Jaka jest wasza ulubiona piosenka?

Status
Zamknięty.

cjtito

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Siemka potrzeba mi tytuły fajnych piosenke techno trance house club a moga byc tez wolne po prostu podawajcie tytuły piosenke ktore wam sie podobaja byle nie metal itp.. z góry dzieki ;)
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Siemka tak sie składa że jest odpowiedni dział gdzie podajemy tytuły piosenek.
Temat był juz dziesiątki razy. Poszukaj troche a napewno znajdziesz to czego szukasz ;]
Podam Ci tytuł który mnie się aktualnie podoba: Midway-Inca :pP
Na przyszłość używaj szukajki, tudzież (tudzierz?) google.









--------------------------------
Jaki ja sie miły zrobiłem :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Siemka potrzeba mi tytuły fajnych piosenke techno trance house club a moga byc tez wolne po prostu podawajcie tytuły piosenke ktore wam sie podobaja byle nie metal itp.. z góry dzieki ;)
Kolejny co czytać nie umie.


podawajcie tytuły piosenke ktore wam sie podobaja byle nie metal itp.. z góry dzieki ;)
To jest dział "Techno - Trance - House - Dance". Chyba logiczne że nikt ci nie poda tytułów metalowych kawałków. Większość tutaj rozróżnia rodzaje muzyki, więc bezsensu jest to twoje zdanie

Zdumiewająca mądra wypowiedź :|
A co inaczej się pisze?
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Siemka potrzeba mi tytuły fajnych piosenke techno trance house club a moga byc tez wolne po prostu podawajcie tytuły piosenke ktore wam sie podobaja byle nie metal itp.. z góry dzieki

Wejdź se choćby do tematu "Najnowsze kawałki...", pierwszy od góry w tym dziale, nie sposób nie trafić. I na przyszłość korzystaj z opcji "szukaj".
 

DjMatx

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
hehe ale Wy nie grzeczni jesteście hehe ;p

a ja coś podam a co ;p

Jan Francisco Meets Joseph Arm - Infatuation (Dubmix A1)
Freeform Five - No More Conversations (Mylo Rmx)
Mock - Donna Rouge (A1 Emanuele Asti@petra Extended) :)

PS: zajrzyj na moją stronke tam więcej tytułów znajdziesz ;p hihi no ale tylko house :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry