jak zacząć

Status
Zamknięty.

smoku

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
podkarpacie
Witam mam 16 lat 182cm wzrostu 70 kg wagi..... jakie odżywki mam kupić żeby przytyć 5-10 kg
 

dawidwlo

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
hmm..? Jak na ten wzrost naprawde mało ważysz...Ale po co odżywki?? Więcej jedż ale nie przesadz i Mało smazonego oraz Tłuszczy mało:)
 

smoku

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
podkarpacie
Jem bardzo dużo ale jakoś z tym tyciem nie wychodzi najlepiej.... może jakiś magnum 8000...... co myślicie
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Jeżeli chce sie Tobie to czytac, to co nieco napisze jak bylo u mnie wczesniej, co zrobilem, i jak jest teraz.

Zaczynając.. 178cm wzrostu, 68kg, wiek, 17 lat, chcialem cos zrobic, by przytyc, i troszeczke pojsc w górę. Zaczełem oporowo ( ale nie do przesady ) jesc, nabiały, sery, ryby, piersi z kurczaka, chleb razowy. Odmówiłem sobie kilku przyjemnosci, ale efekty dało :) po pewnym czasie tej kuracji, zakupilem sobie 3 kg kreatyny. Zaczełem brac, cwiczyc, chodzic na siłownie, i ... :) teraz mam 18 lat, 186cm wzrostu i waze 92 kg :) Jestem z tego zadowolony, jezeli Ci sie chce troche poswiecic, napewno dasz rade :) Jezeli chcialbys sie jeszcze czegos dowiedziec, pisz :) pozdrawiam :)
 

smoku

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
podkarpacie
No fajnie mi też przydałoby się coś takiego...... A co to za kreatyna jeśli można wiedzieć
 

smoku

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
podkarpacie
yyy nie wiem co to za badanie ale lekarz stwierdził że jest ok tylko mam taką przemianę materii i dlatego............
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
yyy nie wiem co to za badanie ale lekarz stwierdził że jest ok tylko mam taką przemianę materii i dlatego............

Tsh to jest hormon którego poziom wskazuje na to czy masz niedoczynnośc czy nadczynność

mógłbym prosić o jakąś stronkę żeby poczytać coś o tym co jeść i ile

jest coś takiego jak www.jedzdobrze.pl i wchodzisz w taki program który ustali Ci dietę
 
Status
Zamknięty.
Do góry