jaka najlepsza muza na imprezę? tylko nie sama techniawa:P

Kamil_19

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z daleka:D
Wg mnie najlepszą muzyką na imprezki jest TECHNO :tanczy: :D no ale od czasu do czasu żeby coś wolniutkiego poleciało :p no bo przecież trzeba sie troszke poprzytulać :przytul: :D
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
A ludzie znowu się czepiają techno, dlaczego nie dociera to często, że TECHNO nie jest TRANSEM prosto od Tesco.

Gwiazdeczka, może się razem omijajmy... albo co najwyżej taka jak w/w wymiana słów, aby uniknąć konfliktów.
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dobra, ale czy tutaj ktos konkretnie napisał jakichs wykonawców, czy tytuły utworków?! nie.... no to sie nie jaraj, ze wszystko wiesz.... bo juz mi na nerwy działasz...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Xionc ! co ty sie tak wszystkich czepiasz? :/ Uważasz sie za niewiadomo jakiego znawce muzyki, mzoe ja sie na tym nie znam ale jak pisze techno tzn ze techno nie ?
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Wszystko zeleży od tego gdzie i dla kogo grasz...
Ja na przyklad grałem ostatnio na 18-nastce u kolegi gdzie królowała muzyka z lat '80 :)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Xionc ! co ty sie tak wszystkich czepiasz? :/ Uważasz sie za niewiadomo jakiego znawce muzyki, mzoe ja sie na tym nie znam ale jak pisze techno tzn ze techno nie ?
Może i wielkim znawcą nie jestem, ale wiem więcej niż przeciętny użytkownik tego forum. A to że piszesz techno, to pewnie masz na myśli coś innego.

Dobra, ale czy tutaj ktos konkretnie napisał jakichs wykonawców, czy tytuły utworków?! nie.... no to sie nie jaraj, ze wszystko wiesz.... bo juz mi na nerwy działasz...
Nie "jaram" się, że wszystko wiem. Dlaczego tak denerwuje ludzi, gdy ktoś wie więcej? Ta, nie zostali wymienieni wykonawcy, ale jeśli by byli, pewnie za twórców techno wzięci by byli tiesta i inne dancoeutotransy.

Jeszcze jedno dodam:
Nie macie jak potwiedzić mojej niewiedzy, to zaczynacie bezesnu pisać, typu: "juz mi na nerwy dzialasz", a oznacza to, że zaprzeczacie sami sobie.
 

sanczez

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
zalezy jacy ludzie.... jak luia techno to dajesz techno, jakiesrytmiczne kawalki... albo jakas czarna muza... bo polski hh jest do d....
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
[ogolnie to najbardziej( przynajmniej ostatnio )bawie sie przy house i techno :) jest fajna faza mozna sie ostro wyglupiac...ale fajne tez jest disco polo ,szczegolnie na domowkach i ze znajomymi ,ktory potrafia robic polewe :) jest smiesznie i tak naprawde kazdy wtedy szleje ;d;d;d hehehe :D pozdrawiam ...bya
 

Attachments

  • imprezka.jpg
    imprezka.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 70

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Może i wielkim znawcą nie jestem, ale wiem więcej niż przeciętny użytkownik tego forum. A to że piszesz techno, to pewnie masz na myśli coś innego.
Nie badz taki pewien. A dlaczego tak sadzisz ze mam na mysli co innego ? Moze ty masz ?
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Więc co miałaś na myśli? Nie byłem pewnien, tylko raczej przypuszczałem. A dlaczego tak zrobiłem? Bo wiele czynników na to wskazywało.
 

AlterEgo

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
Xionic Ty trzymaj się postu i lepiej coś doradź a nie sięmądrzysz....Pozatym ludzi nie denrwuje to że posiadasz wiedze tylko że jesteś porostu upierdliwy....
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Więc co miałaś na myśli? Nie byłem pewnien, tylko raczej przypuszczałem. A dlaczego tak zrobiłem? Bo wiele czynników na to wskazywało.
Jakich czynnikow? No wes opisz w jednym poscie o co Ci chodzi i bedzie nie...
 
K

kfiatushekk

Guest
Chcecie fajnej muzyki na imprezie??? Zapusccie sobie Led Zeppelinow.. (pewnie teraz wiekszosc mnie zbrecha- przywyklam do tego:))
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Jakich czynnikow? No wes opisz w jednym poscie o co Ci chodzi i bedzie nie...
NIE - nie będziesz się ze mną kłucić, z racją w tym przypadku było by jak z d*pą, każdy ma swoją.

Chcecie fajnej muzyki na imprezie??? Zapusccie sobie Led Zeppelinow.. (pewnie teraz wiekszosc mnie zbrecha- przywyklam do tego:))
Można i lubieć, ale kto będzie to też lubiał... Reszta woli cboole i inne podobne... Fajnie jest zrobić posiadówę z gitarowymi brzmieniami, ale raczej spokojnymi.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
NIE - nie będziesz się ze mną kłucić, z racją w tym przypadku było by jak z d*pą, każdy ma swoją.
Ja wcale nie chce sie z toba klucic, ale chcialabym wiedziec dlaczego tak piszesz jak nawet nie wiesz jak jest...
 

jajeczko

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
oko murzyna:)
a ja Wam powiem, że na imprezę, na której chce się tanczyc najlepsze bedzie disco polo, choć sama osobiscie go nie słucham, to bardzo fajne się przy nim tańczy;D ale najpierw trzeba umieć tańczyć:p
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Tak sobie ostatnio poszperałem w playliscie, a tu DaftPunk. Hmm... dobre na domówkę.
 
Do góry