Jaka platforma cyfrowa?

piksel-2

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
86
Punkty reakcji
1
Jaka platforma telewizyjna ma najciekawszą ofertę programową oraz cenową?. Chciałbym również dowiedzieć się, która platforma jest najmniej podatna na zakłócenia sygnału powodowane przez warunki atmosferyczne typu deszcz, wiatr.
 

gumich

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Oferty zmieniają się ciągle, więc najlepiej skorzystać z wyszukiwarki google i po prostu zorientować się jak to wygląda w danej chwili, bo co z tego, ze ktoś Ci wyrecytuje teraz jakie ceny są w cyfrze+ czy polsacie skoro z okazji np dnia dziecka może wszystko się zmienić ;)

Ja mam np polsat cyfrowy i szczerze powiem, że nie wiem czy drugi raz podpisałbym umowę z tym dostawcą. Jakoś sygnału i sprzęt jest ok, ale podejście do klienta fatalne! Wystarczy, że kasa za abonament nie jest u nich na koncie 1-2 dni przed terminiem to zaraz smsy ponaglające, wkurzające komunikaty na ekranie tv itd.

A jak już w dzień w którym abonament jest wymagany napisano mi, że będę windykowany to myślałem, że babkę z biura obsługi rozerwę przez słuchawkę - tragedia.
 

piksel-2

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
86
Punkty reakcji
1
Z większości opinii znajomych, którzy mieszkają w mojej miejscowości i mieli styczność z usługami cyfrowego polsatu, wynika, że sygnał nadawania zanika wraz z deszczem. Wiele osób chwali sobie telewizję n, za ofertę w stosunku do ceny. Sytuacja cyfrowej n-ki niestety podobna jest do polsatu, problemy z sygnałem podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Tylko na cyfrze+ ponoć nie ma większych problemów z deszczem, ale oferta cenowa wygląda przeciętnie.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Ja używałem i nadal używam jedynie cyfry, nigdy nie miałem z nią żadnych problemów. W razie problemów można zawsze było liczyć na pomoc ludzi z biura obsługi klienta. Ceny do proponowanych stacji też są przystępne.
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
No ostatnio miałem podobny dylemat. Po dogłębnej analizie :p wyszła enka. Liga Mistrzów mówi sama za siebie no i promocja Świat HD za 59 złotych zrobiła swoje. Pozdrawiam Michał
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Każda platforma ma swoje wady i zalety. Wiadomo! Ja osobiście używam Polsat.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Może zamiast wiązać się na stałe z jakąś platforma cyfrową to sobie kupisz zestaw telewizji na kartę. Tutaj masz przykładowy kompletny ZESTAW
Wszystko jest gotwe, tylko zamontować i cieszyć się telewizją cyfrową bez żadnych zobowiązań
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A moze warto pomyslec jeszcze nad telewizja N ?
Mysle ze tez maja bogata oferte programowa i warto jest jesli juz przejrzec wszystkie propozycje zeby podjac decyzje...
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
A moze warto pomyslec jeszcze nad telewizja N ?
Mysle ze tez maja bogata oferte programowa i warto jest jesli juz przejrzec wszystkie propozycje zeby podjac decyzje...

Fakt, Nka ma dosyć ciekawą ofertę. Ostatnio wzmocnioną o kanały polsatu. Gwiazdka i początek roku należał do cyfry +, ale ostatnie promocje nki wymiatają.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
W sumie tez nie ma co patrzec na te wszystkie sondaże tylko po prostu wybierac oferte patrzac na program i na to co w sumie nam oferuja chociazby na VOD.Bo wiadomo ze na troche potem sie z nimi wiazemy.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Różne sondaże są ważne, bo coś mówią o danej platformie. Choć fakt, że główni gracze na polskim rynku w praktyce mają podobną jakość usług, czyli także trzeba patrzeć na ofertę programową i ceny. Oczywiście na nowinki także. Owszem VOD to nie nowość, nowością zaś jest potraktowanie serio tej oferty, a nie tylko jako dodatek (nawet jeżeli istotny) oferty programowej.
 

