Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
One Point O
http://www.filmweb.pl/film/One+Point+O-2004-131412
Ciężki klimat, wciąga. Z początku rewelacja, potem też przynajmniej satysfakcjonujący.
Polecam, ale trzeba lubić takie zakręcone filmy.
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
50
Miasto
Warszawa
Wczoraj oglądałem "7 dni". Ciekawy film o tym czy zemsta jest faktycznie taka słodka i czy jest dobrym rozwiązaniem... Film godny polecenia choć nie dla ludzi o słabych nerwach ;)
 

RyszardP

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Polecam Hanna - http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=44277

Super kino sensacyjne i kryminalne:)
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Jeśli ktoś lubi lekko kiczowatą akcję i fajne laski w roli głównej to polecam 'Sucker Punch' :D
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Wredne dziewczyny 2- co to ma do jasnej ciasnej być!? Coś mi się wydaje, że większego kiczu nie oglądałam, amerykańskie kino chyba nie mogło upaść niżej. Nie wiem nawet czy oglądałam chociaż do połowy, w każdym razie do teraz mam traumę <_<
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Też niedawno oglądałem ten film. Najgorszy nie był. Przynajmniej się rozerwałem z koleżanką :D

Wczoraj oglądałem Essential Killing Skolimowskiego.
Nie znam słów, żeby określić tę bezwartościową szmirę. Ze szczerego serca NIE POLECAM.
 

RyszardP

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wczoraj widziałem Rango - http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=39105

Nic specjalnego, bajka dla najmłodszych, ale już oklepanym motywem, bardziej się wynudziłem niż oko nacieszyłem.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Wredne dziewczyny 2- co to ma do jasnej ciasnej być!? Coś mi się wydaje, że większego kiczu nie oglądałam, amerykańskie kino chyba nie mogło upaść niżej. Nie wiem nawet czy oglądałam chociaż do połowy, w każdym razie do teraz mam traumę <_<

też oglądałam..nic specjalnego
czasem po prostu szukam jakiejś fajnej komedii, żeby się pośmiac, ale powiem Wam, żę ciężko z tym
wtedy najlepiej jak włączę starą komedię, one były lepsze wg mnie
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
też oglądałam..nic specjalnego
czasem po prostu szukam jakiejś fajnej komedii, żeby się pośmiac, ale powiem Wam, żę ciężko z tym
wtedy najlepiej jak włączę starą komedię, one były lepsze wg mnie
Mam dokładnie tak samo :/
Mimo to się nie poddaję i wciąż szukam.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Ja chcecie się pośmiać i nie przeszkadzają Wam wulgaryzmy to oglądnijcie sobie Czas Surferów. Moja ulubiona komedia. Jak pierwszy raz to oglądnąłem (a oglądałem już 7 razy) to ze śmiechu mnie aż plecy bolały i nie mogłem złapać oddechu :D

A wczoraj jeszcze oglądałem thiller Boot Camp z 2007 roku. Dobry film, cały czas trzyma w napięciu. Po za tym główną rolę gra Mila Kunis, całkiem fajna dziewczyna i aktorka ;) Moja ocena 8/10.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ja chcecie się pośmiać i nie przeszkadzają Wam wulgaryzmy to oglądnijcie sobie Czas Surferów. Moja ulubiona komedia. Jak pierwszy raz to oglądnąłem (a oglądałem już 7 razy) to ze śmiechu mnie aż plecy bolały i nie mogłem złapać oddechu :D
Oglądałam dwa razy ;)
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Ja dzisiaj obejrzałam Edwarda Nożycorękiego. Bardzo fajna, groteskowa bajeczka w smutnym klimacie. No i cudownie grający i wyglądający Johny Depp. :D Pewnie już wszyscy to widzieli, ale polecam.
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
"Łatwa dziewczyna" -bez amerykańskiego zakręcenia, trochę głupi pomysł, słabe teksty, nierozwinięty wątek miłosny(co to k... było- o jej miłości jest ostatnie 10 min filmu i... tyle), ale aktorka ładna - dla niej to obejrzałem :D

"Młode wilki" - ten film jest świetny, doskonałe teksty, zdjęcia i fabuła, a tak serio... COOOOOOOOO TOOOOOOOOO BYŁOOOOOOOOOOOO?!!!!?, TAKIEGO GÓWNA NIGDY NIE OGLĄDAŁEM- AKTORZY SZTYWNI JAK... BARDZO SZTYWNI I DOGRYWANE W STUDIU KWESTIE MNIE UBIŁY
 

RyszardP

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wczoraj komedia- Bez smyczy - http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=44455

Trochę nierówna, momentami można się nieźle uśmiać, ale czasami mocno przynudza, fabuła dosyć przewidywalna, ale ogólnie film na plusik.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Słaby punkt ("Fracture")- jak dla mnie, dramat sądowy. Ciekawa fabuła, dobre aktorstwo. 8/10.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Street Dance 3D- totalny gniot, nawet nie dokończyłam... Omijajcie szerokim łukiem!

Widziałem ten film niedawno. Jak dla mnie to jest typowa produkcja dla ludzi, którzy interesują się tańcem, ładnymi aktorkami i przystojnymi aktorami. To dla tej docelowej grupy robione są te filmy. Jak dla mnie to jest typowy zapychacz czasu i nie ma w nim nic szczególnego co by przykuło uwagę konesera kina :p
 
Do góry