JAK ZAIMPONOWAĆ KOBIECIE

musicalmaid

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
New Red City
"Bycie gentelmenem najwytworniejsza forma fałszu":)
Tak Panowie,imponujcie kobietom..sami wiecie, że się Wam opłaci
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Jakie są wyznaczniki przesadnego romantyzmu, czego w tych przesadnych romantykach nie lubisz?
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Nie będę tu owijała w bawełnę, poprostu powiem, ze nie lubię jak facet za wszelką cenę "pcha się" do dziewczyny, podlizuje jej się niemiłosiernie, we wszytskim jej ulega itp. wiadomo to jest miłe, ale ma jakieś granice... facet czasami musi być twardy i stanowczy.

Może jestem jakaś dziwna, ale nawet przeszkadza mi czasami jak widzę, ze chłopak niesie dziewczynie torebką, która waży zaledwie 10dag. nie mówię tu oczywiście o jakiejś walizce...
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ale Twój opis z romantykiem nie ma nic wspólnego, zupełnie nic, po prostu nie lubisz zbytniej uległości, ale romantyk uległy być nie musi, nawet ten przesadny.
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
No dobrze, czy bycie romantykiem sprowadzasz tylko do uległości czy jeszcze do czegoś więcej?
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No pewnie, ze nie tylko do uległości, ale m.in tak....

A tak na marginesie, to z tego co tutaj czytam to strasznie się czepiasz i uwazasz za najmądrzejszą...
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie czepiam się tylko szukam okazji do dyskusji, aha i nie ona tylko on i w żadnym wypadku nie najmądrzejszy, piszę tylko to co myślę, czemu miałbym nie wykorzystywać posiadanej wiedzy.
Ciągle czekam na odpowiedź na pytanie...
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No to się nie doczekasz, bo nie chce mi się z Tobą gadać...

A tak wogóle to już odpowiedziałam... i nie zamierzam nic dodawać...
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
W takim razie dziękuję za rozbudowaną odpowiedź.

A teraz napiszę czemu romantyk nie musi być uległy.
Wedle mojego rozumowania romantyk to osoba, którą cechuję słuchanie swojego głosu wewnętrznego, bardzo intensywne przeżywanie uczuć. Romantyk posiada swoje ideały i dąży do ich urzeczywistnienia, nawet za wszelką cene, nie jest na pewno uległy. Romantyczność często wiąże się także z zainteresowaniem poezją, sztuką, muzyką. Romantyk jest wrażliwy na świat, otaczające go piękno. Ta wrażliwość i konfrontacja z rzeczywistością częst doprowadzają romantyków do samobójstwa, albo do zmiany swojej postawy. Romantyk nie próbuje się podlizywać, nie kłamię swoim zachowaniem jest do końca wierny swoim ideałom.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ależ proszę bardzo. No nie wogóle...... romantyk jest może być uległy. A ktyo tu mówi o podlizywaniu??
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Czy mogłabyś jaśniej, bo czasami miewam momenty ograniczenia.
 
Do góry