Jaką wiatrówkę kupić ?

I

Infiner

Guest
Ja ostatnio kupowałem sobie sprzęt rekreacyjnie. Rok temu trochę sobie postrzelałem u brata, tak mi się spodobało,że obecnie postanowiłem sobie coś takiego kupić. Zamawiałem tu:
Zdjęcie poniżej. Raczej jeden z tańszych modeli ale spełnia oczekiwania.
 

ZeroNudy

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mogę polcecić wiatrówkę, która jest przez nas psrawdzona, przetestowana podczas imprez integracyjnych: Hatsan 90 STG Quattro Trigger 4,5mm, Jeżeli ktoś szuka dobrą, trwałą wiatrówkę, to ta jest idealna. Zdjęcia z nią można znaleźć u nas stronie: zeronudy.com.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
ZeroNudy napisał:
Mogę polcecić wiatrówkę, która jest przez nas psrawdzona, przetestowana podczas imprez integracyjnych: Hatsan 90 STG Quattro Trigger 4,5mm, Jeżeli ktoś szuka dobrą, trwałą wiatrówkę, to ta jest idealna. Zdjęcia z nią można znaleźć u nas stronie: zeronudy.com.
a z modelem Hatsan 125 Vortex 4,5 mm jak byś porównał?

Infiner napisał:
Ja ostatnio kupowałem sobie sprzęt rekreacyjnie. Rok temu trochę sobie postrzelałem u brata, tak mi się spodobało,że obecnie postanowiłem sobie coś takiego kupić. Zamawiałem tu:
Zdjęcie poniżej. Raczej jeden z tańszych modeli ale spełnia oczekiwania.
musisz napisać ponownie gdzie i co.
 

Micha o

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hejo! ;D Ja kupiłem również rekreacyjnie karabinek Hatsan - STRIKER 1000S DG jak dla mnie dla laika jest na prawdę fajna i bajerancka. Zamówiłem ją w za niecałe 500 zł więc i cena przystępna ;D Co myślicie?
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Ok 12 lat mam hatsana, modelu nie pamiętam, działa do dziś, ma tylko jeden mankament, tzn. często pękająca sprężyna, z początku to jak dużo strzelało się to po 2-3 miesiące wytrzymywała sprężyna i ciągłe wożenie na reklamacje, później mniej się strzelało po gwarancji to po 1-3 lata trzyma, a tak to działa jak trzeba.
 

Magorzata Krzysiak

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam właśnie Hatsana APACHI 1100X i jestem bardzo zadowolony. Znajomy mi podpowiedział co wybrać, bo ja ni w ząb się nie znam :D a moim celem było tylko taka wiatrówka dla rekreacji, żeby w niedziele z rodziną sobie zawody urządzać :)
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Jankoo napisał:
Zgadzam się, Hatsany są bardzo dobre. Tak na początek to proponuję na przykład taką, solidny sprzęt za niską cenę dla niewymagających http://sharg.pl/product-pol-109494-Wiatrowka-Hatsan-STRIKER-AR-.html
czemu nie

Wiatrówka Hatsan 90 STG SAS™ Quattro Trigger 5.5 mm (053-058) KB
?
podobna cena, a wydaje mi się lepszym hatsanem

mesajah napisał:
Ok 12 lat mam hatsana, modelu nie pamiętam, działa do dziś, ma tylko jeden mankament, tzn. często pękająca sprężyna, z początku to jak dużo strzelało się to po 2-3 miesiące wytrzymywała sprężyna i ciągłe wożenie na reklamacje, później mniej się strzelało po gwarancji to po 1-3 lata trzyma, a tak to działa jak trzeba.
od 12 lat? wow. jak konserwujesz i dbasz, że tyle działa?

MarcinRudek napisał:
Ja mam właśnie Hatsana APACHI 1100X i jestem bardzo zadowolony. Znajomy mi podpowiedział co wybrać, bo ja ni w ząb się nie znam :D a moim celem było tylko taka wiatrówka dla rekreacji, żeby w niedziele z rodziną sobie zawody urządzać :)
znajomy ze strzelnicy, mysliwy, hobbysta?
 
Do góry