piksel-2

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
86
Punkty reakcji
1
Co jakiś czas oferty firm się zmieniają, jedne stają się bardziej korzystne inne mniej. Dlatego zależało mi na podaniu lidera cyfrowej telewizji na czas obecny. Jeżeli chodzi VOD, to ciężko tę usługę traktować poważnie - mały wybór filmów, wysokie ceny. Wolałbym już skorzystać z oferty wypożyczalni płyt, gdzie tytułów jest o dużo więcej i to za niższą cenę.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Różne sondaże są ważne, bo coś mówią o danej platformie. Choć fakt, że główni gracze na polskim rynku w praktyce mają podobną jakość usług, czyli także trzeba patrzeć na ofertę programową i ceny. Oczywiście na nowinki także. Owszem VOD to nie nowość, nowością zaś jest potraktowanie serio tej oferty, a nie tylko jako dodatek (nawet jeżeli istotny) oferty programowej.
Owszem,najlepiej byłoby po prostu wypróbowanie kazdej telewizji cyfrowej.natomiast wiadomo ze tak sie nie da.Dlatego moim zdaniem warto jest po prostu patrzec na to jak dana telewizja sie rozwija,czy poajwiaja sie nowe programy itd...To jest tez dobry wyznacznik.
 

JurekAndrzejewicz

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
moim zdaniem nie trzeba próbować wszystkiego. Należy dokładnie zaznajomić się z ofertą i warunkami promocji w której bierzemy udział to po pierwsze, a po drugie DEKODER :) musi być maksymalnie funkcjonalny, oferować wysoką jakość obrazu i szybko przełączać kanały, a najlepiej z nagrywarką, oczywiście bez dodatkowej opłaty abonamentowej- w tej chwili jedynym operatorem z takimi rozwiązaniami jest telewizja N i dlatego nie ma dla mnie żadnej innej alternatywy na rynku.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Co jakiś czas oferty firm się zmieniają, jedne stają się bardziej korzystne inne mniej. Dlatego zależało mi na podaniu lidera cyfrowej telewizji na czas obecny. Jeżeli chodzi VOD, to ciężko tę usługę traktować poważnie - mały wybór filmów, wysokie ceny. Wolałbym już skorzystać z oferty wypożyczalni płyt, gdzie tytułów jest o dużo więcej i to za niższą cenę.

Nie tyle co jakiś czas, co stale. Koniec zeszłego roku i początek tego należał do Cyfry+. Obecnie "zaatakowała" Nka. Za chwilę, albo raczej po wakacjach, może jeszcze przed świętami, a na święta to już na pewno, pojawią się nowe genialne promocje. Konkurencja to świetna sprawa.
VODy się dopiero w Polsce rozwijają. Nka jest przykładem, że powoli nadchodzi ich czas. Jeszcze rok, najwyżej dwa i nie napiszesz, że to niepoważna usługa.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Rzeczywiscie da sie zauwazyc to ze N teraz rzadzi wsród telewizji cyfrowych.Nie bez przyczyny to u nich coraz to wiecej powstaje nowych kanalów jak równiez dodaja nowe do swoje oferty programowej.Wiec to ich tez wyróznia.
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Rodzice kupili N z czego jestem bardzo zadowolona :) Najbardziej podoba mi się opcja VOD i darmowych filmów :) Kocham romansidła i teraz czekam też na ten nowy kanał Romace, jaki ma być od września :)
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
No i kupiłem i wyszła jeszcze lepsza promocja. Z tego co widziałem to teraz nawet za 39 zeta są najważniejsze kanały i nsport o którym mówiłem. Nie ma co sobie pluć w brodę ale kierunek „tańsza telewizja” mi się bardzo podoba ;) Pozdrawiam, Michał
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Wow! Rzeczywiście dobra cena ...a ja rodziców naciągnęłam na 89 ;P Szczerze to nie spodziewałam się, że koszt N spadnie poniżej 50zł ;P
 

Hurt24h

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja mam Polsat i póki co jestem bardzo zadowolony,dużo kanałów i niska cena. Do tego pakiety sportowe i nie tylko. Wg mnie jedna z lepszych ofert, na platformie N nie ma nic specjalnego.
 
Do góry