Jaka szkoła,co dalej ?

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
.Jestem właśnie w 3 klasie gimnazium i nie wiem co później. Myśle że technikum handlowe albo logistyczne ale dalej co będe po tym miała?,w tej chwili jeśli mam liczyć na rodziców to nie mam funduszy na studia.Jak to jest ? ; studia dzienne są bezpłatne ? bo ja już sama niewiem.Bliscy mówią mi ; idź do liceum później studium, Studium daje tytuł technika więc to jest tak że liceum przygotowuje do matury a te studium daje tytuł technika wiec to tak jest jak technikum,tylko rozrzucone na dwa a w technikum musisz nauke pojąć do matury i egzaminów.

Tak jeszcze sobie myśle że może jak bym po technikum miała jakąś prace to przecież moge w każdej chwili jeszcze się dokształcić.
A wy w jakiej jesteście sytuacji ?? Proszę o porade
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
Jakie masz oceny? Najlepiej wypisz wszystkie. Ile miałaś ptk z próbnego egzaminu gimnazjalnego? Takie podstawowe pytania ; )
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
z próbnego 34 chyba nie jest najgorszej co ? a co do ocen to średnia coś koło 4 tzn dokładnie niewiem czy 3.95 czy jakoś tak
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
z próbnego 34 chyba nie jest najgorszej co ? a co do ocen to średnia coś koło 4 tzn dokładnie niewiem czy 3.95 czy jakoś tak
34?! Nienajgorzej? Wg mnie wynik bardzo niski zwłaszcza przy średniej 3.95 :|
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
z próbnego 34? ale że z wszystkiego? czy z jednej części ? PS: wiedza nigdy nie jest adekwatna z ocenami, więc sout. nie musi wypisywać ;)
 

Korean

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
32
.Jestem właśnie w 3 klasie gimnazium i nie wiem co później. Myśle że technikum handlowe albo logistyczne ale dalej co będe po tym miała?,w tej chwili jeśli mam liczyć na rodziców to nie mam funduszy na studia.Jak to jest ? ; studia dzienne są bezpłatne ? bo ja już sama niewiem.Bliscy mówią mi ; idź do liceum później studium, Studium daje tytuł technika więc to jest tak że liceum przygotowuje do matury a te studium daje tytuł technika wiec to tak jest jak technikum,tylko rozrzucone na dwa a w technikum musisz nauke pojąć do matury i egzaminów.

Tak jeszcze sobie myśle że może jak bym po technikum miała jakąś prace to przecież moge w każdej chwili jeszcze się dokształcić.
A wy w jakiej jesteście sytuacji ?? Proszę o porade

dzienne na uczelni panstwowej sa bezplatne ale jesli nie mieszkasz w miescie gdzie chcesz/mozesz studiowac to dochadza wydatki na "zycie" wiec to tak za darmo nie jest. Dobre technikum fajna sprawa zawsze latwiej po technikum prace znalesc niz po LO. Co do studiow jesli rodzicow na to nie stac zawsze mozesz isc na zaoczne i do pracy, tez jakies wyjscie.

z próbnego 34? ale że z wszystkiego? czy z jednej części ?

rzeczywiscie przydaloby sie troche wiecej informacji...
PS: wiedza nigdy nie jest adekwatna z ocenami, więc sout. nie musi wypisywać ;)
:eek:k:
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
34 z polskiego i 34 z angielskiego niewiem ile z matematyki bo jak oddwali to mnie nie było :p
 
Do góry