Jaką czytasz książkę?

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Seksualny klucz do kobiecych emocji.
Jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej psychiki?
J.D. Fuentes
powiem, że bardzo ciekawa książka.
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
Ja się w końcu zabrałam za trylogię Łysiaka :) Na pierwszy rzut oczywiście "Dobry"... ale chciałabym dorwać gdzies tę ocenzurowaną wersję żeby zobaczyć co wycięli. Ktoś z was miał może kiedyś do niej dostęp?
 

hellboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
384
Punkty reakcji
5
Miasto
Okolice Wrocka
Jak można czytać całą trylogię, plus Silmarillion na raz?
Nie czytam wszystkiego jednocześnie, po prostu w odpowiedniej kolejności BP->DW->PK->Silm.A że książki o tej samej tematyce i tego samego autora, to napisałem w jednym wszystko ;]
swietny wybor biggrin.gif ja ten zestaw w wakacje czytalem + 'Hobbit' biggrin.gif
Hobbita mam już za sobą :p
 
K

kinga_sc

Guest
a ja czytam cykl opowiesci z narno ale brakkuje mi ostatniej, ma ktos chetnie kupie najlepiej caly cykl:D
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Nie czytam wszystkiego jednocześnie, po prostu w odpowiedniej kolejności BP->DW->PK->Silm.A że książki o tej samej tematyce i tego samego autora, to napisałem w jednym wszystko ;]
a nie lepiej przeczytac 'silmarillion; przed 'wladca pierscieni'? bedzie bardziej chronologicznie :p
Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci.
ciekawa ksiazka chociaz troche przereklamowana. 'anioly i demony' chyba sa lepsze :D
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
a ja teraz czytam "Gdy runą mury milczenia" - Alice Miller
bardzo ciekawa pozycja, troche psychologiczna więc nie dla każdego :)
 

Gorsham

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja czytam "Pięć lat kacetu " Bardzo, a to bardzo ciekawa książka o obozach koncentracyjnych.
 

hellboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
384
Punkty reakcji
5
Miasto
Okolice Wrocka
a nie lepiej przeczytac 'silmarillion; przed 'wladca pierscieni'? bedzie bardziej chronologicznie jezyk.gif
Racja Silimarillion dzieje sie przed WP i Hobbitem, ale chyba tak od razu trudniej by go bylo zrozumiec ;p W ogole to raczej nie ma spójnej historii Śródziemia ;p
 

andrea_1985

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Siostra kupiła mi Patrz pod miłość Davida Grosmana na początku ją wyśmiałem - co to za tytuł? myślałem że chce mi jakieś romansidło sprzedać:) Okazało się że autor próbuje zmierzyć się z tragedia Holocaustu i na pewno nie jest to romantyczna opowieśc. Wg mnie autor jest tak dobry jak Marquez
 

Priceless

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Dan Brown - Kod Leonadra da Vinci :) nareszcie mialam troche czasu na przeczytanie tej ksiazki.
 
Do góry