Jaką polecacie restaurację w Warszawie?

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Do polecanych przez Was restauracji dodam jeszcze swoje ulubione miejsce na pyszne jedzonko :) Ja często jadam w Blue City, bo jest tam kilka moich ulubionych restauracji w jednym miejscu. Bardzo lubię jedzenie z Thai Wok, North Fish, De Luca i Tacamole :) Poza tym cała strefa restauracyjna jest fajnie urządzona, więc przyjemnie się tam chodzi ze znajomymi posiedzieć i przy okazji coś przegryźć :)
 

matixxx

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2014
Posty
16
Punkty reakcji
1
Miasto
wwa
czesto siadam w My'O'My na górskiego... pyszna kawka i bardzo dobre przekaski :) super obsługa :)
 

armatorka

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Giżycko
martaoz napisał:
Ole! to restauracja hiszpańska i podają przede wszystkim mięso, ale czy mają tam jakieś DOBRE owoce morza? Chodzi mi o świeże produkty a nie takie mrożone z marketu...?
dobre i świeże owoce morza zjesz za granicą PLo bo tu u nas w większości mrożonki. proza życia restauratora...chętnych nie ma aż tylu co na schabowego czy pierogi stąd restaurator woli mieć zapas w zamrażarce
Armatorka
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
A czy jeszcze ma ktoś jakieś propozycje? Kurcze... szukam czego jeszcze innego... :huh:
 
W

wiemlepiej

Guest
Może centrum? W Besuto na Nowym Świecie jest bardzo przyjemnie:
-tutaj jest strona restauracji. Jakbyście chcieli usiąść przy barze to jest tam 10% zniżki na jedzenie no i fajnie jest sobie popatrzeć jak mistrz przyrządza sushi. Wymaga to jednak trochę wprawy. Ceny na dobrym poziomie, wszystko ładnie podane oraz porcje nie są takie małe. W ostatnim czasie razem ze znajomymi lubimy tam wyskoczyć sobie na weekend.
 
C

corbi

Guest
Jestem wielką fanką pizzy tak wiec kiedy chcę zjeść wybieram zwykle pizzerie.Bardzo smakuje mi w pizzerii Dominium ( w Warszawie maja kilka lokali, jest to sieć). Pizze smaczne, duże. Warto jest spróbować szczególnie ich pizzy neapolitańskiej pizza dela casa. Normalnie taka sama jak jadłam jeszcze dwa miesiące temu jak byłam na wakacjach we Włoszech. Warto jest tam również wybrać na lunch.Mają tam wtedy sporo promocji.
Czasami dla odmiany zamawiam tam coś innego niż pizza. O ile za włoską lazanią nie przepadam to posmakował mi pieróg calzone. Jest to włoski pieróg z takiego ciasta jak pizza z nadzieniem.
 

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
Wiesz, to zalezy czego sie szuka. Ja szczerze powiedziawszy wole takie lepsze restauracje, więc coś takiego mogę polecić. Ostatnio jak byłam w Wawie to miałam wielką przyjemność jeść w restauracji Salto - ona jest prowadzona przez Martina Castro - jak ktoś oglądał Master Chiefa to wie o kogo chodzi ;) Jedzenie było naprawdę przepyszne. Ale co się dziwić w sumie, skoro taki szef kuchni. Swoja drogą odnoszę wrażenie, że nam rośnie nowy Gordon :D
 

Merila

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Na ulicy Aleje Jerozolimskie, gdzieś koło numeru 40 jest Strudel Factory, świetne miejsce na zjedzenie ciekawego obiadu czy kolacji;) Sama niedawno tam trafiłam i zachwyciłam się strudlem z kurczakiem i mozzarellą;)
 

Kejtttx

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja Wam polecam Secado (robią pyszną Sangrię) i jeśli lubicie hinduskie jedzenie to Bombaj Masala też :)
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Mnie ostatnio przypadła do gustu kuchnia ,,Tacamole" w Arkadii. Mają bardzo dobrą zupę chilli z wołowiną. Fajną opcja jest wybieranie sobie składników do np: burrito.
 

Barollo

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Merila napisał:
Na ulicy Aleje Jerozolimskie, gdzieś koło numeru 40 jest Strudel Factory, świetne miejsce na zjedzenie ciekawego obiadu czy kolacji;) Sama niedawno tam trafiłam i zachwyciłam się strudlem z kurczakiem i mozzarellą ;)
Strudel jest dokładnie pod numerem 42 - byłem i faktycznie jedzenie bardzo dobre a do tego mają piwo z Kormorana. Duży plus.
 
M

magiczna

Guest
Ktoś tu polecał Dominium - ostatnio zamówiliśmy pizzę, patrzymy na ulotkę, a tam w składzie piccorella - substytut sera. Ale się wkurzyliśmy. Naprawdę za te 30-40zł za pizzę nie można dać prawdziwego sera, tylko jakieś podróbki?
 
Do góry