Jaką mp4 wybrać? pomóżcie!

ilayla

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam:)
ostatnio mojemu facetowi popsuła się mp4. Postanowiłam, że zrobię mu niespodziankę i kupię mu nową. Tylko kompletnie nie nadążam za tymi nowościami i nie wiem co jest dobre, a co nie... bardzo bym była wdzięczna za podrzucanie modeli jakie znacie, wraz z opinią na ich temat. Chętnie poczytam też te negatywne, żeby wiedzieć co omijać. z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi. pozdrawiam :)
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
nie znam sie na mp4 ale moze ipod touch jezeli masz wiecej kasy . moze tez cos z pentagramu
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na tą mp4 dla swojego faceta? Ja bym na Twoim miejscu skupiła się na wyborze pomiędzy Creativem a Sony - to w kwestii mp4 i zobacz sobie na przykład na takie modele: pierwszy, drugi i trzeci. Możesz się jeszcze zastanowić nad kupnem iPoda bo moim zdaniem bardzo fajnie się one sprawdzają, bo sama mam. Tylko, że to już jest większy wydatek.
 

IBOX_MAN

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Zależy jaką kwota dysponujesz.
Popatrz na odtwarzacz mp5 - Infinity.

Odtwarza pliki w formacie AVI, RM, RMVB, AAC, FLAC a także FLV (pliki filmowe używane do dystrybucji plików wideo przez Internet z serwisów takich jak Google Video, YouTube, czy takich, których tutaj wymienić nie mogę…)

Jeśli chcesz wydać mniej, napisz ile coś znajdziemy :)
 
M

Marusha

Guest
Może warto poczekać i zakupić sprzęt za kilka miesięcy! Na pewno będzie tańszy i lepszy! Ale jeżeli nie chce się Tobie czekać, to proponuję Mp4-kę iBOX-a. Jest sprawdzony i niezawodny! Nie ma sensu szukać czegoś innego! :eek:k:
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Zależy jaką kwota dysponujesz.
Popatrz na odtwarzacz mp5 - Infinity.

Odtwarza pliki w formacie AVI, RM, RMVB, AAC, FLAC a także FLV (pliki filmowe używane do dystrybucji plików wideo przez Internet z serwisów takich jak Google Video, YouTube, czy takich, których tutaj wymienić nie mogę…)
Wygląda nieźle. W prawdzie ja nie mam MP4'ki, ale Infinity robi wrażenie. Skoro odtwarza nie tylko muzykę, ale też filmy to znaczy, że robi konkurencję nie tylko odtwarzaczom muzyki, ale i przenośnym dvd (przynajmniej ja tak to widzę). Cena nie jest wygórowana-, ale na pewno za kilka miesięcy jeszcze spadnie. Może warto trochę poczekać?
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wygląda nieźle. W prawdzie ja nie mam MP4'ki, ale Infinity robi wrażenie. Skoro odtwarza nie tylko muzykę, ale też filmy to znaczy, że robi konkurencję nie tylko odtwarzaczom muzyki, ale i przenośnym dvd (przynajmniej ja tak to widzę). Cena nie jest wygórowana-, ale na pewno za kilka miesięcy jeszcze spadnie. Może warto trochę poczekać?
Hmmm od dawien dawna te duży iPody mają możliwość odtwarzania poza samą muzyką również filmów. Mają również w sobie gry i różne śmieszne, bardziej lub mniej przydatne aplikacje do zabawy. Więc konkurencja dla dvd jak piszesz jest na rynku już dosyć długo :)
 
M

Mushkin

Guest
Warto powiedzieć najpierw ile możesz wydać maksymalnie pieniędzy. :)
 

IBOX_MAN

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Val masz rację. Ale międzu iPODami a odtwarzaczami często jest różnica cenowa dość spora.
Tak jak pisze parę osób, podaj nam zakres cenowy a my pomożemy coś wybrać :)
 

IBOX_MAN

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Może zainteresuje Cię test przeprowadzony w pcfoster:

test mp4 eclipse
jest tam wiele równych testów, może coś Cię zainteresuje.
 
M

Marusha

Guest
Długo nie interesowałam się techniką. Jednak kiedy trafiłam na odpowiednie strony z opiniami zawsze życzliwych internautów zaczęłam czytać i zainteresowałam się nowinkami. Teraz jestem expertem i moi znajomi często pytaja mnie o opinię. FEEL the DIFFERENCE
http://www.ibox.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=68

:sexy:
 
M

Mushkin

Guest
Może ktoś mógłby mi przedstawić nazwę układu dźwiękowego w tym iBOXie bo za chorobę się dopatrzyć nie mogę...

Niesamowicie dobra firma skoro ukrywa to co ma w środku.. :mruga:
 

Zbyszek50

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja sobie kupiłem w lutym tamtego roku mp4 model BIG BOY firmy Laberg. Nie jest to juz pewnie nowośc i cena jest niższa ja dałem 500zł ponad za mp4 z pamiecią 8giga. Sprzęt sie sprawdza do ogladania filmów, ale wyłacznie z lektorem, bo nie ma mozliwosci wlaczenia napisow i czesto sie psuje mi już dwukrotnie. Na allegro widzialem po 150zł już ;D pozdrawiam
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Val masz rację. Ale międzu iPODami a odtwarzaczami często jest różnica cenowa dość spora.
Tak jak pisze parę osób, podaj nam zakres cenowy a my pomożemy coś wybrać :)
No zgadzam się z Tobą, iPody są droższe od innych odtwarzaczy mp3/mp4 ale są świetne. Po pierwsze wizualnie są rewelacyjne, uwielbim ich kolorystykę i sa proste w obsłudze, mają dosyć intuicyjny interfejs. Mogłyby jednak kosztować kilka złotych mniej ;)
 
M

Mushkin

Guest
iPODy są przeważnie za drogie o 20% swojej ceny. Ale owszem - to dobre odtwarzacze.
 

ilayla

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
dobra, jest taka sprawa, kupiłam w Stanach SONY S545, ale nie działa mi w nim radio, tzn nie łapie stacji.
a radio musi być, bo inaczej kasa wywalona w błoto. da się coś z tym począć?
 
M

Mushkin

Guest
Opisz dokładniej. Jak nie łapie stacji? Może po prostu w słabym miejscu jesteś. Albo zwyczajnie player zepsuty. Albo bez słuchawek? :mruga:

A - i nie mów, że kasa wywalona w błoto - to świetny player (nawet jak bez radia :p)

EDIT:

http://forum.mp3store.pl/topic/61331-mp4-ze-stanow-i-niedzialajace-radio/

haha - nieważne, już wiem...
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
pozwolicie, ze się lekko podepnę, bo sama chcę sobie kupić mp4 , a nie wiem co wybrać. Myślałam o iboxie czy ktoś może miał taki sprzęt i może mi coś powiedzieć na jej temat?
 
Do góry