Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
"Helikopter w ogniu". Bardzo dobry film. ;p
 

eWc!@91

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lublina
JA wczoraj obejrzałam bardzo fajny film...no i troche straszny :( Az mi sie nawet czasmami plakac chcialo tylko ze tytulu nie pamietam ;/
Film byl na faktach....:D Mowil o dzieciach bitych przez rodzicow!!!! Normalnie katastrofa jak rodzice traktuja swoje dzieciiiii.
W tym filmie byl taki chlopczyk ktorego ojczym jak byl niegrzeczny przywiazywal do lozka i dotykal go goracym zelazkiem albo wykopywak mu dol w ziemi w ogrodku i go zasypywal i dawal mu tylko rurke do oddychania..........:(:( jezu jak mi go szkoda:(
A inne dziecko bylo ciente żyletka przez ojczyma po twarzy albo wkladane do wanny z goraca woda :(
Byl jeszcez chlopczyk ktoremu mama na plecach papierosami wypalila napis "niegrzeczny chlopak"
JEzu jak byscie to zobaczyli to lzy by wam same lecialyyyyyyyyyy :( :( ja nie wiem jak tak mozna
 

El Nino

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
NS
Wczoraj oglądałem:
Ring around the rosie (Mroki pamięci)
i troszke spokojniejszy ale jeden z lepszych jakie oglądałem - "Kraina wiecznego szczęścia" :eek:k:
Dzisiaj do oglądnięcia w planach mam "Crank" i może "Poseidon" :niepewny:
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
sklaniam sie do obejrzenia filmu "Karla" niby wchodzi na psychike :p
Obadamy moze ktos ogladal?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
dzis ogladalam "Ona to on" , "40letni prawiczek" . a zaraz ide ogladac "jak stracic chlopaka w 10 dni" :)
 
Do góry