Jak zacząc?

sucre666

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
W 3 klasie gimnazjum spodobała mi się jedna dziewczyna, i do tego czasu nic nie robiłem, bo jestem nie śmiały. Ona czasem przychodziła pod moją klasę spisywac zadanie xD, raz jej pomogłem zrobic z anglika, bo kolega powiedział że potrafie. I do dzisiaj nie zamieniłem z nią słowa. Czasem spoglądała na mnie, ale może dlatego że ja patrzyłem czasem ; > Ostatnio na wakacjach widziałem ją znów i teraz chce spotkac się z nią. Ona pójdzie teraz do drugiej gimnazjum, mieszka jakieś 5 km odemnie. Jedyny kontakt mam z nią przez nasza-klase ; p
jak do niej napisac, żeby zrobic sobie grunt pod jakąś bliższą znajomosc? tak, żeby było to naturalne, i biorąc pod uwagę że się znamy tylko z widzenia?

niektórzy nie widzą w tym problemu, ale ja jestem nie śmiały, wolę zagadac przez internet najpierw niz się spotkac,

Peace,
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
Może najpierw czy jeśli bedzie taka możliwosc spotkania nie bedziesz sie wstydził. ?
Nie wiem jak można Ci pomoc.
Z tego co piszesz rozumiem, że jak narazie przez nasza klase nie piszecie nic?

To moze napisz jej co u niej slychać, jak wakacje mijają czy Cie kojarzy itd.
Po prostu na początek to wystarczy, żeby w ogole jakiś kontakt byl :)
Jeśli odpisze i zobaczysz ze jest do Ciebie pozytywnie nastawiona to bedziesz działać dalej :p
 
S

Silvesters

Guest
Ale masz straszny problem, zeby na swiecie byly tylko takie problemy. Bedziesz sie wykrecal ze jestes niesmialy cale zycie? Zareczysz sie tez przez nasza-klasa? Przelam sie i polec na spontan, zagadaj ja jakims milym tekstem i juz, tylko nie graj twardziela z tekstem "hej mala, za:cenzura:iscie wygladasz", bo mozna to samo powiedziec w sposób mily. Z tego co wiem i sam przetestowalem to wiekszosc dziewczyn bardziej woli jak jestes soba niz osobe ktora kogos udaje i wyskakuje do dziewczyny z tekstami "malenka, kotku, laska itp". Gdy mowisz tak do laski po pewnym czasie to zdobywa sie u niej plusa, ale jak na pierwszy tekst urzywasz tych okreslen to lapiesz duuuzego minusa. A z reszta co ja bede pisal, sprawdz czy masz jaja na miejscu i bajeruj, no chyba ze masz miejsce na ci*ke to siedz i ogladaj jej fotki na profilu...
 

Antubis

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
Zaczniej od podstaw tak jak bys poznał inna osobe, nowa znajomośc (bo sie wkoncu nie znacie). Zagadaj miłym textem, i tak jak wyzej urzystkownik napisał, nie graj twardziela tylko przyjaciela....
 

danmar

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
W 3 klasie gimnazjum spodobała mi się jedna dziewczyna, i do tego czasu nic nie robiłem, bo jestem nie śmiały. Ona czasem przychodziła pod moją klasę spisywac zadanie xD, raz jej pomogłem zrobic z anglika, bo kolega powiedział że potrafie. I do dzisiaj nie zamieniłem z nią słowa. Czasem spoglądała na mnie, ale może dlatego że ja patrzyłem czasem ; > Ostatnio na wakacjach widziałem ją znów i teraz chce spotkac się z nią. Ona pójdzie teraz do drugiej gimnazjum, mieszka jakieś 5 km odemnie. Jedyny kontakt mam z nią przez nasza-klase ; p
jak do niej napisac, żeby zrobic sobie grunt pod jakąś bliższą znajomosc? tak, żeby było to naturalne, i biorąc pod uwagę że się znamy tylko z widzenia?

niektórzy nie widzą w tym problemu, ale ja jestem nie śmiały, wolę zagadac przez internet najpierw niz się spotkac,

