Jak Zwariowane Rzeczy Mogę Robić Z Moim Chłopakiem?

szczęśliwa

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
siemka wszystkim którzy odwiedza ten temat:):p:p mam prośbe:) jakie rzeczy (tylko jakieś raczej dziwne i głupie.. chociaz moga tez byc romantyczne:p tylko nie taki tradycyjne ze kolacja przy swiecach kino spacer bo to jest oczywiste:):p) moge robic z moim chlopakiem bo juz wiele robilismy:p np. rzucalismy sie skarpetkami.. blotem:) spiewalam mu pod oknem pod blokiem w zime, owijalismy sie papierem toaletowym, bawilismy sie w Indian, wrabalismy sie do fontanny w srodku miasta ze az nas straz miejska spisala.. no duzo tego bylo i chcialabym poznac Wasze propozycje na ten temat zeby zaczerpnac moze jakis inspiracji albo sprobowac czegos nowego:):) pomozcie i z gory dzieki za odpowiedzi:):*:*
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
hehe tylko pozazdrościć

szczesliwa nie zastanawiałaś sie kiedyś żeby zamiast nik szczesliwa ustawić szalona?
 

Makavel

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Cyrk
Proszę odpowiedz mi na pytanie zamieszczone w tym poście [topic="0"]znaczenie słowa dziwny[/topic]

to lepiej będzie zdefioniować co rozumiesz pod tym pojęciem bo każdy rzuca tym jak błotem a nikt nie wie dlaczego;/
a jak chcecie robić rzeczy głupie to polecam:
nie uczyć się niczego
pić
ćpać
uprawiać sex bez prezerwatywy i nie myśleć o jego produkcie, ewentualnie skombinować karton dla potomka, aby miał gdzie mieszkać
chwytać się przewodów wysokiego napięcia
wsadzać palec do kontaktu
odrąbać sobie na wzajem kciuki (może być nawet nożem kuchennym)
pluć na siebie

dobra, resztę zostawiam kolegom z forum, może coś dopiszą


(pewnie nie taka odpowiedź interesowała cię młoda niewiasto, cóż, widocznie teraz musisz nauczyć się znaczenia słów jakimi operujesz, aby na następny raz odpowiedź była bardziej trafna)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Proszę odpowiedz mi na pytanie zamieszczone w tym poście [topic="0"]znaczenie słowa dziwny[/topic]
to że twój temat nie ma powodzenia to nie oznacza że musisz zaśmiecać nim inne fora :bag:


(pewnie nie taka odpowiedź interesowała cię młoda niewiasto, cóż, widocznie teraz musisz nauczyć się znaczenia słów jakimi operujesz, aby na następny raz odpowiedź była bardziej trafna)
czego tu sie dziwić w końcu facet nie zrozumiał jasnego przecież dla wszystkich przekazu który płynął od szczesliwej
każdy zrozumiał tylko nie bardzo wiedział co by jej poradzić a ty oczywiście musiałeś sie przyczepić do czegoś czego nie ma :bag:
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Ja nie widzę w tym nic dziwnego :) dzięki temu wasz związek nie jest monotonny i się nie nudzicie :) sama bym tak poszalała. Proponuje żebyście poszli poskakać gdzieś na trampolinie lub do takiego baseniku z plastikowymi kolorowymi piłeczkami :D zabawa na całego ;)
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Fajnie ze staracie sie zeby wasz zwiazek nie był monotonny ale nie ukrywając owijanie sie papierem czy rzucaniem sie wzajemnie błotem to nie jest nic wielkiego
moze spróbowalibyscie cos bardziej ,,wyuzdanego" sex w nietypowych miejscach ... czy tez różne nowości wprowadzane do waszego łózka ....
 

szczęśliwa

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
wiecie.. jestem dziewicą i nie mam zamiaru tego zmieniać! przynajmniej na razie :) moja czystość jest dla mnie ważna i nie traktuje jej jako formę zabawy..:) mam (no juz w zasadzie) 19 lat i myślę ze mogę jeszcze poczekać jeśli chodzi o sprawę seksu ;)
 

Hard Candy

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wyspa Marzeń.
Hm, wszystko ok, ale chyba takie rzucanie się błotem nie jest zabawne ? Nie wiem, może mam inny sposób rozumienia słowo 'fajne, zabawne, miłe'.
A może wesołe miasteczko ? Zoo ? Muzeum ? Galeria ?
Może jakaś wycieczka ?

Bo kiedy tak będziecie wymyślali coraz to głupsze, dziwniejsze rzeczy, to zapomnicie o tych normalnych, bo staną się dla Was po prostu nudne.
 

szczęśliwa

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
nudne sie nie staną bo sa konieczne do "normalnego" zycia :):) uwierz na slowo ze takie "bawienie" sie w blocie tez moze byc smieszne ale to rzeczywiscie zalezy od tego co kto lubi:):):* no dzieki za pomoc i za propozycje :* na pewno z czegos skozystamy ;d;d
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
zawsze można wysmarować się czekoladą, albo miodem- fajnie uczucie :D
 

TheJim

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Seks oralny na ulicy/w kościele - dziewicą będziesz wciąż, a ile zabawy i udziwnienia...

Tak nawiasem mówiąc (i już nieco poważniej), ze swoją dziewczyną nie muszę obrzucać się błotem czy łajnem, żeby było ciekawie i związek nie był nudny. Różni ludzie...
 

Hard Candy

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wyspa Marzeń.
Nie nabijaj postów, ani nie zaśmiecaj tematów wypowiedzią typu ' ... ' .
Ale taka jest prawda, nie muszę robić wszystkich takich głupich rzeczy - chociaż wbrew pozorom nie należę do ludzi, którzy siedzą w domu i tylko się przytulają, a nadal jestem szczęśliwa i nieznudzona swoim partnerem.
Ja tylko chciałam Tobie uświadomić, że jak skończą się Wam pomysły - co już się chyba dzieje, bo szukasz porady tutaj, to wtedy możecie zacząć właśnie się nudzić, bo już nie będzie czym się smarować ..
 

szczęśliwa

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
chcialabym poznac Wasze propozycje na ten temat zeby zaczerpnac moze jakis inspiracji albo sprobowac czegos nowego:):)


nie chodzi mi o to ze brakuje nam pomyslow tylko o to zeby poznac na ten temat Wasze zdanie :) po to zalozylam ten temat zeby dowiedziec sie od Was jak Wy spedzanie czas ze swoimi "połowkami" zeby oprocz wyglupow robic tez inne rzeczy.. nie zebysmy tylko zachowywali sie jak dzieci i nic "normalnego" nie robili :p:):):) no ale dobra :p dzieki wszystkim za pomoc :):*
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
kurdę, ja Wam zazdroszczę odwagi na takie rzeczy xD nom np. tej z fontanną :D
może dlatego, że lubię szalonych ludzi :p
i dzięki temu wszytskiemu Wasz związek nie będzie monotonny :)

a może spróbujcie jakieś np. smarowanie się bitą śmietaną albo coś ;D w sumie to też szalone xD
no ale nie wiem :p
 
Do góry