Jak Zagadać Do Nieznajomej.

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
bo ch*owo dziewczyny wybierasz :).

ja sie pytałem "co sądzisz o życiu seksualnym tygrysów bengalskich" chociaz nie wiem czy istnieje cos takiego jak tygrys bengalski ... ale fajnie brzmi. reakcja .. "yyy..."
 

SEWCIO

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Grudziądza
Tygrysy bengalskie żyja w azji i w pary lacza sie na wiosne na okres od 20 do 80 dni. Po okola pienastu tygodniach samica rodzi od 2 do 4 młodych. Uwazaj o czym mowisz bo zawsze znajdzie sie ktos kto zna odpowiedz. A tygrysy bengalskie potrafja swietnie plywac. A tekst "Czy reflektujesz herbate z rumem" :) .
 

Mewosh

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
ehh no rozumiem ta "zlota mysl" ukryta w tych tekstach.. napewno atmosfera sie rozluznia, jestescie blizej, bardziej otwarci, milje sie rozmawia, czesciej sie smiejecie.. no i jest razniej, jednak taki tekst pomimo wszystkich tych plusow ktore wymienilem ma b. male szanse na sucksec(a przynajmiej mi sie tak wydaje), chociaz nie zaszkodzi sprobowac :D

"Slyszalas kiedys o homo-macho-sporto-klatus?"
a pozniej masz pole do dowolnego tekstu w typie
"no to masz jednego przed soba! chcesz mnie "zbadac"/poznac blizej?"

hrrrmm... nie, no cos mnie to nie pasi :/
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
znienacka
Hehe- Ramzes, tym tekstem z burakami mnie byś naprawdę poderwał. Daniel Lipka pytał o reakcję dziewczyny- ja bym zaczęła mówić , ze było to uwarunkowane wpływem kiszonej kapusty na fazy księżyca.
,,Reflektujesz na herbatęz rumem?''- Tak, poproszę rumianek :sexy:
Najlepsze są teksty oryginalne i śmieszne- według mnie. I chłopaki nie bójcie się wyśmiania czy niemiłej odpowiedzi- jeżeli dziewczyna ma dobrze poukładane w głowie, uszanuje wasze uczucia, nawet jeśli ich nie odwzajemnia. A jeśli wyśmieje, to juz wiadomo, że jest bardzo niedojrzała i nie warto się nią zajmować.
Autorze tematu- powodzenia B)
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
a jak jest religijna to mówisz stary kawał w formie pytania
"jakimi słowami zaczyna sie nie dawno odkryty list do koryntian św.pawła??"
ona oczywiscie rybka
ty na to
"nie wyrzucajcie tego albowiem to nie jest spam"
 

madziuszek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
jak jej paczka bedzie gdzies wychodzic to wkrec sie jakos i zacznij bywac w jej towarzystwie. wiecej kontaktu, lepiej sie poznacie... okaz jej zainteresowanie ale nie badz nachalny!
 
D

Darunia15

Guest
moim skromnym zdaniem to najlepiej sie do niej uśmiechaj na poczatku albo coś potem zagadaj do niej co tam słychac?itd i potem to pójdzie szybciutko i bedziecie już miec swoje tematy do rozmowy :D
 

KamikazePatryczek

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemka , Chciałem Się Was Poradzić Bo Sam Niewiem Co Robić . Spodobała Mi Się Dziewczyna . Jest W Moim Wieku . Znam Kilku Jej Znajomych . Tylko Niemoge Ich Się Poradzić Ponieważ No Nieumiem Tego Wytłumaczyć Nie Kontaktują Się Że Tak Powiem Z Nią . Znam Osobę Która Ostatnio Z Nią Przebywa Mieszka U Mnie Na Blokach Tylko Że Nie Koleguje Się Z Tą Osobą Ponieważ Ma Troche Na Bani . Jestem Gimnazjalistą . Niewiem Co Jeszcze Moge Napisać . Ja Jestem Bardzo Spokojny Wobec Dziewczyn ( Tak Dziewczyny Mi Mówią ) . Tylko Boje Się Zagadać Do Dziewczyny . Jeżeli Możecie Coś Poradzić To Proszę Was Piszcie Na Gadu Gadu - 266 118 19 .

Pozdrawiam .
 

owocowa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
""co sądzisz o polach buraków cukrowych na ziemiach polsko żydowskich w okresie miedzywojennym??""

RAMZE$- tekst o burakach po prostu super :D Jako kobieta musze powiedzieć, że takim tekstem na pewno zapunktujesz u dziewczyn z takim samych dobrym i troche szalonym poczuciem humoru.

