Jaka fryzura?

1994nieznajoma

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
Mam dość długie włosy,które są gęste i falowane.Mam pociągłą twarz,jakie fryzury by mi pasowały?Czekam na propozycje.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Przecież długie, falowane włosy są same w sobie piękne:) I w dodatku gęste! No marzenie, jak dla mnie:)
Jeśli koniecznie chcesz coś z nimi robić to spróbuj je spiąć/związać w kucyka, ale nie ściągaj zbyt mocno.
Widziałabym je też w takim luźnym warkoczu, który tylko je trzyma razem z tyłu, albo jakiś słodki, luźny koczek zrobiony wysoko. :)
 

1994nieznajoma

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
hehe,dzięki :)Preferowałabym jednak włosy krótko obcięte,gdyż męczą mnie długie włosy,a poza tym nie chcą się układać :(
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Według mnie to one zbyt falowane to nie są.
Gęste - owszem.
Myślę ,że powinnaś je jakoś wycieniować ( najlepiej od długości ramion) żeby ci się układały - wtedy nie będą ciężkie i będą Ci się bardziej kręcić.
Możesz je również obciąć w kształt takiego "trójkąta".
Coś w tym stylu :
http://m.ocdn.eu/_m/fa4a7029fe931ab6f485d138dc98c3e3,62,37.jpg
No i możesz je też obciąć przy twarzy tzw "ślizgiem" no i koniecznie przedziałek na którąś stronę . ( np . jak masz skrzywiony nos w którąś stronę ,to przedziałek zrób w przeciwną ,wtedy się to optycznie wyrówna).
Jeżeli mówisz o krótkich fryzurach to mi np. bardzo się podobają takie ciut dłuższe od ramion i lekko wycieniowane przy twarzy i na końcach np .
http://www.we-dwoje.pl/p/a_i/38/6/6/29414/b/b_7_29414.jpg
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Jeśli lubisz gęstość swoich włosów, to nie cieniuj bo staną się takie nijakie. Mnie się moje nie podobały zupełnie po pierwszym cieniowaniu. Myślę, że grzywka to nie bardzo, a długość to tak jakoś do ramion, nie krócej i tak na prosto :) Może nie kręciłyby Ci się te końce tak, wtedy całość wyglądałaby ślicznie. BOo falowane to nie są aż tak bardzo, głównie te końce. :)
 

1994nieznajoma

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
Podoba mi się ta fryzura z 'trójkątem',możliwe że tak sobie zrobię :)Myślałam,żeby zrobić grzywkę,żeby było coś nowego,innego.Mam lekkiego 'wicherka',więc nie wiem czy warto ryzykować. Warto?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Tak warto . Po paru myciach będzie on niezauważalny.
W sumie to jest to plus przy grzywce bo ją lekko unosi ,a nie jest taka mega przylizana do czoła , ale dobrze zainwestować w prostownicę.
Grzywki w sumie maja same plusy ( z wyjątkiem tego ,że na początku swędzi od nich czoło i są trochę uciążliwe w lecie jak jest mega gorąco) ,ale ważne jest by fryzjerka dobrała odpowiednią do kształtu Twojej twarzy.
 
Do góry