Jaka Fryzura ?

kagar1989

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Cześć
Chyba w dobrym temacie piszę bo fryzura tyczy się mody?.
Bardzo, Bardzo bym prosił o doradzenie w wyborze jakiegoś Ciekawego Fryza




podobają mi się Irokezy,
może jakaś inna fryzura??

Pozdrawiam Kamil :)
 

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
wg mnie tylko irokez.
PO pierwsze masz za krótkie a po drugie kiepskie włosy na cokolwiek innego.
szerokie irokezy są fajne, zapytaj o rade fryzjera
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
tak się składa że to zły dział, przejrzyj dział "pielęgnacja ciała" tam się pisze o fryzurach, tu o ubiorze.
 

DareDevil99

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Stary ile już takich tematów zakładanych było???? Obejrzyj jakies fryzury na necie jak któras ci sie podoba to idziesz ze zdjeciem do fryzjera.

Swoja drogą głupotą jest zamieszczać swoje zdjęcia na forach. heheh :p
 

kagar1989

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Stary ile już takich tematów zakładanych było???? Obejrzyj jakies fryzury na necie jak któras ci sie podoba to idziesz ze zdjeciem do fryzjera.

Swoja drogą głupotą jest zamieszczać swoje zdjęcia na forach. heheh :p

fryzury oglądałem z jakieś 500+ zdjęć z irokezami chciałem się tylko doradzić
podoba mi się też taka fryzura tył i boki krótko a góra głusza tylko nie wiem jak by to wyglądało z dłuższymi włosami, jak zaranie widziałem osoby z bardzo krótkimi a mi niezabarwiony z takimi
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
tak się składa że to zły dział, przejrzyj dział "pielęgnacja ciała" tam się pisze o fryzurach, tu o ubiorze.

Pier.dolisz ? :bag:


Co do tematu. Tnij irokeza na stronie ikf sobie znajdź który TOBIE się podoba, wydrukuj zdjęcie i idź z nim do fryzjera, co do włosów to nie są w najlepszym stanie, zapytaj od razu o jakieś odżywki etc.

Pokój
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
A powiem tak... mam braci panków... i powiedz po co jest irokez ?
Wiesz że jak się wkurzą to będziesz łysy ?
 

kagar1989

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
ktoś go wymyślił i jest, skąd mam siedzieć po co jest.
A na co mam się wkurzać ??
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Czytając wasze posty na prawdę tracę wiarę w ludzi. :bag: Irokez o którym mowa w temacie to zostawione dłuższe partie włosów na górnej części głowy oraz z tyłu i wycieniowane oraz krótsze włosy po boku. Panki etc. golą irokezy zostawiając górę i boki wycięte na 0 czyli typowy poj.eb.
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
kagar1989 > zaufaj mi znam panków... tych którzy wiedzą o co w tym chodzi... ale zrób jak chcesz.. ja tylko Cię ostrzegam, że możesz trafić na takich... bo są różni... więc zależy czy ktoś woli przemoc czy pokój... no ale dobrze zenie uwazasz sie za panka... to powiedza ci poprostu ze masz to sciac... wiec spoko mozesz chodzic tak tylko uwazaj na pankow.. bo wiem ze sa rozni... jedni ci ostrzega bys lepiej nie chodzi z tym jak nie jestes nimi... a inni... mogą odrazu siłą... a chodzi o to by nikt nie brał cie za panka... byś nie wyglądał jak śmieć skoro się nim nie czujesz rozumiesz ? bo jak chcesz być śmieciem... to spoko tylko ci gwarantuje że ci pokażą wtedy co to śmieć... bo widzę po Tobię że nie jesteś śmieciem... także zaufaj mi... no ale Twój wybór... bo ja sam byłem uparty i nie rozumialem co to pank.. i powiem ze sa naprawde osoby ktore by to zrobily sam bym prawie za to dostal... ale ja jestem martwa skala... takze nie bawi mnie udowadnianie sily... no tylko przemysl czy warto sie narazic... i ogolnie jak chcesz byc smieciem.. to ok... ale jak nie to nie wchodz w to...


icker16 mam nadzieje ze nie masz do mnie nic... bo ja jestem martwy.... bo zabili mnie ludzie... za milosc do smierci... takze radze uwazaj ok... bo nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz pojecia.. noa le spoko mozesz to robić... ale ja kocham horror.. także uważaj bo jakaś skała ci pokaże która będzie walczyć o czystość...choć nie wiem czy jeszcze kto o to dba.. ale uszanuj to ok...
 

kagar1989

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Panki etc. golą irokezy zostawiając górę i boki wycięte na 0 czyli typowy poj.eb.
'Typowy poj.eb' jak to określiłeś to jest właśnie taki żałosny pseudo-irokez o którym mowa w temacie...
nekro: WTF? :mruga:
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
icker16 mam nadzieje ze nie masz do mnie nic... bo ja jestem martwy.... bo zabili mnie ludzie... za milosc do smierci... takze radze uwazaj ok... bo nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz pojecia.. noa le spoko mozesz to robić... ale ja kocham horror.. także uważaj bo jakaś skała ci pokaże która będzie walczyć o czystość...choć nie wiem czy jeszcze kto o to dba.. ale uszanuj to ok...


Człowieku co Ty jarasz ?


'Typowy poj.eb' jak to określiłeś to jest właśnie taki żałosny pseudo-irokez o którym mowa w temacie...


Chyba mi nie chcesz wmówić, że np. coś takiego jest fajne :|

 

DareDevil99

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Wiek
31
kagar1989 nekro mówi prawde punki to po:cenzura:y są (osobiście ich lubie :p)
a nawiazując do tematu to leć do tego fryzjera i nie płacz tyle i tak wyglądasz jak ... xD
 
Do góry