Jesli dziewczyna Cie wysmieje, albo cos tam odburknie pod nosem, to nie jest warta zachodu, chyba, ze ma zly dzien, bo i tak sie zdarza :/ Wazne, zeby ten tekst powiedziec z powaga (ale bez przesady) i zarazem z takim tajemniczym spojrzeniem. Najlesza opcja, to jesli dziewczyna sama odpowie Ci zartem. Wtedy masz pewnosc, ze przynajmniej pod tym wzgledem pasujecie do siebie :)
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
moim skromnym zdaniem to najlepiej sie do niej uśmiechaj na poczatku albo coś potem zagadaj do niej co tam słychac?itd i potem to pójdzie szybciutko i bedziecie już miec swoje tematy do rozmowy :D
Też tak myślę:) To najlepszy sposób.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Ja ostatnio swoim tekstem zagadałem do dziewczyny, która Metro rozdawała. Podchodzę i mówię:

- W horoskopie piszą, że spotkasz dzisiaj wyjątkową osobę. To będzie przełom w Twoim życiu.
Ona wyjmuje gazetę, spogląda na horoskop i czyta:
- Dzisiejszy dzień nie sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów. Nie narażaj się na niepotrzebne znajomości. Skup się na swojej pracy...

Trzeba mieć szczęście :p
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Myślę że miłe spojrzenie, i delikatny gustowny komplement wystarczą. Nie odsłaniaj wszystkich kart od razu.. Zaciekawisz dziewczynę swoją osobą. I następnym razem to ona spojrzy wymownie na Ciebie. To działa
 
A

Ascalioth

Guest
orkus, a chcesz się założyć, że nie ? :)
Wiesz co dziewczyna myśli, gdy mówisz jej jakiś komplement, taki oczywisty jak np "Muszą cię boleć nogi skoro tak długo leciałaś z nieba"?
"No nie, kolejny.. muszę go jakoś spławić.."

Jeśli już koniecznie chcesz powiedzieć jej jakiś komplement to koniecznie z żartem i musi być naprawdę oryginalny, np "wow, niesamowite, ale masz fajne czoło :)", jeśli nie potrafisz nic podobnego ułożyć to w ogóle nie mów.

Co do wyznawania uczuć to jest to największy błąd mężczyzn i przez to kończy się 90% związków.
Wiesz co teraz myśli dziewczyna, gdy jej powiesz pierwszy uczucia? Dla ciebie jest to logicznie i zrozumiałe, bo myślisz, że skoro powiesz jej co do niej czujesz to ona to doceni i z pewnością odwzajemni, a tak nie jest.

Kobieta myśli bardzo emocjonalnie (dlaczego? dokładnie to opisałem na swoim blogu), jeśli wyznasz jej miłość jako pierwszy, wtedy automatycznie włącza się jej czerwona lampka i myśli sobie "Powiedział mi, że mnie kocha.. z jednej strony fajnie, ale co jeśli nie będę w stanie tego odwzajemnić?.. nie chcę go skrzywdzić.. chyba będzie lepiej jeśli zostaniemy tylko przyjaciółmi, nie jestem w stanie odwzajemnić tego uczucia.."

Widzisz?
 

mikiqu

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Najlepiej podejść do niej tanecznym krokiem, jak no. tutaj http://zabijnude.com/smieszne/taneczne-wejscie-na-ring/ :p
 

szelma.wro

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
orkus, a chcesz się założyć, że nie ? :)
Wiesz co dziewczyna myśli, gdy mówisz jej jakiś komplement, taki oczywisty jak np "Muszą cię boleć nogi skoro tak długo leciałaś z nieba"?
"No nie, kolejny.. muszę go jakoś spławić.."

Jeśli już koniecznie chcesz powiedzieć jej jakiś komplement to koniecznie z żartem i musi być naprawdę oryginalny, np "wow, niesamowite, ale masz fajne czoło :)", jeśli nie potrafisz nic podobnego ułożyć to w ogóle nie mów.

Co do wyznawania uczuć to jest to największy błąd mężczyzn i przez to kończy się 90% związków.
Wiesz co teraz myśli dziewczyna, gdy jej powiesz pierwszy uczucia? Dla ciebie jest to logicznie i zrozumiałe, bo myślisz, że skoro powiesz jej co do niej czujesz to ona to doceni i z pewnością odwzajemni, a tak nie jest.

Kobieta myśli bardzo emocjonalnie (dlaczego? dokładnie to opisałem na swoim blogu), jeśli wyznasz jej miłość jako pierwszy, wtedy automatycznie włącza się jej czerwona lampka i myśli sobie "Powiedział mi, że mnie kocha.. z jednej strony fajnie, ale co jeśli nie będę w stanie tego odwzajemnić?.. nie chcę go skrzywdzić.. chyba będzie lepiej jeśli zostaniemy tylko przyjaciółmi, nie jestem w stanie odwzajemnić tego uczucia.."

Widzisz?

Dlaczego nie przeczytałem tego wcześniej? ;/
 
Do góry