Jaką czytasz książkę?

aiko8

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lubicz/Poznań
Skończyłam "Samotność w Sieci" Wiśniewskiego. Świetnie się czyta, ale nie spodziewałam sie tak smutnego zakońćzenia....
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Może każdy napisałby w skrócie, o czym jest książka? Podawanie samych tytułów i autorów nie ma sensu.

Obecnie czytam "Medicus" Noah Gordon, rzecz o angielskim balwierzu z XI wieku, który wyrusza do dalekiej Persji, by kształcić się na medyka. Niesamowita przygodowa powieść historyczna poruszająca również uniwersalne tematy, jak tolerancja, odmienność kulturowa, dążenie do spełnienia własnych ambicji...
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Może każdy napisałby w skrócie, o czym jest książka? Podawanie samych tytułów i autorów nie ma sensu.

Popieram, jednak najlepiej jest chyba wyrażać opinie o książce przeczytanej w całości a nie tej którą dopiero się czyta. Można by zmienić temat na "jaką książkę ostatnio przeczytałeś ? "
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Ostatnio skończyłem "Księgę bez tytułu" Anonima i zabrałem się za "Lot nad kukułczym gniazdem" Kena Kesey'a.
Nie chce mi się opisywać tej pierwszej ale polecam :D
 

karollaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podhale :D
łowca snów - stephena kinga
gość jest dla mnie debeściakiem... ale to dla ludzi którzy lubią fantstyke, horry i grozę...i te sprawy...piszę bardzo bezpośrednim językiem... kto czyta Kinga ten wie o co mi chodzi.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
N.H. Kleinbaum - Stowarzyszenie Umarłych Poetów.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Stephen King - "Martwa Strefa". King jest geniuszem, potrafi zaciekawić i wciągnąć. Nic dziwnego, że prawie wszystkie dzieła doczekały się ekranizacji. Polecam gorąco. A o czym jest? Po wybudzeniu ze śpiączki bohater widzi przyszłość i przyszłość ludzi, których lepiej czasem nie znać.
Wg mnie to jedna z jego lepszych książek. Szkoda tylko, że nie rozpisał się na tyle, by opowiadania, np. "Skazani na Shawshank" poszerzyć do rozmiarów książki.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Stephen King - Cujo.
Bernardyn ugryziony przez nietoperza, zarażonego wścieklizną, staje się psem-mordercą.
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Stephen King - Miasteczko Salem

Bardzo wciągająca, jak ktoś jest zainteresowany tematyką wampiryczną to polecam. Myślę, że jest to jedna z najlepszych Kinga (jedynym minusem jaki zauważyłam jest rozczarowujące zakończenie).
 
Do góry