Peace,
Moze znajdz w jej opisie czy tam pod jakas fotka cos o co mozna zachaczyc ciekawa rozmowe i napisz o tym... Na Nk zacznij rozmowe i po 2-3wiadomosciach napisz ze warto by o tym pogadac kiedys jak sie spotkacie, a jak potwierdzi to spytaj kiedy moze czy jakies tego typu :cenzura:y...
To tylko propozycja, nie bijcie ;)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Może to i głupie ale jak ja przełamywałem te przysłowiowe "pierwsze lody" to się wprawiłem dobry nastrój używając napoju wyskokowego :p
nie mówiąc że efekt był bardzo dobry ale to po prostu temu że nie łatwo się upijam no i jakoś poszło tak nabrałem odwagi. Wiem pewnie niektórzy zechcą mnie skrytykować no ale kłóciłbym się czyj pomysł lepszy :D
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Cześć Koleżanko ;) Może nie orientujesz sie kim jestem ale cóż mam taką mała nadzieje że Wiesz :D(tzn. jestem kolegą z widzenia z naszej szkoły) Jak tam Ci czas od szkoły mija w te wakacje ?? (byłaś już gdzieś czy < bo widzę na profilu brak fotek z wakacji> :)) albo o fajne fotki z wakacji :D cóż za wspaniały czas beztroski na tych wakacjach był :D

Pozdrawiam i miłych wakacji dalej życzę :)


Ble ble ble ble co byś nie napisał to i tak będzie dobrze :D jak coś głupiego to przynajmniej będzie z czego pożartować :D
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
pamiętam jak do mojego kumpla z klasy ( który mi się podobał ) bałam się napisać w tamte wakacje ;) ale odważyłam się ;D

zacznij od jakiegoś neutralnego tematu, potem staraj się przerzucić rozmowę na cieplejszą ;)
 

Optymista

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
To chyba każdy wstydliwy facet przeżywa :) ale pamiętaj, że im dłużej zbierasz się do "zagadania" tym trudniej Ci będzie. Kobiety wolą zdecydowanych facetów ale mimo to pleciemy głupoty gdy nam zależy a potem sami się z tego smiejemy :) Sam miałem kilka takich sytuacji :) Ale nie przejmuj się tylko uwijaj bo jeszcze ktoś Cię uprzedzi i będziesz mial sam do siebie pretensje :) Inetren zostaw w spokoju. Osobiste jak to nazwałeś "zagadanie" robi większe wrażenie i jest skuteczniejsze :)
 

tomek1993

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
siemka też jestem droche nieśmiały w sprawie dziewczyn
Wystaw jej najpierw komentarza na naszej klasie a potem napisz wiadomość że jej fotki się Ci podbobaja no niewiem co dalej ...
 

kowal466

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
około Torunia
siemka, też jestem nie śmiały ja wy. Myśłe, że kolega tomek1993 ma racje. Tak najlepiej zacząć. POZDRO BB)
 

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
Może moja rada nie przyda sie tobie lecz nie zależy od tego jak facet wygląda. spojrz w mojej galerii sam nie jestem jakims tam greckim bogiem \ przystojniakiem z reklam bądź filmow . Nic wielkiego poprostu zwykly szary czlowiek ze szczecina :). Nie staraj sie szukac dziewczyny na dłuższy okres. to ona musi znalesc Ciebie ! Najważniejsze co dbaj o nią :) . wtedy ona Ci sie odwdzięczy. jeżeli uda Ci sie utworzyc tzw Enklawe w okół niej , czyli np swoje własne terytorium ,- że ona bedzie w nim tylko i wyłącznie sie poruszala - zdobezdziesz ją :) tyle cóż moge dodac :)


_______________

H4x3d by Maxl33t
 
J

J.B

Guest
Może moja rada nie przyda sie tobie lecz nie zależy od tego jak facet wygląda. spojrz w mojej galerii sam nie jestem jakims tam greckim bogiem \ przystojniakiem z reklam bądź filmow . Nic wielkiego poprostu zwykly szary czlowiek ze szczecina :). Nie staraj sie szukac dziewczyny na dłuższy okres. to ona musi znalesc Ciebie ! Najważniejsze co dbaj o nią :) . wtedy ona Ci sie odwdzięczy. jeżeli uda Ci sie utworzyc tzw Enklawe w okół niej , czyli np swoje własne terytorium ,- że ona bedzie w nim tylko i wyłącznie sie poruszala - zdobezdziesz ją :) tyle cóż moge dodac :)


_______________

H4x3d by Maxl33t

Wow... ktoś tu tworzy nowe teorie...

Rozbawiony.

J.B
 
Do góry