Jaką czytasz książkę?

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja ostatnio nie czytam nic bo wakacje sa i lenia dostalam :D ale jakos w czerwcu/lipcu czytalam b.fajna ksiazke "nigdy cie nie opuszcze" -Jerzy Szczygiel fajniutka byla :)
 

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Teraz czytam "Legendy" :) Jest to zbiór minipowieści siedmiu rzekomo najlepszych współczesnych autorów fantasy :)
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
A ja Sobie czytam książke pt. "Lekcja Miłości"- Marek Harny. Bardzo fajna. Polecam. Książka zawiera dużo treści... Nie przestraszajcie się ilością stron, bo naprawdę warto przeczytać. Książka jest dla młodzieży... Jest dużo napisane o narkotykach... Jest podany przykład "niby" bardzo dobrej szkoły... W której nikt by nie pomyślał, że ktoś ćpa... Bo tam sama elita chodzi... A tu się okazuje, że prawie każdy coś bierze...
Ona - Justyna Barska, zwana przez uczniów Żelazną Dziewicą, jest nauczycielką polskiego w jednym z renomowanych krakowskich liceów, żoną znanego biznesmena, kandydatką do Sejmu. Zdrada małżeńska to ostatnia rzecz, o jakiej myśli.

On - Kuba Mazurek, zwany Dzieciakiem, jest jej uczniem, zbuntowanym siedemnastolatkiem, któremu grożą duże kłopoty. Marzy o koleżance z klasy, a nie o znacznie starszej kobiecie.

Kiedy przychodzi miłość, zaskakuje ich oboje.

Małe streszczonko. ;) To jest pewien wątek. Pozdro ;)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Właśnie czytam "Uczta o północy" o anorektyczkach... Współczuję im ich głupoty
 

Villemo90

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
"My, dzieci z dworca ZOO", historia narkomanki opowiedziana w ciekawy, aczkolwiek brutalny sposób. Czytam to już 2 raz :]
 

kalamburka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z panstwa snów
"My, dzieci z dworca ZOO", historia narkomanki opowiedziana w ciekawy, aczkolwiek brutalny sposób. Czytam to już 2 raz :]

tesz mi sie podobalo polecam rowniez "Spowiedz narkomana" a obecnie mecze Grecje niepodlegla

"My, dzieci z dworca ZOO", historia narkomanki opowiedziana w ciekawy, aczkolwiek brutalny sposób. Czytam to już 2 raz :]

tesz mi sie podobalo polecam rowniez "Spowiedz narkomana" a obecnie mecze Grecje niepodlegla
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
własnie skończyłam czytać "Anne Karenine' i przyszedł czas na "Trędowatą" ;P nie ma to jak ambitne książki :)
 
Do góry