Jaka najlepsza marka produkująca telefony?

Bakas

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skomielna B.
Witam!

W tym temacie wypisujemy waszym zdaniem, najlepsze marki telefonow.Wasze propozycje modeli, przydatne informacje, mogą pomoc w podjęciu decyzji wielu ludziom.

To może na początek: Co myślicie o telefonach samsunga, a szczegolnie o telefonie Samsung SGH E900??
 

sebog

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
według mnie Nokia jest najlepszym producentem telefonó!! niedawno zakupiłem nokie 6230mam wszystko czego chcesz odtwarzacz mp3 kamera bloototh podczerwień obsługe e-mail 65tys kolorówno z wyglądu nie przypomina nowego typu co dla nie których jest wadą a dla nie których zaletą...

p.s.Samsungi mnie nie interesują
 

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
1.Pod względem multimedii ?
SE
2.Pod względem aplikacji umozliwiajace ci latwą pracę w biurze ?
Nokia
3.Najdłużej ci Nokia również wytrzyma ,,,(oczywiscie biorac pod uwage jakis przypadkoy upadek telefonu komorkowego raz na miech ... a nie to co moj kumpel ... codzien nim rzuca ... moze z malych odleglosci ale wyswielacz zjechany itd.. )

z wyglądu nie przypomina nowego typu
bo 6230 nie zalezy juz do nowych typow..ona juz troche ma

4.Pod wzgędem ukazania się wyłącznie charakterystyją zewn. telefonu komórkowego ... To raczej nokia .. ;)
pozdro
 

tankian

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Jak dla mnie - bez klapki to nokia (ze wzgledu na funkcjonalnosc) , z klapka to tylko motorola (klapki od zawsze) i nowsze sony ericssony . Samsungow kilka mialem (ostatni e350e) i jedyny bol z ta marka jest brak mozliwosci ustawienia wibry i dzwonka w tym samym czasie (tylko wibracja potem dzwonek). A co do funkcjonalnosci to nie mam zastrzezen
 

Forrest

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Obecnie mam Sagema, uważam go za bardzo dobry telefonik, bateria trzyma bardzo długo, duże możliwości telefony w niczym nie ustępujące konkurencji za znacznie niższą cenę.
Ew. mogę polecić jeszcze Nokie, wytrzymała i niezawodna, ale za telefon z wszystkimi bajerami trzeba już nieco zapłacić.
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja takze mam sagema i tez jestem zadowolona.
lubie tez nokie i sony erickson ;)
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Oczywiscie NOKIA posiadam 6230i i jest zaje.... wszystko czego potrzebuje.No bateria kicha ale mam zamiar kupic nowa...Nokia jest najwytrwalsza,tak szybko sie nie rozwali i jest łatwa w obsłudze POLECAM
 

dadziuk

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
118
Punkty reakcji
0
Od zawsze nokia ;D Mam n73 i jest świetna aparat 3,2 mpx, wyświetlacz 2,4 cala, karta 2GB, mp3, divix itp czego więcej chcieć xD
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
a slyszal ktos o takiej marce jak htm,czy hdm...telefon! moja kumpela i nie wiem sam jaka to marka... ale cos kolo tego...no telefonik jest wypas! spory i dobry wyswietlacz... zdjecia robisz komus w biegu i spoko wychodza... ja jednak jestem od poczatku do konca za niezniszczalna finska NOKIA !!!!! masa... pozdroo
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
NOKIA i zadnego innego telefonu nie kupilabym ;)
 

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
Jednakze SE rowniez utrzymuja sie na podium :)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Mi się wydaje, że nie ma gorszych czy lepszych marek telefonów kom.. Po prostu niektóre modele są gorsze, a niektóre lepsze ... zależy od sztuki. Miałem Nokie, miałem SE, Sagema i każdy tel.kom. tak samo działał, tak samo się psuł ...
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
NOKIA :D Motorole mialem ->z:cenzura:ana , Siemens ->lepiej nic nie mówic, SE ma moj brat ->nie ma to jak zepsuty joy :) teraz mam nokie 6600 i jestem zadowolony. W przyszłosci marzy sie N73 ;] pozdro
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...ja mam od niedawna NOKIĘ 6230i i jestem bardzo zadowolona!
Uważam, że to najlepsze telefony!
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Piekiełko
Ja osobiście bardzo lubię SE (mam k700i a marzy mi się k800i), nokie są ok, ale w nokiach głównie płaci się za firmę, motoroli nie znoszę miałam już 2 i obydwie padły bardzo szybko.
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Według mnie najlepsze są telefony Nokii. Obecnie posiadam 6230 ale do niedawna byłem posiadaczem 3330- tyle co ten telefon wytrzymał to aż dziw do tej pory śmiga aż miło. Moja obecna nokia 6230 jest świetnie wyposażona i jak większość nokii twarda. Dla mnie najlepsze telefony to nokia (ale ta 6070 dla mnie porażka:))
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Miałam Siemensa, Motorole, SE, i pare Nokii i po tylu fonach wiem, że najlepsza jest Nokia. Nie ma lepszego tela. Siemens i SE, I Motka to katastrofa po prostu. Myślę, że dobre też są Samsungi, bo tak wkoło wszyscy je chwalą, ale nie wiem, nie sprawdzałam. :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
z tego co wiem to Nokie są najbardziej wytrzymałe... SE uważam za bardzo funkcjonalne :) jak z klapką, to Motorola lub Sagem. ;)
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Oczywiście SE k510i ale Nokia 3510i tez jest całkiem niezła :p

Ale tak na serio to uważam że Nokia to najlepsza marka, a zaraz potem SE :)
 

Sadek

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
hmmm jak dla mnie najlepsza marką jest nokia i samsung
 
Do góry