Jaka wiatrówkę polecacie...

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
czechu napisał:
w kazdym zakupie internerowym masz mozliwosc zwrotu towaru bez sladow uzytkowania do 10 dni od odbioru przesylki, a ustawa gwarantuje Ci dwuletnia gwarancje - zawsze, niezaleznie od sklepu
Pod koniec grudnia ma się to zmienić do 14 dni.


czechu napisał:
dobra promocja !!
lepsze luki bloczkowe to tak wlasnie od 300zl w gore
Pewnie, że dobra, bo 150zł zaoszczędzone. ;) A taki akurat na początek będzie w sam raz. Nie ma co się rzucać na łuki za 1000zł na początek.
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Niby tak, ale mimo wszystko obojętnie ile się ma tych pieniędzy, to ich marnotrawstwo jest bez sensu moim zdaniem.
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Temat o wiatrówkach bardzo płynnie przeszedł na łuki :) Ciężko stwierdzić już co kupowane było!
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
to też niech każdy napisze na co się zdecydował czy to chodzi o wiatrówkę czy łuk :)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
no wlasnie, lepiej napisac co sie ma
bez juz wchodzenia w szczegoly kiedy sie kupilo
tylko co masz na stanie



Papiernik napisał:
Temat o wiatrówkach bardzo płynnie przeszedł na łuki Ciężko stwierdzić już co kupowane było!
łuki sa fajne,
niech ja tylk przeprowadze sie kawalek dalej od centrum miasta to murbeton zaczne uprawiac lucznictwo
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Na początku dobrze się zapisać na zajęcia - nauczą cię jak poprawnie trzymać łuk itd. Podstaw warto się uczyć od profesjonalistów, żeby nie popełniać błędów. A później trening, trening, trening. :)
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
crypt napisał:
Na początku dobrze się zapisać na zajęcia - nauczą cię jak poprawnie trzymać łuk itd. Podstaw warto się uczyć od profesjonalistów, żeby nie popełniać błędów. A później trening, trening, trening. :)
no i trudniej nauczyć się na tańszym sprzęcie niestety...

czechu napisał:
łuki sa fajne,
niech ja tylk przeprowadze sie kawalek dalej od centrum miasta to murbeton zaczne uprawiac lucznictwo
e tam gadanie. jak byś chciał naprawdę uprawiać łucznictwo to już byś strzelał z łuku wwolnych chwilach
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
pewnie i racja, ale tak bede mial wieksze pole do popisu i mniej wytlumaczen
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
czechu napisał:
pewnie i racja, ale tak bede mial wieksze pole do popisu i mniej wytlumaczen
A przenosić masz się zamiar w iedalekiej przyszłości czy na to jeszcze będzie trzeba poczekać??
golgi napisał:
akurat z hobby nie trzeba się tłumaczyć, to jest w tym fajne
Chyba, że z karabinu snajperskiego hobbystycznie strzelasz do ludzi na ulicy.
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
crypt napisał:
Temat o wiatrówkach bardzo płynnie przeszedł na łuki :) Ciężko stwierdzić już co kupowane było!
To nie pamiętasz co masz w domu? ;p
Ja wiem, ale nie wiem co kupili inni, tyle wypowiedzi nie wnoszącego nic do dyskusji o wiatrówkach.

czechu napisał:
łuki sa fajne,
niech ja tylk przeprowadze sie kawalek dalej od centrum miasta to murbeton zaczne uprawiac lucznictwo
W mieście też się da. Ja chodzę strzelać koło pobliskich garaży.

crypt napisał:
Na początku dobrze się zapisać na zajęcia - nauczą cię jak poprawnie trzymać łuk itd. Podstaw warto się uczyć od profesjonalistów, żeby nie popełniać błędów. A później trening, trening, trening. :)
haha a gdzie są takie zajęcia? Na początku to kupujesz łuk, strzały i karwasz i idziesz strzelać do styropianu.

samoyed napisał:
Chyba, że z karabinu snajperskiego hobbystycznie strzelasz do ludzi na ulicy.
No bez przesady...
 
Do góry