Jaką gre polecacie

Status
Zamknięty.

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Do Tibi? xD Nie wiem... Pokemony xD? A tak z prawdziwych MMO to może Atlantica. Sam zacząłem grać i na razie nawet nawet. Ale niestety jest w 3D więc nie wiem czy Ci się spodoba.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Omg, tibia... Idź stąd. Najpierw zapytaj sam siebie czy tibia jest wciągająca.
Po drugie... Nie ma drugiej tak zrypanej(Jak to nazwałeś, wciągającej) gry od tibii.
Prawdziwe MMO to Lineage 2. Jednak chociaż podałbym ci WoW'a, MU Online itp, to i tak wrócisz to tej zrypanej tibii lub niewiele lepszego metina. Cóż...
 

aro9955

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
113
Punkty reakcji
1
Miasto
Z Twoich marzeń
Omg, tibia... Idź stąd. Najpierw zapytaj sam siebie czy tibia jest wciągająca.
Po drugie... Nie ma drugiej tak zrypanej(Jak to nazwałeś, wciągającej) gry od tibii.
Prawdziwe MMO to Lineage 2. Jednak chociaż podałbym ci WoW'a, MU Online itp, to i tak wrócisz to tej zrypanej tibii lub niewiele lepszego metina. Cóż...
Po pierwsze jak Ci coś nie pasuje to sam stąd idź ;) a po drugie jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie to tym bardziej się tu nie udzielaj :)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Jak masz pieniądze, to World of Warcraft.
Ale tak szczerze- nie szukaj gry, która uzależnia.
Naprawdę wiem co mówię :)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Nostale - najsłitaśniejsza gra MMO! Super grafika i inne pierdółki. Z każdym levelem możesz oglądać świat pod mniejszym kątem.
Silkroad nie została wymieniona. Przyzwoita gra, ale wejście na serwer graniczy z cudem. Słyszałem, że ostatnio powstała też darmowa gra tego typu w klimacie horroru! Tylko nazwy nie pamiętam.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Diablo II Lord Of Destruction, lecz wiąże się to z kosztem ponad 50 zł, mimo tego warto zainwestować w oryginalny dysk, ponieważ sam przekonałem się, jak ta gra uzależnia.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Mnie masakrycznie wciągały The Sims, a ostatnio kupiłem sobie, pa bam:

TO

I cały czas gram w Colina i jestem szczęśliwy. I mogę Ci te gierkę z pewnością polecić - wciąga i to bardzo. wymagania techniczne nie są duże, więc na pewno pójdzie :)
 

Krzemo

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bartoszyce
Wiesz, nie ma podobnych gier do Tibii według mnie, bo jest ona jedyna w swoim rodzaju. Cały system questów, cała historia i cały klimat gry są niepowtarzalne i to czyni ją wyjątkową. Gdyby Tibię przetworzono na 3D i dano jakieś bajery graficzne, to straciła by swój klimat, a i tak cała masa dzisiejszych graczy pozostała by przy starej Tibii.

Obawiam się, że nie mam co Ci zaoferować. Jednak jeśli jesteś podobnym graczem do mnie, to może spodoba Ci się niedawny hit Dragon Age. To mnie wciągnęło na wiele godzin i gram dalej :)
RPG.
 

Leoneo

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mnie bardzo wciągnęło Guild Wars, naprawde dobrze zrobiona gra i ciekawa fabuła sprawią, że zapomnisz o tibi :)
 

Adio.

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Polecam Ci Counter-Strike. Na prawdę świetna gierka i wciąga nawet bardziej niż tibia. ;ooo (przynajmniej mnie)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Ewentualnie, jeszcze mi się przypomniało, że niektórzy bardzo wciągają się w The Sims. Myślę, że jeśli masz predyspozycję do tego, żeby nagromadzać, budować, powiększać - the sims jest dla Ciebie. Tylko nie używaj kodów, bo zepsuje Ci się cała zabawa.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Z wymienionych gier tylko Counter Strike. Przyznam, że niesamowicie wciąga, mnie uratowało to, że skończył się nam prywatny serwer, nikt nie zapłacił, potem zrobiła się wiosna, ciepło itede i o csie zapomiałem :)
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Z takich gier MMO to wiem,że Cabal Online jeszcze jest niezły,a CS jak najbardziej...zobacz Team Fortress 2,albo Left 4 Dead.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Wiesz, nie ma podobnych gier do Tibii według mnie, bo jest ona jedyna w swoim rodzaju. Cały system questów, cała historia i cały klimat gry są niepowtarzalne i to czyni ją wyjątkową. Gdyby Tibię przetworzono na 3D i dano jakieś bajery graficzne, to straciła by swój klimat, a i tak cała masa dzisiejszych graczy pozostała by przy starej Tibii.

Obawiam się, że nie mam co Ci zaoferować. Jednak jeśli jesteś podobnym graczem do mnie, to może spodoba Ci się niedawny hit Dragon Age. To mnie wciągnęło na wiele godzin i gram dalej :)
RPG.


no faky gdy tak przeczytalem Twojego posta i wyobrazilem sobie swiat bez tibii to poczulem jak leca mi lezki i poczylem sie tak jakos niefajnie.....
wogole swiat gier bez tibii jest tylko glupia piaskownica gdzie sraja koty a tibia to wiaderko i lopatka....
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Ja nie rozumiem jak kogoś mogą podniecać kwadraty o_O Ale ok, nie wnikam.

W szachy spróbuj pograć, też fajna i wciągająca gra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry