Jaką płyte ostatnio kupiliście?

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Gdybym miał placic za kazda muzyke jaka mi sie podoba to moze ze 100 piosenek bym w zuciu uslyszal. Dla zwyklego zjadacza chleba 40zł to potworny wydatek. Rozumiem kupowanie płyt w celu kolekcjonerskim, ale zeby tylko polsuchac to wole ja sciagnac albo wjesc na youtube;)
Lepiej odsłuchać, niż ściągnąć.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Gdyby przeciętny zjadacz chleba zrezygnował z papierosów, to mógłby sobie kupić jedną płytę co dwa tygodnie.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Dokładnie, dwa tygodnie temu do samochodu zakupiłem happysad, farben lehre i 30stm (drogie
i gorsze pudełko od polskich płyt, ale muzyka mówi sama za siebie) do tego planuje sobie
jeszcze kupić najnowszą płytę Comy, żeby było co słuchać w drodze;)
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
Odsłuchiwanie nie jest nielegalne. Inaczej słuchanie radia internetowego również byłoby karalne. A wydaje mi się, że lepiej jest odpalić stację nadająca w necie niż okradać artystów poprzez ściąganie MP3. A przy ilości stacji nadających w internecie każdy jest w stanie znaleźć coś zaspakajającego potrzeby muzyczne w danej chwili. Nawet w aplikacji służącej do słuchania radia internetowego w telefonie mam opcję wpisania utworu lub zespołu, na który mam ochotę, a programik wyszukuje gdzie mój cel jest aktualnie grany lub będzie puszczany w najbliższym czasie.
 

Aneurysm

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnią płytę jaką zakupiłam, a dokładnie mama dla mnie ją zakupiła to "Nevermind"...płytka całkiem, całkiem.
 

gijorg

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
83
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Gdańsk
parę dni temu kupiłam 'Blue' Closterkellera. Już dawno czaiłam się na ten krążek, ale nigdzie go nie mogłam dostać. Aż ostatnio wchodzę do empiku, a tu miła niespodzianka :D
 

oldyear

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dorena - About Everything and More
zdecydowanie polecam fanom instrumentalnego grania spod szyldu post
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Przyznaję szczerzę że ostatnio kupiłem płytę Black Eyed Peas "the beginning" Jestem fanem tego zespołu i zainwestowałem w ich krążek i nie żałuje. Ogólnie rzecz ujmując to myślę że sprzedaż płyt nie jest wysoka w naszym kraju.
 

chaosite

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
A propo kwestii radia internetowego: polecam www.rock.radiopanteon.pl
Grają tylko dobrego rocka, bez mainstreamowego chłamu i dużo ciekawych newsów i audycji zapodają :)

A tworzenie muzyki kosztuje i to dużo, czemu więc płyty miałyby być tańsze?
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Invaders Must Die - The Prodigy. O ile nie kupuje płyt, to dla tego zespołu musiałem zrobić wyjątek (poza tym była wyprzedaż).
 
S

Sumik777

Guest
Peja "slums attack" było to w hmmmm 2004 roku :D ale już od dawien dawna nie słucham hip-hop'u.


Pozdrawiam.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio zastanawiałam się nad kupnem płyty Adele, ale kosztuje chyba ok. 60 złotych. UWażam, że to lekka przesada. Ile kosztuje produkcja płyty 0,8 zł? Nawet doliczając koszty promocji i dystrybucji, to wydaje mi się, że płyta, nawet zagraniczna powinna kosztować maksymalnie 35 zł.
 
Do góry