Jaki film ostatnio zobaczyliście?

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Może w końcu się skusisz. Mnie się na prawdę podobał, jest trochę smutny, ale na prawdę warto. Ja też się trochę zastanawiałam czy obejrzeć czy nie, bo sama nie lubie oglądać takich filmów, i partner zemną obejrzał, chociaż oglądał go drugi raz, również się trochę powzruszał :)
 

Lucka8

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Poszedłem ze znajomymi na "Bitwę pod Wiedniem" - fajny film, nie jest historyczny na 100% ale i tak można się czegoś dowiedzieć. 8/10
Ja się wybieram na Bitwę, uważam, że przy takim podziale czy ten film jest dobry czy nie trzeba go obejrzeć i dojść do SAMODZIELNYCH wniosków. Nie będę w szarej masie, która nie obejrzy i będzie bez sensu hejtować.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Battleship: Bitwa o Ziemię - lepszy, niż się spodziewałam, chociaż Rihanna mi tu nie pasowała, lepsza byłaby np. Michelle Rodriguez. 7/10
Wesele Muriel - 8/10
Kowboje i obcy - połączenie sci-fi z westernem, 7/10
 

jyntie

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jesteś Bogiem

Film nawet nie zły. Uważam, że powinniśmy robić więcej takich projektów, a nie tylko robić komedie romantyczne.
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Jeden dzień - cudowna opowieść o przyjaźni damsko-męskiej, przepełnionej nigdy nie gasnącą miłością. Film idealny na wieczór przy winku ;-) 9/10
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Expendables 2- lepsze, niż się spodziewałem, choć wciąż to tylko film akcji. 8/10
Wrong Turn 5- to chyba czarna komedia, a nie horror o_O. 3/10?
 

janterst

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wściekły Byk z Robertem De Niro - Film biograficzny, opowiadający historię boksera Jake La Moty. Nawet niezły. 7/10
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Bruno"- o matko i córko, temu to zamiast lepiej to coraz gorzej 1/1000 (za predyspozycje do robienia z siebie wybitnego durnia).
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
A ja zrobiłam powtórkę z filmu "Lejdis" - tego chyba też nikomu nie trzeba przedstawiać. Film z 2008 roku jest pewnie znany każdemu. Ale trzeba przyznać, że komedia dobra,chociaż zwariowana tak jak i jego bohaterki.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Nad życie - nie wiem ile w tej historii jest prawdy i na ile oddaje fakty z życia Agaty Mróz dlatego oceniając sam film dam 7/10. Jak na polską produkcję to jest całkiem dobrze ;)
 

Its me

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
"Podziemny krąg" - niesamowicie dobry film, zmuszający do myślenia; sporo refleksji na temat życia nachodzi po obejrzeniu. Świetna gra aktorska. 9 z dużym plusem / 10.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Kot w butach - bardzo fajne rozwinięcie wątku kota ze Shreka. 8/10
Ghost World - historia dwóch nastolatek, które właśnie skończyły szkołę średnią i próbują odnaleźć się w dorosłym świecie. 8/10
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
"Pokaż kotku, co masz w środku" - taka tam polska komedia, 6/10
"Donnie Darko" - po raz kolejny go wczoraj obejrzałem i chyba nigdy mi się nie znudzi. Też taki film na myślenie 10/10
"Drabina Jakubowa" - też nie pierwsza moja styczność z tym filmem, aczkolwiek bardziej słuszne byłoby 7-8/10
 
Do góry