Jak zadowolić Faceta?

Dziewczyna18

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam problem, podczas gdy robię loda mojemu chłopakowi nie potrafię go zaspokoić by skończyło się to finałem(wytryskiem). Pomóżcie mi. Napiszcie co robić, żeby to osiągnąć.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
A co jest ponizającego w robieniu chłopakowi loda? (choć wolę inne określenia ) :mruga:
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ale skąd wiesz, że go nie zaspakaja, gadałaś z nim.?


Dziewczyna pisze, że nie kończy się to wytryskiem, więc o to chodzi z tym zaspokojeniem
Ale pogadac owszem możecie, dowiedz się co robisz źle, a co mogłabyś robić lepiej, nikt na forum Ci tego lepiej nie wytłumaczy niż Twój chłopak ;)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Poniżające bo to jedno z zajęć dziwek w burdelu <_<

dajcie jej bana błagam.

zęby szerzej! miałem kiedyś tak, że nie mogłem dojść chociaż było bardzo blisko bo w pewnym momencie laska za każdym razem zahaczyła zębem i to bolało i lekko oddalało mnie od orgazmu. i takie błędne koło była już blisko celu i znowu gdzieś mnie zahaczyła i zabolało i tak w kółko mimo że jaja miałem już jak piłki do koszykówki. poza tym... lubię jak dziewczyna go mocno ssie, jakby piła przez słomkę. więcej odczuć nie pamiętam bo to nie są chwile do rejestrowania wspomnień tylko do delektowania się ;)
 

Abrakadabrowanka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
56
Punkty reakcji
3
Nikt Cię za słowka nie łapie, ale taka jest prawda- w burdelu panie lekkich obyczajów uprawiają też seks, to też jedno z ich zajęć...
Nie widzisz różnicy poza seksem a łykaniem spermy i lizaniem "ekhem"? Ja widzę, ale każdy ma prawo do własnego zdania oO

@up
Żebyś chociaż miał. Kup sobie : )
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
A może chłopak się boi..? Wiesz, czasami mają jakieś takie strachy, że coś się stanie i nie chcą by ich sperma znalazła się w buzi dziewczyny, może on też z takich jest? Rozmowa na pewno pomoże rozwiązać problem. ;)
 
W

wroneczki4

Guest
Poniżające bo to jedno z zajęć dziwek w burdelu <_<
"Dziwki z burdelu" mają też do siebie to, że ogólnie istnieją i jest to po części ich zajęcie.
Idąc Twoim rozumowaniem, to poniżające jest to, że w ogóle jesteś, bo prostytutki też "są".
Twoje rozumowanie jest nadzwyczaj stereotypowe i wyznające zasady ciemnogrodu.

Mam problem, podczas gdy robię loda mojemu chłopakowi nie potrafię go zaspokoić by skończyło się to finałem(wytryskiem). Pomóżcie mi. Napiszcie co robić, żeby to osiągnąć.
Może w kwestii seksu oralnego jesteś po prostu "słaba"?
 

Rapids24

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
:) przeciąga Cię - gra na cze - chcę dłużej mieć dobrze :)

jeśli chcesz szybciej to rączką popracuj razem :)
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Nie rób mu loda, to poniżające i fu... Zwykły seks powinien wystarczyć oO

Ja to Ci powiem Abrakadabrowanka, że z Twoim podejściem to jakbyśmy byli na bezludnej wyspie to bym wolał się onanizować przed muszlą ślimaka niż z Toba uprawiać sex. Jesteś tak kobieca jak ja:)))))))) No niestety natura nie jest spawiedliwa - jedna jest extra jak Doda - druga całkiem do kitu jak w/w forumowiczka.
 

Abrakadabrowanka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
56
Punkty reakcji
3
Robienie loda jest kobiece?oO
Nawet mnie nie porównuj do siebie, bo widać jak niski poziom reprezentujesz : D Jesteś pustakiem, który lubi plastiki(extra doda oO). Współczuję Ci, szczerze.

Ps. Natura dotyczy ciała, a nie umysłu. Nie wagaruj w szkole, wracaj na język polski, żeby odróżniać pojęcia. A na myśl o byciu razem na bezludnej wyspie <rzyg> :)

Pozdrawiammm serdecznie i życzę powrotu do zdrowia ; )
 
Do góry