Jak zaskoczyć kobietę ?

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Zastanawiam się co zrobić by zaskoczyć(pozytywnie) kobietę.
Chodzi mi nie o moją dziewczynę ale przyjaciółkę .
Macie jakieś pomysły to pomóżcie.
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Zastanawiam się co zrobić by zaskoczyć(pozytywnie) kobietę.
Chodzi mi nie o moją dziewczynę ale przyjaciółkę .
Macie jakieś pomysły to pomóżcie.


przyjaciolke chcesz zaskakiwać? a co na to twoja dziewczyna...?

może tylko ja jestem taka,że lubię jasne-czyste uklady...nie ide z postępem?
 

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
przyjaciolke chcesz zaskakiwać? a co na to twoja dziewczyna...?

może tylko ja jestem taka,że lubię jasne-czyste uklady...nie ide z postępem?
Gdybyś to była ty tobym nie przyjaciółkę zaskakiwał tylko Ciebie ,a moja dziewczyna ma a wszystko wy:cenzura:ane chce tylko jednego sex.
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Gdybyś to była ty tobym nie przyjaciółkę zaskakiwał tylko Ciebie ,a moja dziewczyna ma a wszystko wy:cenzura:ane chce tylko jednego sex.


teraz rozumiem. hmmm...powiemCi,że mi najwiekszą radość sprawiłaby od mojego Przyjaciela róża,lub jakis kwiat...:) albo cokolwiek innego...(tymbardziej ze nigdy nic od niego nie dostalam- materialnego rzecz jasna:D )

a jesli chcesz ja zaskoczyć to może weź na jakąs wycieczke samochodem:)
 

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
teraz rozumiem. hmmm...powiemCi,że mi najwiekszą radość sprawiłaby od mojego Przyjaciela róża,lub jakis kwiat...:) albo cokolwiek innego...(tymbardziej ze nigdy nic od niego nie dostalam- materialnego rzecz jasna:D )

a jesli chcesz ja zaskoczyć to może weź na jakąs wycieczke samochodem:)
Nie mam prawa jazdy na samochód ale mam za to na traktor ;]
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Kiedyś moja nauczycielka chemii stwierdziła, że jeżeli chcę czwórkę muszę ją zaskoczyć. Zrobiłem jej sztuczkę głowa wonsza. http://www.youtube.com/watch?v=Ji4m_6uV2eU Dostałem czwórkę.
 

readmymind

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Powiedz jej, że masz dziewczynę, z którą jesteś dla seksu. Tym na pewno ją zaskoczysz :D
 

TheDarkDefender

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Czy to taki problem zaskoczyć kobietę? Ja staram się zaskakiwać bezustannie bo to uwielbiam, na szczeście mam milion pomysłów na minutę więc nie mam z tym problemu. Ale jedno sobie zapamiętaj. Mogą mówić, że lubią otrzymywać kwiaty, pluszaki, czekolady że szukają kochanych ciepłych i miłych a to generalnie bzdura. Zapomnij o podarkach, a jeśli już to jedna skromna różyczka, zabierz ją gdzieś w ciekawe miejsce najlepiej wieczorem np. na wysoki budynek, wzniesienie jakieś i spoglądajcie w dół na żyjące miasto, otwórz się pofilozofuj trochę napomnij o tym że masz płytki związek. Zobaczysz będzie dobrze ;)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Zastanawiam się co zrobić by zaskoczyć(pozytywnie) kobietę.
Chodzi mi nie o moją dziewczynę ale przyjaciółkę .
Macie jakieś pomysły to pomóżcie.
Mogę Ci powiedzieć czego nie robić. Pod żadnym pozorem nie dawaj jej puzzli zrobionych z pocztówki.
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zaproś ją do kina, na kolację, kup kwiatka, lub inny drobiazg. Kobiety lubią takie 'niespodzianki' ;)
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Najpierw może załatw sprawę z dotychczasową dziewczyną, bo jeżeli "pani nowa" dowie sie, że jesteś w stałym związku, to może być nieco ZASKOCZONA...
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Zaprosić do kina, na pizze, zmienić fryzure, <wersja extreme: oswiadczyć się jej NA 100% bedzie zaskoczona :)
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Na pewno pomogłoby usciślenie, czemu ma służyć i do czego prowadzic w waszych wzajemnych relacjach to zaskoczenie. Jezeli wyskoczysz nagle goły zza żywopłotu, dziewczyna na pewno będzie zaskoczona ( a jeśli twoje parametry fizyczne są znaczące, bedzie to zaskoczenie pozytywne). Jeżeli zaprosisz ją do kina i rozryczysz się w głos przy wzruszajacej scenie kobieta bedzie zaskoczona - pozytywnie, jesli lubi rzewnych wrazliwców. Jeśli dziewczyna jest emo - z pozytywnym zaskoczeniem przyjmie, jesli wciągniesz ją w krzaki i potniesz. Każda będzie mile zaskoczona, jeśli wynajmiesz się u niej na miesiąc jako darmowa i kompetentna pomoc domowa...
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Na pewno pomogłoby usciślenie, czemu ma służyć i do czego prowadzic w waszych wzajemnych relacjach to zaskoczenie.


Kawior ma racje ;)

Jezeli wyskoczysz nagle goły zza żywopłotu, dziewczyna na pewno będzie zaskoczona ( a jeśli twoje parametry fizyczne są znaczące, bedzie to zaskoczenie pozytywne). Jeżeli zaprosisz ją do kina i rozryczysz się w głos przy wzruszajacej scenie kobieta bedzie zaskoczona - pozytywnie, jesli lubi rzewnych wrazliwców. Jeśli dziewczyna jest emo - z pozytywnym zaskoczeniem przyjmie, jesli wciągniesz ją w krzaki i potniesz. Każda będzie mile zaskoczona, jeśli wynajmiesz się u niej na miesiąc jako darmowa i kompetentna pomoc domowa...


ahahahahahhaha :lol: ubawiłam się :sexy:
 
Do góry