Jaki dom maklerski?

jazgot

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Przymierzam się do założenia rachunku inwestycyjnego. Zastanawiam się jaki dom maklerski na rynku ma najlepszą ofertą. Może macie jakieś doświadczenie i chcecie się nimi podzielić ?? Są jakieś rzeczy na które powinienem zwracać szczególną uwagę przy wyborze ofert DM?
 

domi44

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mam rachunek w ING securities i jak dla mnie jest oki. Ale możesz sobie przejrzeć jeszcze oferty BOS i mbank, bo też mogą cie zainteresować. Na co zwracać uwagę to już zależy od własnych subiektywnych preferencji. Dla mnie ważna była szybkość dokonywania transakcji.
 

emiemi

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Również mam ING i powiem szczerze że wymiata. Przy wyborze rachunku przyjrzyj się prowizjom jakie są pobierane od transakcji oraz opłatom za korzystanie z rachunku maklerskiego. Warto zwrócić uwagę również na to, dla kogo przeznaczony jest dany rachunek, bo gdy jesteś studentem to na samym prowadzeniu oraz prowizjach możesz zaoszczędzić, gdyż studenci mają zniżki dość spore. Więc takim sposobem raz że zostanie Ci więcej kasy na inwestycje a dwa że ograniczysz koszty do minimum.
 

joer

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Zobacz oferte BOŚ, mbanku nawet nie bierz pod uwage to totalna klapa
 

jazgot

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Właśnie o mbank nie słyszałem nic dobrego niestety, jedynie to, ze tani. Założyłem sobie rachunek testowy w Ing bo chyba jako jedyny dom maklerski ma taka opcje. Faktycznie maja dobra platformę sporo fajnych opcji można tam znaleźć. A z jakiego pakietu ty korzystasz?
 
Do góry