Jaka Skórka W Audi Rs6?

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Sam juz nie wiem bo mam dwa do wyboru cenowo prawie identyczne tylko co lepsze biala( kawowa)skóra czy czarna skóra do czarnego wozu ktory ma drewno w środku?
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
To rozumiem, że Ci w standardzie dali skaj albo frotke i musisz się w skóre bawić?
No i w sumie fakt skoro RS6 na standardzie ma skóre to trzeba od nowa tapicerować.
Poza tym myśle, że powinieneś mieć do wyboru wszystkie kolory świata łącznie z sino koperkowym, po co sie ograniczać? wal różowy :sexy:

Jeśli twój problem jest poważny i prawdziwy,(a znając fora internetowe i ludzi lubiących jak im inni zazdroszczą to mam szczere obawy) to zapukaj do firmy Java Car Design albo omów to z matka/siostra/kochanka.

W sumie szczerze, jak by się w to zagłębić to:
- osoby jeżdzące RS'ami to osoby majętne które zazwyczaj sugerują się specjalistami a nie forami.
- wybór koloru to sprawa zazwyczaj na tyle indywidualna, że sugestia połowy świata jest zbędna.
- w naszym kraju to co sie ma lepiej zostawiac dla siebie zeby komus nie zachcialo sie miec naszego.
Po prostu, nie chwali się raczej czymś co ma ponad 400koni, to nie jest USA czy Europa zachodnia gdzie jest to na pożądku dziennym a internet nie jest na tyle anonimowym miejscem żeby rozpowiadać czego się nie ma.
- gdybm (ja) chciał sie tu poradzić napisał bym raczej - mam A6 stare ale jeszcze jare i chce skóre zmienić.

Śmierdzi mi to naprawde dużą ściemą.

Może się tym razem mylę - mam taką nadzieję.
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
To nie jest tak mam na oku dwie używane RS6 ale jedna jest w kolorze skóry czarnym a druga bialym i nie wiem jaka wybarać.ja nigdy bym nie kupil bym nowego samochodu.Nie stać mnie na nowe audi
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
to teraz troche jasniej sie wyraziles :D

a oba auta sa w identycznym stanie technicznym i kolorze?

Ja Ci powiem tak - z doswiadczenia - czarna bedzie sie ladniej prezentowala jesli jest zadbana ale bedzie sie cholernie grzac.

Biala trudniej utrzymac w czystosci i dobrym stanie i szybciej sie zniszczy ale jak bedziesz wsiadal do auta to nie bedziesz sadzal 4 liter na piekarniku
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Acha bo pewien gośc doradzał mi żeby zrobic koytrast czarne autko i biała skora.Ale jesli tak to biorę z czarna skóra.
 

Attachments

  • 99836109_5.jpg
    99836109_5.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 35
  • 99836109_4.jpg
    99836109_4.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 31
  • 100823446_4.jpg
    100823446_4.jpg
    118,8 KB · Wyświetleń: 34

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
No to któą brąć czarną czy białą bo już sam nie wiem mi się wydaje że biała lepsza.
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
chyba zmienie przekonania, bierz białą - jest rzeczywiście ładna
i jeśli to zdjęcie tej którą chcesz kupić to faktycznie - biała dużo ładniejsza
jeszcze raz powtórze:
- nie będziesz siadał na piekarniku

ale:
- szybciej będzie widać brud - po prostu więcej pracy i pielęgnacji.

Mój ojciec ma u siebie w bawarce czarną praktycznie nie zniszczoną (ale co sie dziwić - facet pedant) i tam prezentuje się bajecznie. Stad mój postulat.

Natomiast jeśli chodzi o mnie to mam takie nietypowe połączenie:
Trzymania boczne dolne i lędźwiowe oraz wysuwana przednia część siedzenia w skórze czarnej (jasny odcień czarnego - wiem że dziwne stwierdzenie). Reszta siedziska - popielata biel.

i wydaje mi się, że jeśli chodzi o skórę to jest to wręcz idealne połączenie :]
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
wiem kumpel ma Vectre 2001 rok z skóra niebieska i czarną i wygląda to bajecznie , szkoda że audików nie robia z dwu kolorową skóra.No dobra w poniedziałek ujade po to Audi z biała skóra i zrobie fotki całego i wam pokaże.
 
Do góry