże wrażenie zrobił na mnie film "Słodki listopad" - smutny, melancholijny, jednak warty obejrzenia moim zdaniem:)
Fajne filmy można znaleźć na stronce skrytykuj.pl -> wyrobisz sobie zdanie o kinie, pobawisz się... i do tego można wziąć udział w konkursie z nagrodami :)
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Whisky dla aniołów 8/10 - niezwykle sympatyczny film ze sporą dawką brytyjskiego humoru. Warto zobaczyć:)
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Odwróceni zakochani (Upside Down) - prosta i naiwna historia miłosna, za to przedstawiona w ciekawie wykreowanych fikcyjnym świecie, gdzie główny bohater poszukuje dziewczyny z dzieciństwa, która mieszka...w równoległym świecie, tuż nad jego głową.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Drogówka- generalnie dobry, aczkolwiek trochę chaotyczny i przerysowany. Nie dla wszystkich widzów. 8/10.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
"21" film o hazardzie, świetny oraz "jestem bogiem" o wpływie 'magicznych tabletek' na organizm człowieka:) też świetny:p
 
Do góry