Jaka niespodzinka dla Mamy na dzień Matki?

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
No właśnie niedługo Dzień Matki! Część z nas ma już swoje dzieci, więc to i nasz dzień, ale chyba nie zapominamy o naszych Mamach? Jakie niespodzianki szykujemy dla nich? Prezenty? Upominki? A może wystarczy jakiś miły gest? Ja mam zamiar zrobić taki tort w kształcie serca, to na pewno będzie miła niespodzianka i zapewne smaczna.

tortdzeinmatki.JPG

Jeśli komuś się pomysł podoba to tu jest przepis http://www.oetker.pl/popup/dzienmatki2009/...&height=480. A Wy jakie macie niespodzianki dla swoich Mam?
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Bilety na "Księżniczkę czardasza"
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
A ja kupiłabym mamie coś co by jej ujęło lat :) najlepiej rolki, albo wrotki... na pewno zawsze o nich marzyła, ale bała się, że w jej wieku nie przystoi... a przystoi każdemu!!! odrobina szaleństwa nikomu nie zaszkodzi :)
zobacz na www.sklep-presto.pl i poszukaj inspiracji - ich asortyment jest naprawdę duży. Powodzenia :)
 

yeppy.pl

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Koniec z laurkami - od dziś na głównej stronie Yeppy.pl możesz uczcić czyjeś święto. Urodziny, imieniny, dzień dziadka, psa czy dżdżownicy. Wystarczy że dostarczysz nam info komu i czego życzysz, datę tego ważnego dnia, zdjęcie, nagranie czy cokolwiek, co przyjdzie Ci do głowy, a my zajmiemy się resztą.
Nasza już głowa w tym, żeby solenizant/ka dostała prezent, którego jeszcze nigdy nikt im nie podarował.


www.yeppy.pl
 
Do góry