Jaka dieta na metce?

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
widzę ze wiesz o co biega w tym sporcie.....

dieta powinna być taka jak zawsze czyli optymalnie dobrana do twoich predyspozycji.....
 

prz3kon

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
dziecko bierzesz sie za mete a nie wiesz jaka masz zastosowac diete... :bag: idz lepiej poczytaj kilka forum a pozniej zastanow sie nad swoja meta...
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
prz3kon dokładnie a potem mohery pier**** że SAA to zło wcielone i wogóle... jak sie biorą za to ludzie co maja nikła wiedzę na ten temat to tak jest....
 

prz3kon

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
KLON.. wiesz niekturzy przeczytaja reklame w stylu:
Chcesz byc duzy w 4 tygodnie, :mruga:
Chcesz przybrac kilka kg beztłuszczowej masy ciała :bag:
wieksza siła 10-20%
efekty zauwazalne juz po pierwszych 3 dniach..
poczytaja takie reklamy, i juz mysla ze beda silaczami w miesiac, a tak naprawde nie wiedza ile to czeka ich pracy, ile czasu musze poswiecic diecie, cwiczenia, a co najwazniejsze ile rzeczy czasami trzeba sobie odmuwic...
wiesz ja rozumie jak sie za to biora zawodowi ludzie, ci ktorzy w tym siedza znaja sie na rzeczy( maja jakis staz), wiedza jakie sa skutki po tym, poswiecaja temu zycie...
ale ludzie ktorzy nieumieja podstawowych rzeczy chca brac mete, to juz przesada.... :bag:
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
dokładnie... a kolejnym wyjątkowo groźnym faktem jest to że wszyscy "osiedlowi" amatorzy SAA wychodzą z założenia że meta to nic groźnego bo to przecież tabletka... a jest wręcz odwrotnie meta jest jednym z najsilniejszych SAA doustnych... ma bardzo silne działanie i wyraźne skutki uboczne...
 

TancerzWojny

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
KLON a niech se moherowe berety gadają że to zło wcielone:) I tak na czarnym rynku będą zawsze więc te dzi... mogą nam skoczyć :D
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
s*r*a*m na nie :D sam obecnie jestem na cyklu i głęboko w du*pie to mam co moher ma do mnie... ale przez takich mongołów co w du*pie byli i gó*wno widzieli sa tylko problemy bo sie łapią za SAA i stwarzają problemy innym...
 
Do góry