jaki dobry wideo-rejestrator trasy/kamera samochodowa

adamu

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
mają bardzo dobre opinie w sieci.
lepiej chyba zrobić sobie najpierw bazę wymagań, jako baza dobrze służy ten poradnik na morelach.net
 

CICKY

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
DOD GSE580 rejestruje obraz w jakości Full HD, posiada szeroki kąt widzenia, a także moduł GPS, który umożliwia nanoszenie informacji o przebiegu jazdy (kierunku, prędkości, lokalizacji) na mapy Google Earth. W rozumieniu prawa nagranie z kamery samochodowej jest dowodem materialnym i pomaga w ustaleniu okoliczności stłuczki. Kupisz go w e- sklepie SpyShop.
 

modest

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2016
Posty
2
Punkty reakcji
1
Ja polecam novatek'a. Tani i solidny sprzęt na każdą kieszeń i nie ustępuje w niczym droższym konkurentom. Sam korzystam i jestem bardzo zadowolony.
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
ja w pracy do auta dostałem Mikavi PQ3. Kamerka niby dla naszego bezpieczeństwa. Z tego co się orientowałem to ma również GPS.
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
Najlepszy, tajtańszy, najtrwalszy video-rejestrator to używany iPhpone SE choćby z roku 2016 z pamięcią minimum 64GB, zalecane 128GB. Nic lepszego nie ma, albowiem nagrywa dobre 4K-30FPS i to za 150-200zł bo za tyle można to nabyć. Reszta szitu zwłaszcza z Allegro kosmicznie reklamowanego można sobie w pupcię wcisnąć, jakości w tym tyle ile udało się pseudo producentowi napisać na opakowaniu.
Większość tego typu zabawek nagrywa nawet nie w 720p, wsio jest inteligentnie kodekiem podwinięte pod FHD albo jakieś 3K, tymczasem soczewka jaka w zabawkach sieci nie ma nic wspólnego choćby ze wspomnianym półHD.
Smartfon na szybę i po robocie, usztywnić w jakimś uchwycie i tyle wystarczy.
PS. 10min nagrania 4K = 1GB jakby co, czyli 6GB na godzinę, radzę brać iPhone'y mające minimum 64GB oby miało to ręce i nogi.
 
Do góry