jaka sieć- abonament

Ineczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję, że mi coś poradzicie.
Od kilku lat mam telefon na kartę w Orange. Zastanawiam się teraz nad telefonem na abonament, ale nie wiem którą sieć wybrać żeby było jak najtaniej... pomóżcie proszę
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Najtaniej nie koniecznie oznacza najlepiej ;)

Ja od wielu wielu lat jestem W Erze (teraz Tmobile) i raczej sieci nie zmienię. Czemu ? 2 główne powody: Zasięg i obsługa klienta. Może są lepsze oferty na rynku, ale całościowo Tmobile wypada najlepiej :eek:k:
 

Ineczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
wiem że taniej niekoniecznie znaczy najlepiej- ale dla mnie na razie najważniejsze to jednak nie przepłacać
zastanawiałam się nad tmobile, może jak teraz weszli na rynek w Polsce to będą mieć jakieś fajne oferty... Muszę pójść jutro do salonu to popytam, tylko strasznie ciężko jest się odnaleźć w tych ofertach...
 

Konwalia89

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
jeśli mogę ci coś doradzić- moja znajoma kiedy przechodziła na abonament z mixa trafiła na fajne stronki gdzie można było porównać oferty różnych operatorów. Strasznie to chwaliła bo dzięki temu udało jej się znaleźć jakąś ofertę której nie widziała na stronie operatora. Spróbuj może też uda ci się coś fajnego znaleźć- no chyba że już podjęłaś decyzje.
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Polecam PLAY jeśli chodzi o abonament.Dużo bonusów dla zwykłego klienta i zawsze można dotargować więcej darmowych minut :) Bardzo dużo dają darmowych minut do wszystkich sieci oraz nieograniczone rozmowy w PLAY.
 

Ineczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
jeszcze nie podjęłam żadnej decyzji. to strasznie trudne dla mnie. tyle ofert- naprawdę tak ciężko to ogarnąć...
Szukałam w googlach tych przeglądarek o których pisałaś i kurcze nie wiem. Średnio podoba mi się to, że te porównywarki nie pokazują ofert wszystkich operatorów- tych mniejszych sieci nie uwzględniają.
Ale swoją drogą to faktycznie niezłe ułatwienie.
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Odradzam Orange bo mają tragiczną obsługę klienta. Ja mam w T-Mobile i jest git :)
 

Ineczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
ok, wezmę to też pod uwagę- przy abonamencie obsługa klienta jest dość istotna (przy telefonie na kartę nie miałam żadnych praktycznie kontaktów z salonem)
generalnie to chyba jeszcze raz skorzystam z tych porównywarek, żeby sprawdzić, która oferta jest najlepsza i pójdę do salonu dopytać się o szczegóły
 

Konwalia89

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
szczerze mówiąc radziłabym ci się wstrzymać jeszcze kilka dni bo słyszałam od znajomego że gdzieś czytał że za kilka dni (chyba za tydzień jakoś tak mówił) ma wejść nowa porównywarka która będzie dużo lepsza od tych które teraz są w internecie
ja tam bym poczekała bo może się okazać że te oferty które znajdziesz teraz wcale nie będą najlepsze
 

Ineczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
ooo widzisz
miałam iść już w poniedziałek do salonu bo już prawie podjęłam decyzję
ale może faktycznie poczekam, tak z czystej ciekawości żeby sprawdzić co pokaże mi ta nowa porównywarka
a dlaczego niby ona ma być lepsza? co ma mieć nowego bo wydaje mi się że w tej kwestii już wszystko zostało powiedziane...
 

Konwalia89

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
no właśnie nie do końca wszystko :p
przede wszystkim ta nowa porównywarka ma się różnić tym od pozostałych że będzie można porównać wszystkie możliwe oferty na rynku i będzie miała najbardziej aktualne dane (wszystkie promocje etc)- tak słyszałam, też jestem ciekawa co to będzie za porównywarka :)
 

Ineczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
wszystkie oferty? tzn te gaduAiry, carrefourowe i biedronkowe? no to może być całkiem ciekawe :) ale ja i tak nie brałabym ich pod uwagę, bo dla mnie to takie sieci widma- teraz są potem znikną... z drugiej strony słyszałam że są dość tanie więc to może wpłynąć na wynik takiej porównywarki
wiesz, pożyjemy zobaczymy :)
 

Konwalia89

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
też nigdy nie brałam pod uwagę małych sieci, bo uważam, że tak jak mówisz, dziś są jutro ich nie ma...
tylko wydaje mi się że to że taka porównywarka uwzględnia oferty nawet takich operatorów i nikogo nie pomija świadczy o jej niezależności i wiarygodności
 
Do góry