Jaka Jest Wasza Filozofia?

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Może kiedyś jakiś trójkącik zmontujemy z jakąś...młodą siostrą zakonną?:D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Parafrazując: Bogu oddaj co boskie, księdzu, co księdza. :D
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Filozofia? Cynizm? Nagięty, wręcz złamany w niktórych momentach?
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
ja się trzymam kilku zasad:

"pragnę więc wytrzymuje"

"żyj chwilą"

"jeśli ci naprawde na czymś zależy walcz o to i nie pozwól aby ktoś kpił z twoich przekonań"

"jesteś jeden jedyny, wyjątkowy, nie zapominaj o tym"
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Optymizm jest często hipokrytyczny wobec optymisty, chociaż gdyby okultyści nimi byli to mogli by zajść dalej niż sądzą.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja nie mam takiej dokladnej filozofii jak najlepiej przezyc zycie bo kazdy ma swoje :) ale ja staram sie spelniac jak najwiecej dobrych uczynkow bo ciesze sie jak moge komus pomoc...robie tez rzezcy ktore sprawiaja mi wielka frajde..,np.lubie jezdzic na rowerze wrecz kocham :p wiec jezdze, lubie forum wiec na nim jestem, pewnie ze czasami mam dola bo cos sie nie powiodlo, ale zycie toczy sie dalej, doznalam w zyciu wiele swinstw ze strony pewnych osob..a jednak potrafie sie podniesc i zyc dalej..po sowjemu tak jak chce:)
 

Dziecko Zła

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Dagobah
Hm, znów odniosę się do książki "Świat Zofii". Nie mam swojej ideologii życiowej, ale uważam, że książka ta daje wiele do myślenia, do zrozumienia. Człowiek staje się inny po przeczytaniu jej, ma inne spojrzenie na świat. Interesuje mnie tzw. Hellenizm i tym może się kieruję, ale aby to zrozumieć choć trochę należy zaczerpnąć wiedzy z innych źródeł jak np. książka o której wspomniałam. [sie powtarzam :p] Ciekawi mnie także nurt zwany "lachrymologią/lakrymologią" powiązany z zespolem Tool, jesli komuś coś to mówi. Polega ona na zrozumieniu siebie i oczyszczeniu, poprzez dotracie i pojęcie istoty własnego bólu. [mniej więcej :p] Niestety, mało informacji jest na ten temat, więc jeżeli ktoś coś wie - byłabym dźwięczna ;)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Samodzielność, własne zdanie na każdy temat.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja mam takie 2 motta:


Życie to nie polna droga usłana miękką trawą, ale górska ścieżka obsypana kamieniami, prowadząca naprzód w górę, w stronę SŁOŃCA.

Po każdej, nawet największej burzy, kiedyś musi wzejść SŁOŃCE.
 

justis18

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Hmm...dziwię sie troche, że ani jedan osoba wypowiadajaca sie na temat filozofii zycia...nie wspomniała o kulcie pieniadza... Hmm..często odkładamy w kąt nasze wartości, marzenia, ideały gdy pojawia się w naszym zyciu wieksza gotówka...Nie wspomne o godzinach poświeconych mysleniu o wzbogaceniu się...a więc czy aby napewno nasza filozofia życia nie polega na pogoni za pieniędzmi????
 

HeadShot

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
34
"Zawsze być sobą, bez względu na wszystko"

A tak poza tym, to jestem realistą :p
 
Do góry