Jak zachowywać się poważnie na spotkaniu?

Status
Zamknięty.

magda10051995

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
warszawa
Poznałam chłopaka. spodobał mi sie ja jemu też . on ma 17 lat ja 15. oboje szukamy drugiej połówki. On szuka powazxnej partnerki. a ja nie jestem za bardzo poważna. jak mam zrobić zeby stać sie bardzie poważną? jakie tematy do rozmów na gadu i w realu ?
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
juz po założeniu tego tematu pokazuje ze jeszcze jesteś dziewczynka ;)

idz i zachowuj się tak jak zawsze moze zaakceptuje cie :) kiedys dorosniesz i sama zrozumiesz co to powazne zachowanie i na czym polega życie :p
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ehh... Chyba potrafisz dedukować, a więc - nie wydurniaj się, tak po prostu (co nie znaczy, że masz grać sztywną). Cywilizowany człowiek potrafi wytrzymać jakiś tam czas na spotkaniu rozmawiając nieco poważniej niż zwykle. Nie ma scenariusza, wiele zależy od sytuacji. Pomijam fakt, że chłopak powinien Cię zaakceptować taką, jaka jesteś...
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
nie robić głupstw?
nie zdradzać?
kochać?
liczyć się z jego zdaniem?
być odpowiedzialnym?

ale pamiętaj, że mimo to iż jesteście w poważnym związku nie oznacza, że nie możecie robić razem nie poważnych rzeczy (bawić się np. iść razem potarzać się w śniegu, albo realizować inne szalone pomysły waszej wyobraźni) Dlaczego to jest ważne? Uchroni was to przed monotonią, każdego dnia będziecie odkrywać siebie na nowo i każdego dnia będziecie się w sobie zakochiwać od nowa. ;)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Zachowuj się przy nim jak Tobie się podoba. Nie możesz cały czas być kimś, kim nie jesteś. Albo Cię zaakceptuje albo nie. I tyle.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Bycie sobą, to chyba najważniejsze,co z tego że zaakceptuje Cię po Twoich zmianach kiedy to tak naprawdę nie będziesz sama Ty?
Akceptuje i szanuje się kogoś za całokształt,zarówno z zaletami jak i wadami.Nikt nie jest ideałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry