Jaka gra na multiplayer?

Status
Zamknięty.

jed94

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tuchola
Jakie gry polecacie do gry multiplayer, najlepiej na jednym komputerze. Mam pada i dżojstik więc tym bardziej poproszę o gry wykorzystujace te rzeczy. Mój komp: proc- pentium 4 3.06ghz, 1gb ram i szajsowna grafika gforce fx5500 256mb. Z góry dzieki za pomoc!
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Team fortress 2
Left 4 dead
Half-life 2 deathmatch
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Niestety obecnie twórcy gier nie stawiają sobie za cel granie 2+ osób przy jednym komputerze. Pozostają turówki jak HOMM i Wormsy, albo szukaj starych gier np. z emulatorów.
 

PLxXxPL12

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
no to tak powiem Ci, ze grałem w taka fajną gierkę jest podzielona na ekran. Nazywa się Serious sam I wszystkie części naprawdę watro w to zagrać jeżeli lubisz strzelanki ;d spox pójdzie Ci na PEWNO ja miałem kompa ram 192 krata zintegrowana chyba 64 ;p procek 1,3 NIE WIEM jaki i poszło bez żadnych problemów na 2 graczy i na full detalach :D





@ Błędy
 

l1919s1

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
dzieki:D A jakies samochodowe może?
Z podzielonym ekranem to tylko stare gry jak Rollcage I i Rollcage Stage II to futurystyczne wyscigi(można grac nawet we 4 przy jednym kompie)Big Scale Racingor ja z kumplami włączaliśmy mapke we 2 i zamiast sie sciagac bawiliśmy sie w ganianego polecam xD(są to wyscigi zdalnie sterowanych samochodów) Colin McRae Rally 2.0(chyba nie trzeba przedstawiac) możesz spróbować emulator ePSXe praktyczne kazde wyscigi bijatyki są na 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry