Jak zacząć inwestować?

Z

zofia2007

Guest
no i właśnie ten skok z lokaty bankowej na giełde jest niebezpieczny, lepiej wcześniej poryzykować na SL ;-)

Mozna próbować na bezpiecznych spółkach.
Natomiast nietrafiona pożyczka to strata kapitału
i koszty windykacji

:papa:
 

gumich

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Mnie sie tez wydaje ze dobrym pomysłem na mądre oszczedzanie bedzie tutaj polisa na życie.
Jest to sposób na "oszczędzanie", ale z tej kasy skorzysta właściwie ktoś inny :)

Jak już wspomniano wcześniej, inwestycja w nieruchomości to jest to! Pewny interes, świetne zabezpieczenie na przyszłośc, bo skorzystac z tego mogą i to znacznie Nasi potomkowie ;)
 

qbeck

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mozna próbować na bezpiecznych spółkach.
Natomiast nietrafiona pożyczka to strata kapitału
i koszty windykacji

:papa:

Z tego co mi wiadomo, koszty windykacji pokrywają serwisy SL, więc nie jest do końca tak, jak mówisz:)
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Inwestycje w giełdę są jak wiadomo bardzo ryzykowne, dla mnie dawanie dobrych w tym temacie jest bardzo ryzykowne!!!
 

empty_throne

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
60
Punkty reakcji
1
Może i ja sie skusze na te akcje abbeyowe, skoro tak rosną...
Tylko, że sie nie znam na giełdzie.
Ale co tam xD
 

Berney-Toys

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dzięki za stronę, na pewno się przyda. Też dużo o tym czytam, ale na razie to za mało żeby wejść na giełdę. Chociaż debiut na PZU i Tauronie mam za sobą ;)
 

JoannaWrońska

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Z powodu spadku cen nieruchomości inwestorzy wiele stracili, a wielu zbankrutowało. Gdy na rynku finansowym zapowiada się na tornado warto kupić ziemię. W razie kłopotów można kupić świnkę i parę kur i jakoś to przetrwać :) Brzmi to trochę cynicznie, ale jest w tym niestety dużo sensu

Ciekawy artykuł w tym temacie na onecie- Kup obraz zamiast mieszkania
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
50
Miasto
Warszawa
Najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie - w swoje wykształcenie, w swoja przyszłość, w swoje marzenia :) Jak zdobyć środki na taką inwestycję? Na początek najlepiej zrezygnować ze wszelkich nałogów - nie dość, że zaoszczędzimy sporo kasy, to jeszcze wyjdzie to nam na zdrowie, czyli zyskujemy podwójnie ;)
 

kahuna210970

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
131
Punkty reakcji
2
Wiek
53
Miasto
Warmia i Mazury
Najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie - w swoje wykształcenie, w swoja przyszłość, w swoje marzenia :) Jak zdobyć środki na taką inwestycję? Na początek najlepiej zrezygnować ze wszelkich nałogów - nie dość, że zaoszczędzimy sporo kasy, to jeszcze wyjdzie to nam na zdrowie, czyli zyskujemy podwójnie ;)

Bardzo błyskotliwa odpowiedź.. Inwestycja we własną wiedzę i umiejętności zawsze procentuje.
Kasę można stracić , ale umiejętności pozostają z nami do końca
 
Do góry