Jaka szkoła językowa?

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Czy możecie polecić jakąś dobra szkołę językową, najlepiej gdzieś w Olkuszu lub okolicach? Jest mnóstwo takich placówek, ale ciężko się na coś konkretnego zdecydować, jak nigdy nie chodziło się do takiej szkoły. W sumie jak na razie różne osoby polecają Axona - podobno od niedawna działa i jest to dość dobra szkoła, ale jednak chciałabym usłyszeć wasze zdanie na ten temat.
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Nie Axona tylko Axon. Całkiem niezła szkoła - wiem, że mają filie w Krakowie i Wieliczce i nauka stoi tam na wysokim poziomie, więc jeśli nadal szukasz szkoły, to uderzaj do nich. Fajne jest u nich to, że w jeden semestr grupa ma skoczyć o jeden poziom. I to się sprawdza.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Też myślę, że warto byłoby się wybrać na kurs do tej właśnie szkoły. Bo nie tylko grupy są małe, ale też pracują świetni lektorzy. Poza tym mają bardzo fajny program nauczania, bo nie ma czegoś takiego, jak "zapchaj dziura" tylko uczysz się jednego poziomu w jeden semestr. Więc myślę, że warto byłoby się tam zapisać na kurs.
 

imre

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz szkoły językowej, to skorzystaj z wyszukiwarki, np. z Panoramy Kursów-Szkoleń: http://kursy-szkolenia.pf.pl Teraz kursy i szkolenia znajdziesz wpisując tylko temat kursu i nazwę miasta.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Warto. Moje znajome chodziły tam na zajęcia i są zadowolone. Lektorzy stawiają na bezpośrednią komunikację podczas nauki, więc szybko się "łapie" :) i nabiera się nawyków i nie boi się mówić. Nauka języków w polskich szkołach jest chyba jednak niezbyt dobrze prowadzona, bo człowiek uczy się kilka lat a i tak jak wyjdzie i przyjdzie mu porozmawiać z obcokrajowcem to jest problem :/
 
Do góry