Jak wyspowiadać się z...seksu oralnego ?!

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
To było do Twojej wypowiedzi, bo nie zauważyłam,że Candy_Lips coś tam wybełkotała, więc już edytowałam... ;)
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Po co panować nad pożądaniem.. seks jest najpiękniejszym aktem miłości a pieszczoty dają poczucie bezpieczenstwa i czulosci... To nie jest coś złego.
Po to, żeby nie stać się zwierzęciem, bo tylko zwierzę nie panuje nad popędem.... seks owszem, ale z umiarem... i nie chdzi mi o to, że mamy kochać się raz w tyg, ale na pewno nie za każdym razem jak nam się zachce...

A byli choć małżeństwem ? Pożądanie ich zniszczyło jeszcze przed. Widać nie dorośli do prawdziwej szlachetnej miłości.
a co to za różnica?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
candy_lips, candy_lips, candy_lips... :bag:
Ja to puszczam mimo uszu, a dla Twojej wiadomości czarownica to "witch". Mam nadzieję,że za użycie obelżywego słowa, acz w języku angielskim MODERATOR CIĘ WYNAGRODZI>>.
 

Candy_Lips

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk :)
Ha ha ha ok. Armusienka nie dogadamy się :) przykro mi bardzo. Szkoda,że seks kojarzy Ci się ze zwierzętami :| (sorceress to inne okreslenie czarownicy :] )
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Armusieńko, jak ktoś ma w głowie tylko seks bez umiaru to to nie człowiek tylko...wiesz co ;)
 

Candy_Lips

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk :)
W takim razie powinniśmy mieć taki zwyczaj jak zwierzęta. One współzyją tylko po to ,żeby się rozmnożyć :]
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Armusieńko, jak ktoś ma w głowie tylko seks bez umiaru to to nie człowiek tylko...wiesz co ;)
no wiesz co ! jak tak mozna ;)
to tez czlowiek,tylko że skrzywdzony przez swoją wlasną pozadliwosc
potępiam grzech,lecz nie człowieka
mnie nigdy nie potępiono,mimo iż swieta nie jestem,wiec nie mam prawa innych potępiac
 

Candy_Lips

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk :)
Twoje słowa przypomniały mi Sonię ze zbrodni i kary. Tak bez związku z tematem ale ona tez potępiła zbrodnię Rodiona ale nie go jako człowieka. Hmm.. seksoholizm rzeczywiscie jest przykry.. wiem to po moim bylym chłopaku-dążył tylko do jednego.. nic innego go nie interesowało :|
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Pożądliwość niszczy człowieka,pożądanie to grzech ;]
możecie się z tym nie zgadzać i tak nie będe czytał tego tematu hehe :p
 
Do góry