Jaka Marke Samochodu Macie Wy...

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
miałem vw golfa 4 ale sprzedałem i kupiłem bmw 325i chciałem m3 ale narazie nieznalazłem zadnego godnego uwagi egzęplarza [jak były jakies wy**** to kosztowały tyle siana ze szkoda słów]
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
u mnie przed domme stoi Honda Civic rok produkcji 2000 ( dziadka) , Renult Laguna-super wypasiona (2001) i Renult Meganka (2002)-samochody firmowe ojca a prywatnie jeździ Fordem Galaxy 1,9 TDI rok produkcji 2006, matka ma Nissana Almere (2001)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
U mnie jak narazie zamiast samochodu stoi mój Simek z 89 r :D
Ale latem myślę że jakiś golfik będzie stał na podwórku.
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
Scorpio '93 - 2,0 DOHC EFI. Zwykły GLX niestety ;)

W Mój ojciec ma Sierke wersja Ghia z 92 roku, 103 KM, silnik 2.0 dohc na gaźniku :p Obniżone zawieszenie okupione dwoma zdemolowanymi miskami w ciagu roku, po 2krotnym gruntownym remoncie silnika i czyszczeniu go z pozostałosci napinacza ... ale kochamy to autko :)

czyżby rozrządzik (typowy dla DOHC)?? ;)
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
- VW Golf IV
- VW Golf IV Kombi
- Corsa C 1.4
- Fiat Grande Punto
- Toytota Avensis

Nie no żart :p
W garażu stoi Ford Focus :D
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A ja mam Corse B z 94r. Z lekkim tuningiem... Autka male, zwrotne i przy tym nie najslabsze. No i ladnie sie prezentuje:D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja pisałam w moim temacie o zmianie autka. Teraz, po zrobieniu paru kilometrów powiem tak - Honda Prelude to genialne połączenie. Auto o niezłym przyspieszeniu (silnik H22A, a więc VTEC a właściwie VTi, pojemność 2,2 l, moc fabryczna 185 KM i nie bedę tam za bardzo grzebać :p ) ale za to komforcik małej limuzynki. Jedyna wada to gabaryty, nie jest małe, a w środku jak na auto tej długości jest stosunkowo mało miejsca, ale przy civicu i tak jest ok. Jazda to mega przyjemność :D. Jest praktycznie seria i musze się przyznać - taka pozostanie. Zmienimy jedynie klimę na klimatronik - w trakcie :p , lusterka podgrzejemy, końcówkę tłumika - w swoim czasie. I zasadniczo to wszystko o czym teraz myślę.
 

aska775

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
pod moim stoja:
Renault clio i kangoo
Volkswagen passat
I to wszystkie :lol:
 

dadziuk

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
118
Punkty reakcji
0
car-toyota-avensis-2001.jpg


Toyota Avensis 2001 150KM i do tego wersja z maksymalnym wyposażeniem ^^
 

Porki

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mój samochodzik Seat Ibiza starszy typ 70 KM mam zamiar przeprowadzić tuning już mam silnik z golfa 115 KM zobaczymy co z tego wyjdzie !!!
Ale wolałbym żęby przed moim domkiem stał VW Corrado uwielbiam to autko najlepiej wersja 139 KM !!! Bo inne sie psują !!!!
 

jasio ^^

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
a ja mam mitshubishi Space Star,Mercedes Vito, a niedawno sprzedałem Daewo Nubira ;) każdy krytykuje Daewo ale to jednak dobra marka :eek:k: :]
 
Do góry