Jak Zerwać Z Zakochanym Chłopakiem?

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Nie ma jak szczera rozmowa.
Po co oszukiwać jego?
A Ty się męczysz?
Jeśli kocha zrozumie ..
Chociaż dla niego to pewnie będzie cios.
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Nie sądziłam, że jeszcze ktoś wypowie się w tym temacie... Już po sprawie, zerwałam z nim, on jeszcze próbował wrócić, później "wziął się" za moją przyjaciółkę, która też z nim zerwała, a teraz ma dziewczynę już pół roku i jest szczęśliwy. Bardzo dziękuję za dobre i mniej dobre rady! ;)
 

j&&&r

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
witam....
moze nie uwierzysz ale kiedys mialam identyczna sytuacje, tylko ja bylam z chlopakiem 2 lata.
Tak samo jak Ty nie chcialam go ranic, bo przeciez my kobiety mamy za dobre serca ;) ale jednak, stalo sie.
Nie wiedzialam jak mu powiedziec ze to wszystko nie ma sensu, ze juz nie czuje do niego tego co kiedys, ale pewnego pieknego dnia moje przyjaciokli przyszly mi tak nagadaly ze musze to robic, bo inaczej bede nieszczesliwa. Wiec tego samego dnia gdy chlopakprzyszedl powiedzialam mu jak wygladaja moje uczucia, szczerze nawet zakrecila mi sie lezka w oku -> jemu tez. Powiedzialam ze to juz nie ma sensu, poprostu moze potrzebna jest przerwa na przemyslenie wszystkiego itp.
Naprawde jesli zostaniesz z facetem do ktorego nie masz juz takiego pociagu emocjonalnego jak dawniej to napewno bedziesz nieszczesliwa!a po co Ci to... czasami trzeba ranic uczucia innych... zaproponuj mu przerwe na przemyslenie wszystkiego, na poczatku bedzie Ci trudno bo przeciez twoje zycie sie zmieni, teraz czas ktory spedzalas z chlopakiem bedziesz musiala sobie inaczej zaplanowac ;) napewno dasz rade ;)

pozdrawiam :):):):)
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
najlepiej szczerze porozmawiac... ze mna zerwala dziewczyna po bardzo chamskiej i nerwowej rozmowie..
ttzn zaczela mi wyrzucac jaki to ja nie bylem zly, zaczela mnostwo chamskich tekstow do mnie slac.. wydaje mi sie ze chciala mnie sprowokowac abym to ja zerwal... na dodatek powiedziala mi ze ona mnie kocha ale to nie ma sensu.. ona jest mloda i chce sie bawic a ja ja tylko ograniczam,,,
po 5 miesiacach nadal nie wiem jaka jest prawda! meczy mnie to ogromnie.. pomimo tego bolu ktory mi zadala kocham ja nadal.. i boli dodatkowo ze okazala mi totalny brak szacunku po tym co dla niej robilem :(
pamietajcie ze kazdy zasluguje na szacunek! a tym bardziej osoba ktora oddala nam swoje serce...
 

byska

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
acha to mam z nim porozmawiac i powiedziec mu ze juz do niego nic nie czuje.
 

karolina4411

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Włocławek
Czesc wszystkim! jestem tu pierwszy raz i postanowiłam ząłozyc konto. Bo na prawd enie wiem co mam robić i postanowilam poszukać w internecie porady. W taki spoób czytam waszeproblemy. I sama prosze o Porade. Jestem z chlopakiem o 2 lata od siebie starszym jestesmy ze soba od ponad pół roku.. on bardzo okazuje ze jest we mnie zakochany .. piekne kwiaty jak robie cos zle wszystko mi wybacza bo boje sie ze z nim znowu zerwe jak stalo sie to na miesiac jakies dwa miesiace temu.. ale dałam mu drugą szanse a chyba to był błąd bo nic do niego nie czuje a nie potafie go tak zranić. Do tej poRy nie powiedziałam Mu Kocham Cie! a on mowi mi o tym codziennie co mam zrobić ? Drugi raz złamać mu serce to nie takie proste :((
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Zostaw go tak jak za pierwszym razem, nie dawaj mu już więcej nadziei i zapomnij o nim tak, żeby on też miał możliwość zapomnieć o Tobie. Im krócej będziesz go zwodzić w tym "związku" tym lepiej.
 

karolina4411

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Włocławek
to nie takie proste jak codziennie dostaje smsy.. Ze juz tak bedzie zawsze ze on mnie nigdy nie zostawi ze ne wyobraza sobie zebysmy nie byli razem. Jest mi ciezko. Staram sie go olewać nie pisac mu smsmow nie dzwonic . Nie widzialam sie z nim juz prawie 1,5 tyg. A on na to ze trudno jak bede miala czas to mam sie odedzwać on mnierozumie.. :(( to ciezko mi jest mi mu powiedziec... tak po prostu ze nie chce z nim byc
 

NaTi1692

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
CZEŚĆ!!
Powiedzcie co mam zrobić jeżeli on nie podoba się moim rodzicom??!! :(
Zerwać czy nie??
 

camille

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja też mam taki problem....
ale boje się z nim zerwać bo on może sobie coś zrobić pociąć się albo nie daj boże powiesić ;(
on mnie kocha ale ja nie czuje do niego tego samego...
co mam zrobić?? ;(
 

Ciekawskarwt

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chcesz zerwać z chłopakiem, ale nie chcesz mu tego mówić wprost? Wciąż szukasz sposobów na zakończenie związku, ale on wciąż nie chce się odczepić? A może masz taką koleżankę? Przygotowujemy materiał dziennikarski na ten temat. Odezwij się do nas. Tel. 605 210 287 (wyślij smsa, oddzwonię), jakzerwaczfacetem@gmail.com (odpowiem z firmowego maila)
 

tomcyk

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
zrób tak jak moja w drugi dzien swiat rano oznajmiła że juz mnie nie kocha wieczorem była juz u innego...proste
ja natomiast ulokowałem sie w poblirzu torów z mocnym trunkiem i czekałem na ITC NIESTETY w ten dzien nic niejechało...rano oprucz serca bolała mnie tez głowa szukace w chłopakach romantyzmu a nie wiecie jk cieżko jest byc romantykiem
 
Do góry