Jaką Szkołę Policealną wybrać?

Status
Zamknięty.
M

magdalena2803

Guest
Wybieram się od tego semestru do |Szkoły Policealnej.. Myślałam nad Szkołą GoWork.pl, fajna stronka, duży wybór kierunków, niskie ceny. Co o tym myślicie ??
 

kiwki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Słyszałam o nich, ale chodzić nie chodziłam i nie znam nikogo kto chodził. Ja chodzę do progresu, też fajna szkoła. Kierunków duży wybór, ceny okej. Myślę, że ogólnie nauka w takim miejscu to dobry pomysł, warto się rozwijać i inwestować w siebie. Musisz się tylko dowiedzieć czy przypadkiem nie płaci się u nich za egzaminy końcowe. W Progresie tak nie ma, ale wiem, że w niektórych szkołach chcą dodatkowych opłat.
 

karolinaa33

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
czesc, ja sie zapisałam do szkoly gowork, polecam :) dlatego ze fajne panie w sekretariacie, wszystko wytlumacza i masz jasnosc co do wszystkiego
 

kiwki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
mmm, po jednym pościku i obie Panie zachwalają gowork... nie ładnie.
 

karolinaa33

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ty masz 22 posciki wiec tez nie jest duzo lepiej, zapisalam sie dopiero na forum bo szukam informacji o gowork :) nie ma w tym nic dziwnego :)
 

metkas

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
ale 22 pościki to nie 2 :p


Ja się do szkoły policealnej też zapisałam, w ogóle fajny artykuł na temat tego typu szkół czytałam, dają dyplomy, mają duży wybór kierunków. Ale niektórych ludzi ciężko jest przekonać do zmiany myślenia. Ja np idę się uczyć dla siebie, bo mam taką potrzebę i ochotę.
 

Angieleczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
metkas napisał:
ale 22 pościki to nie 2 :p


Ja się do szkoły policealnej też zapisałam, w ogóle fajny artykuł na temat tego typu szkół czytałam, dają dyplomy, mają duży wybór kierunków. Ale niektórych ludzi ciężko jest przekonać do zmiany myślenia. Ja np idę się uczyć dla siebie, bo mam taką potrzebę i ochotę.
Zgadzam się z Tobą, każdy podejmuje naukę tam gdzie chce. Ludzie potrafią tylko oceniać. A ja uważam że chęci się bardzo liczą. Bo po co siedzieć w domu jak można chodzić do takie szkoły za darmo! Nie każdego stać na studiowanie i płacenie wysokiego czesnego, próbuje zdobyć jakieś wykształcenie i może akurat uda mu się znaleźć prace :)
W szkołach policealnych również są do odrobienia praktyki, tak naprawdę jeżeli ktoś się sprawdzi u jakiegoś pracodawcy to mas szanse na zatrudnienie :)
 

karolinaa33

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
metkas napisał:
ale 22 pościki to nie 2 :p


Ja się do szkoły policealnej też zapisałam, w ogóle fajny artykuł na temat tego typu szkół czytałam, dają dyplomy, mają duży wybór kierunków. Ale niektórych ludzi ciężko jest przekonać do zmiany myślenia. Ja np idę się uczyć dla siebie, bo mam taką potrzebę i ochotę.
no i dobrze ze ktos mnie wkoncu rozumie i nie ocenia :) dzieki :) a na co sie zapisałaś?
 

ostraaga25

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
karolinaa33 napisał:
ale 22 pościki to nie 2 :p


Ja się do szkoły policealnej też zapisałam, w ogóle fajny artykuł na temat tego typu szkół czytałam, dają dyplomy, mają duży wybór kierunków. Ale niektórych ludzi ciężko jest przekonać do zmiany myślenia. Ja np idę się uczyć dla siebie, bo mam taką potrzebę i ochotę.
no i dobrze ze ktos mnie wkoncu rozumie i nie ocenia :) dzieki :) a na co sie zapisałaś?
Ja też myslałam o go work , mianowicie o techniku masażycie , z tego co wiem kierunek jest bezpłatny , szkoła ta istnieje tez w innych miastach , słyszałam ze w Warszawie podobno jest fajnie , jesli chodzi o wykładowców , i sale ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Cosinus i TEB mają ok oferty.
W moim prywatnym rankingu Cosinus jest bardziej...profesjonalny.
 

ostraaga25

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja chyba tez się wybiorę do go work bo mają asystentkę stomatologiczną teraz dużo jest ogłoszeń o pracę bo przepisy się zmieniły i kazdy gabinet musi mieć taką asystentke , może tez pojde do nich na któryś kurs językowy ;) fajna jest ta szkoła a panie w sekretariacie są przemiłe ;)
 

marika8

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
67
Punkty reakcji
3
Chodziłam do Progresu i mam pozytywne zdanie na temat tej szkoły, ale powiem szczerze, że o innych szkołach również czytałam pozytywne odpowiedzi. Zastanawiam się nad jakimś nowym kierunkiem, lubię chodzić do szkoły! :) A Wy?
 

kiwki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
W Warszawie chyba takiej bardziej znane są Cosinus i Progres. Ja słyszałam jeszcze o profesji, ale średnie opinie. Szkół jest trochę na rynku, jest w czym wybierać! Pamiętajcie tylko żeby dobrze czytać umowę, w niektórych są jakieś ukryte opłaty. Oczywiście nie we wszystkich, ale trzeba uważać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry